dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 81 z 112
Pokaż wyniki od 1.601 do 1.620 z 2237
  1. #1601
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    My już po wizycie lekarskiej, wszyscy z rota
    Kazali nam o chlebie i wodzie żyć, Ala to dostała tonę leków bo obawa że się odwodni, no i zarażamy więc kwarantanna, a ogólnie jakaś odmiana tego rota ze może 3 tygodnie trzymać

  2. #1602
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Diana, w wejściu z Dworca Centralnego w podziemie Złotych Tarasów po lewej stronie (gdy schodzi się schodami) jest sklep ze zdrową żywnością. To jest jedyne znane mi miejsce, gdzie można kupić 100% sok z dzikiej róży. Bez konserwantów. Prawdziwy, nie żadne rozcieńczane z koncentratu „cudo”.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 15-12-2014 o 10:31
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #1603
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestko dziekuję za namiar będę musiała sobie zakupić faktycznie, no nic najważniejsze by mała zdrowiała bo nią najbardziej się bałam.

  4. #1604
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Dokladnie, sok z dzikiej rozy, lub herbatka...
    moje panny obie na tym byly leczone.. plus jak wczesniej wspomnialam herbatniki..

  5. #1605
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zdrowiejcie

    Pech tak tuż przed świętami.

    Żeby wlać tu trochę atmosfery przedświątecznej i optymizmu polecam bloga forumowej DPS https://dompodsosnami.wordpress.com/author/podsosnami/
    DePSia prowadzi z mężem gospodarstwo agroturystyczne stworzone ich własnymi rękami dosłownie od zera. Wątek na fm już zamknęła.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #1606
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Herbatniki, to chyba ta dieta niezbędna?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #1607

    Domyślnie

    Dzień dobry. Diana bardzo Wam wspólczuję, to wstrętne choróbskowycieńcza człowieka na maksa no ale mam nadzieje, że jakoś szybko sobie pójdzie i na czas świąt będziecie już wszyscy zdrowi i w pełni sił. ściskam gorąco

    ps wyglądam tej paczuszki i wyglądam no nic może dziś..a wiesz ile średnio taka przesyłka szła? trochę się obawiam , bo w czas przedświąteczny poczta ma mocne zastojeale co tam, w końcu jak ustaliłyśmy mój piękny obrus jest całoroczny

  8. #1608
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Fra wiesz co mama mi wczoraj paczkę wysłała a dziś jest już u mnie, pocztą właśnie, powiem ci że jak patrzę po zeszłych swiętach to poczta się wyrabiała, kurierzy tylko nie (przesyłki kurierskie szły tydzień) a pocztowe ok 2 dni więc myślę że spokojnie dojdzie pewnie dzisiaj

  9. #1609

    Domyślnie

    Ja tez tak myślę i spokojna jestem bardzo co nie oznacza, że sześć razy dziennie nie zaglądam do skrzynki ot tak..

  10. #1610
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Fra ja w zeszłym roku oststniej spóźnialskiej (zamówienie 3 dni przed Wigilią) której się przypomniało że natychmiastowo niezwłocznie potrzebuje poduch z reniferem bo inaczej Świąt nie będzie wysyłałam 2 dni przed Wigilią i doszło, także myślę że dotrze na pewno

  11. #1611

  12. #1612

    Domyślnie

    Cytat Napisał diana_teresa Zobacz post
    Fra ja w zeszłym roku oststniej spóźnialskiej (zamówienie 3 dni przed Wigilią) której się przypomniało że natychmiastowo niezwłocznie potrzebuje poduch z reniferem bo inaczej Świąt nie będzie wysyłałam 2 dni przed Wigilią i doszło, także myślę że dotrze na pewno
    nawet ją (spóżnialską) trochę rozumiembo jak to święta bez poduch z reniferem???!!! moje już od paru tygodni dumnie prężą się na kanapie

  13. #1613

    Domyślnie

    Diana bardzo współczuję ja właśnie ponad tydzień temu z moim małym wylądowałam w szpitalu z powodu odwodnienia

  14. #1614

    Domyślnie

    Hej.mam paszuszkę i nikomu nie oddam bardzo dziękuję za wszystko piękne a gratisik słodki..niestety muszę teraz lecieć bo umowiłam się z mamą i nawet nie mogę poprzymierzac wszystkiego ale na pewno rozmiarrowo tez jest ok dziękuję też za życzenia świąteczne- Tobie i całej rodzinie tez życzę spokojnych zdrowych świąt i duuużo zdrówka.

  15. #1615
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Diana...lepiej juz u Was?

    zdrowka

  16. #1616
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    tak przed świętami to straszne! współczuję i życzę zdrowia jak najszybciej

  17. #1617
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny, mamy pierwszą normalnie przespaną noc więc mam nadzieję że to już oznaka lepszego, ja już prawie ok,mąż też tylko ta nasza bidula się jakoś tak długo męczy.

  18. #1618
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    IwoBW

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    67

    Domyślnie

    Witam, ja również dziś dostałam przesyłkę, obrusy bardzo ładne nie wiem który bardziej mi się podoba, pięknie dziękuję, gratisy słodkie i pachnące Życzę zdrowych i wesołych Świąt dla Ciebie i całej rodziny. Daj znać czy kasa doszła.

  19. #1619
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Szociuku jak po nocy spać nie mogłam tak znalazłam kwadraty dla Ciebie


  20. #1620

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	C360_2014-12-21-13-29-18-098.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	295297.. Tak to wygląda bardzo dziękuję raz jeszcze

Strona 81 z 112

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony