dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Dziwna moda

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akimenes

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Posty
    3

    Domyślnie Dziwna moda

    Co myślicie o tym nowym trendzie na hipsterskie ubrania, czyli najlepiej z coś lumpa, rozmiar za ciasne spodnie i bluzki po babci. Aaa i najważniejsze, jeszcze gigantyczne okulary by dopełnić rezultatu. Dla mnie to nastepna bezsensowna, chwilowa moda dla "wielkich artystów", mnóstwo przykładów na szpilkuj(kropka)pl. Sorry jeśli kogoś uraziłam, ale proszę was faceci nie podążajcie tą ścieżką i ubierajcie sie po męsku, czyli fajnie. Akurat to w co się jest ubranym nie świadczy o artyzmie. Hipsterzy w większości to pseudo modnisie chcący się usilnie wszystko mieć głęboko i być poza wszystkim regułami. Takie moje zdanie. Trzymajcie się

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    co to znaczy ubierać się fajnie, po męsku?

    I jak facet napisze, że chciałby aby kobiety nie zakładały spodni czy marynarek tylko spódniczki i pończoszki, bo to kobiece - jak byś to oceniła?

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    no jest coś dziwnego z ta modą. np. takie buty... no za chiny nie mogę kupić eleganckich półbutów z "normalnymi" jeszcze niedawno czubkami. wszystko w szpic. czekam więc cierpliwie, aż stare wróci. to samo ze spodniami. nie uświadczysz człowieku szerszej nogawki, nie mówiąc już o moich ulubionych lekkich dzwonach. ech... ze mnie to już relikt jest.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Myślimy, że pierwszy post jest reklamą strony internetowej i oprócz reklamy nie ma wiele do powiedzenia.
    A co do ubioru - niech każdy ubiera si, jak lubi, lubi okulary, to niech nosi.
    Savage, teraz spodnie są dostępne we wszystkich wersjach, tylko trzeba iść do dobrego sklepu Który jest dobry - nie wiem u panów, znam u pań

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Savage trzeba iść do dobrego sklepu Który jest dobry - nie wiem u panów, znam u pań
    za portki mogę dać te 250 zł. np. w zarze czy h&m, ale nie ma takich fasonów. nie wiem co to dla ciebie dobry sklep ale np. w van graaf nie zapłacę 600 zeta, choć i tam nie widziałem wyboru. natomiast będę wdzięczny, jak wskażesz mi dobry sklep damski z fasonami o których mowa.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ok, popatrz okresowo w Tchibo w necie, jak są spodnie to są też bootcut. Tylko u nich okresowo są spodnie, kupujesz jak akurat są. Za to pełen wybór bardzo dobrych jakościowo spodni jest w bon prix w necie, tylko trzeba z rozmiarówką uważać, to solidne niemieckie numery No i nie kupować w bonprix w realu, nie wiem, dlaczego oni mają w sklepach sam chłam, szmaty jakieś, a w necie naprawdę jakościowo dobre rzeczy. Jak nie trafisz z rozmiarem, to raz odeślesz, wymienią. Z realu widziałam różne kroje w M&S ale to już droższe są. Ostatnio dzieć przymierzał i dzwonowate i proste i rurki, nawet w przecenie były... Męskie też mają różne.
    Dobre to nie zawsze znaczy drogie

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wójtala

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    35

    Domyślnie

    Otóż to, niech każdy ubiera się jak chce, zgodnie z własnymi upodobaniami. Śmieszy jedynie fakt, że paradoksalnie Ci ludzie poprzez ubiór starają się manifestować swoją niezależność i nonkonformizm podczas gdy w rzeczywistości są ofiarami trendów i aktualnej mody.

  8. #8

    Domyślnie

    Będzie wyglądał tak dobrze jak twoje spamerskie posty.

  9. #9

    Domyślnie

    Wkurza mnie to, że idę do sklepu, zakładam spodnie, a okazuje się, że to rurki... No szlak mnie trafia jak spodnie zatrzymują mi się na udach...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony