dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 30
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 616

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Narożnikowy zawrót głowy - wszelkie rady mile widziane ;)

    Narożnik wybrany więc edytuję.

    Wątek powstał głównie dla mnie. Miał mi pomóc w wyborze narożnika. Określiłam swoje wymagania i potrzeby. Podałam budżet. Pokazałam co mi sie podoba. Przedstawiam wyniki swoich poszukiwań. Liczyłam na pomoc forumowiczów. Żeby doradzili, pokazali sami co mają, wyrazili opinie, dyskutowali.

    Po kilku m-cach narożnik już u mnie jest i cieszy me oko wielce. Czy jest idealny? Nie. Ale na ten czas jest to najlepsze rozwiązanie.
    Poniżej podaję dokładne dane narożnika oraz fotki. Wiem że takie informacje na pewno się przydadzą bo w czasie poszukiwań każda informacja jest bardzo cenna.

    Nie jest sztuką kupić narożnik jak sie ma nieograniczony budżet ale gdy kasy brakuje i trzeba kombinować to już nie jest tak prosto. Rodzą się wątpliwości i trzeba iść na ustępstwa.
    Niech ten wątek pomoże wszystkim niezdecydowanym wybrać mebel dla siebie.
    Ja już go mam ale pomagajmy sobie nadal. Masz narożnik? Jesteś zadowolony lub nie? Napisz o tym. Podziel się z innymi.
    Szukasz narożnika? Pisz. Postaramy się pomóc


    Narożnik MIAMI l

    Producent: kupiony na allegro od Mebel-Partner
    Allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=27703129Strona: http://www.mebel-partner.pl/

    1. Moduły: BOCZEK (C) + 2SPANIE (C) + SZEZLONG (P) Z KR. BOKIEM (BxB)
    (Boczek 30cm + spanie 150 cm + szezlong 70cmx175cm)
    Wymiary całość: 280 cm x 175 cm
    2. Strona narożnika - prawy róg
    3. Tkanina - Mustang 12
    4. Przeszycia w kolorze tkaniny
    5. Nogi narożnika - A

    Głębokość siedziska
    - ok.57 cm
    Wysokość oparcia przy rozłożonych zagłówkach - ok.62 cm
    Wysokość oparcia przy złożonych zagłówkach - ok 45 cm z czego sama ta stała część oparcia, bez zagłówka ma ok 28 cm

    Na aukcji jest wybór strony narożnika, tkaniny, modułów, przeszycia, nóżek, opcji takich jak półka z boku lub pufy w boczku.
    O wybór innych opcji takich jak np zamków w zagłówkach trzeba pytać sprzedawcę.

    Cena: 2400zł + 200 zł
    koszt transportu (cena narożnika zmienna w zależności od rodzaju tkaniny, modułów itd, koszt transportu zależny od odległości)

    Czas oczekiwania ok 7 tyg
    (Narożnik zamówiony 29 listopada 2013 roku dostarczony 23 stycznia 2014r - termin wydłużony ze względu na święta)

    Opinia o sklepie: szybki kontakt mailowy, odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, kontakt telefoniczny też dobry, miła obsługa, przesłali próbki gratis. Próbki niewielkie ale zawsze to coś
    Na minus sklepu jest to że nie wnoszą mebla do domu. Informację o dostawie otrzymaliśmy dzień przed więc nie było już możliwości wziąć następnego dnia wolnego. Telefon od kierowcy był na godz! przed dostawą więc facet musiał kombinować w pracy i na wariata przebijać się w korkach przez pół miasta żeby zdążyć.

    Opis narożnika:
    Siedziska - półtwarde, odpowiednio miękkie do siedzenia. Przy spaniu twardsze ale wygodne.
    Spanie - materiał w innym kolorze, co jest normą, twardsze od siedziska.
    Oparcia - twarde, podnoszone, regulowane zagłówki.

    Opinia.
    Narożnik jest u nas dopiero weekend więc ciężko coś więcej napisać. W miarę upływu czasu będę starała się post uaktualnić i podzielić się swoimi wrażeniami.
    Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona. Narożnik wygląda nowocześnie. Jak to stwierdził facet dodaje prestiżu salonowi Regulowane zagłówki to zajebiste rozwiązanie. Można sobie dopasować oparcie jak nam pasuje.
    W tym zakresie cenowym to najlepsze rozwiązanie. Meble z salonów za ta cenę miały gorsze tkaniny, nieobity tył, brak pojemnika na pościel, spanie na konstrukcji drewnianej, zbyt małe wymiary, opuszczane oparcia a nam zależało żeby spanie było wysuwane a oparcia stałe, były zbyt twarde.
    Co bym zmieniła. Boki. Dla mnie jednak trochę za szerokie, wolałabym węższe. Ale jest miejsca na komórki, piloty, tablety i inne takie. Jest tez gdzie przycupnąć
    Nóżki za duże. Na fotkach wyglądały na delikatniejsze. Nie jest to jednak jakiś mega wielki problem. Jak dojdzie dywan to powinno być lepiej.
    Oparcie. Tu jestem rozdarta. Praktyczniejsza jest wersja żeby z dwóch stron było oparcie więcej osób może się oprzeć. Wizualnie, przy narożniku nie stojącym pod ścianą nie podoba mi się taki wybór. Poza tym cena byłaby wyższa ok 600 zł a tyle nie mieliśmy.
    Samo oparcie dla mnie osobiście mogłoby być bardziej proste ale jest ok. Mój M. jest bardzo zadowolony, dla niego jest wygodnie
    Jak na pierwszy kupiony narożnik to nie jest źle


    Fotki narożnika:


















    Próbki tkanin które otrzymałam w porównania z wybraną tkaniną Mustang 12


    (więcej fotek próbek na stronie 9 - post 34


    .................................................. .................................................. ...............................

    Witam

    jako że mój wątek mieszkankowy tymczasowo leży i kwiczy gdyż nie ma za bardzo się czym chwalić pozwoliłam sobie założyć wątek nowy

    Chodzi o NAROŻNIK. Jakoś tak z M. się zebraliśmy i postanowiliśmy zakupić coś siedzenia ;] plan był prosty. Idziemy do Abry i kupujemy jakiś zwykły, chamski narożnik za 1800 zika na raty 0% szybko i bezboleśnie. No ale....ja wiedziałam że to nie będzie mega wypas ale to co zobaczyłam w salonie i poczytałam w necie lekko mnie zniechęciło. 2 tyśki to niby nie dużo ale z drugiej strony dać 2 tyśki za kawałek deski obitej zwykłą szmatą i potem się bujać z reklamacją to już inna sprawa. W dodatku te chamskie zszywki na widoku. Z drugiej strony mniejszy żal wywalić po krótkim czasie.

    Zaczęliśmy więc zwiedzać inne salony. Oglądać. Macać. I teraz sama już nie wiem. Mam mętlik w głowie. Potrzebuje pomocy i liczę że może znajdą się dobre dusze które coś doradzą.

    Czego szukamy:

    Narożnik
    * Styl: nowoczesny. Mi się podobaja modułowce do M. nie przemawiają bo nie lubi tych szpar między częściami
    * Wymiary: szer/gł ok. 290/180. To są maksymalne wymiary jakie u nas byłyby ok. Salon ma ok 23m2
    * Obicie: tkanina, oczywiście szara ważne żeby się nie wyciągała jak worek.
    * Funkcja spania: typ delfinek czy jak ktoś woli wysuwany przód bo M. chce móc sobie nóżki wyłożyć niestety większość narożników ma typ DL z opuszczanym oparciem a my po rozłożeniu chcielibyśmy mieć o co plecy oprzeć.
    * Pojemnik na pościel. Wcześniej mi na tym nie zależało ale przemyślałam sprawę i w sumie to dobra rzecz byłoby gdzie bajzel schować
    * Oparcie: ja chciałam poduchy, M. woli coś bardziej stabilnego, nie przesuwającego się. Jesteśmy zgodni co do tego że oparcie niewysokie, mile widziane podnoszone zagłówki.
    * Siedzisko, raczej głębsze. Krótszy bok narożnika szeroki, żeby można się było swobodnie wyłożyć
    * cena hm....M. chce jak najtaniej Myślę że byłabym skłonna naciągnąć go do 4 tyśków

    To chyba nasze główne, najważniejsze wymagania. Parę narożników mamy na oku. Do odwiedzenia jeszcze 2 salony więc wszystko przed nami. Chętnie wysłucham Waszych opinii, rad i uwag
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 23-08-2014 o 07:34
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  2. #2

    Domyślnie

    To może teraz pokażę co mi chodzi po głowie. C mi się podoba

    Bardzo chciałam narożnik taki jak ma forumowa Duś (fotki nie pokaże bo właścicielka nie upublicznia swoich zdjęć). Jest to piękny, duży szary, nowoczesny modułowiec. Niestety cena nie dla nas no i nie ma funkcji spania Fotka ze strony sits.pl

    bizzarto calvados ale cena - .

    Fotka z fejsa https://www.facebook.com/photo.php?fbid=695400033809752&set=a.6630678270429 73.1073741830.310068469009579&type=1&theater

    aris concept. Cena jeszcze straszniejsza niż bizzarto ;]

    Fotka stąd:http://www.katalog.arismebel.pl/meble/78,modulowy_system_narozny_amazing

    Musieliśmy jednak zejść na ziemię i poszukać czegoś w naszym powiedzmy zasięgu cenowym.

    Jak na razie faworytem jest narożnik wypatrzony w salonie Verso.
    Producent: Alwes
    Cena: ok. 4 tyś
    Obicie: tkanina fargotex, wytrzymałość 27000 cykli
    Wymiary: i tu nie pamiętam dokładnie bo zgubiłam kartkę z info. Wiem że nam odpowiadały Szerokość coś ok 175 cm będę w salonie na dniach to sprawdzę.
    Funkcja spania, skrzynia na pościel, podnoszone zagłówki, szeroki bok.
    Nie mam fotki w pełnej krasie bo skasowałam ;] ale coś tam widać


    Co mnie martwi. Słaba jakość tkaniny w porównaniu do ceny. Tylko 27000 cykli. I czas oczekiwania - 8 tyg No i 2 lata gwarancji. Mało jak na narożnik. Głębokość też nie do końca jakbym chciała ale nie jest źle. Podoba mi sie pikowanie na siedziskach. Narożnik bardzo wygodny. Bok szeroki można się swobodnie rozłożyć. Spanie wydało nam się solidne. Lekko sie rozkłada. Na necie nie ma złych opinii o tym producencie.A przynajmniej ja nie znalazłam. No i bardzo przypomina tego z aris concept

    Widziałam natomiast na allegro inne narożniki. Nieznanych mi firm które kosztowały połowę a wyglądały z zewnątrz tak samo....
    cdn....
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 05-09-2013 o 15:17
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  3. #3
    Banned
    AgaKowal

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Sieradz
    Kod pocztowy
    98-300
    Posty
    9

    Domyślnie

    Kilka opcji, które mi się podobają cenowo całkiem przyzwoicie
    Mały

    Średni narożnik bardzo ładny

    i całkiem spory nowoczesny i funkcjonalny
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	olimp_1_1.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	50,8 KB
ID:	234086  

  4. #4

    Domyślnie

    Lecimy dalej

    Narożnik perfetto firmy Modalto

    Cena: ok 5 tyś. Edytuję na 3.700 bo za tyle na allegro znalazłam ;] ale....producent daje 10 lat gwarancji! I to bardzo do mnie trafia.
    Wymiary: 265/166/90
    Narożnik bardzo wygodny. Fajnie prezentuje się na żywo.
    Funkcja spania. Nie jest taka idealnie jak chcemy ale też godna uwagi. Przód się wysuwa i w to puste miejsce "wskakuje" materac. Lekko i automatycznie. Spanie solidne.
    Producent ma pozytywne opinie.

    Fotki stąd: http://www.modalto.pl/collection/modern/perfetto

    Bardzo podoba mi się 10letnia gwarancja. To chyba jedyny producent z taką ofertą. Ze względu na to biorę go pod uwagę pomimo wysokiej ceny.


    Narożnik wypatrzony w Agata Meble.
    Producent : Wejnert, model ego.
    Wymiary: 272/175/89
    Modułowiec. Można łączyć różne elementy tak jak nam pasuje
    Pojemnik na pościel. Funkcja spania typu delfinek.
    Mega wygodny!
    Dodatkowo zagłówki.
    Cena: 3740zł
    Gwarancja: 2 lata czyli stadard





    Tu więcej info: http://kelman.com.pl/naroznik-ego-zestaw-3-rozkladany,id3616.html

    Co mnie martwi. Opinie. I o Agata Meble i o Wejnert. O ile narożnik mogę kupić gdzie indziej tak producenta nie przeskoczę. Wiele jest krytycznych uwag do jakości mebla (nieadekwatnej do ceny) jak i do samego procederu reklamacji. Byłam zaskoczona tak złymi opiniami bo myślałam że to dobry producent a tu lipa.

    Teraz trochę tańsze okazy ;]

    Agata Meble.
    Narożnik York. Producent: Bydgoskie Meble
    Wymiary: 273/164/91
    Spanie typu delfinek.
    Duży. Wygodny. Ładnie się prezentuje. Lekko się rozkłada.
    Cena: 2599 zł



    Fotka stąd: http://www.agatameble.pl/produkty/produkt/meble-tapicerowane/narozniki/rozkladane-1/naroznik-york

    Nie wiem jak z jakością tych mebli. Szukam też w innym sklepie niż Agata.

    Zaciekawił mnie też taki narożnik.
    Agata Meble. Model Messy.
    Duży. Wygodny. Na krótszym boku opuszczane poduchy dzięki czemu bez rozkładania mamy dużą powierzchnię do leżenia dla 2 osób! Super sprawa tylko nie wiem jak z jakością tego mechanizmu. Nie wyglądał solidnie. Cały narożnik w sumie nie był jakoś super wykonany ale cena za to niska.
    Cena: 2399 zł
    Fotka ze strony Agata Meble:


    Real foto:



    Po naczytaniu się opinii w necie nie chcę kupować na pewno w Agacie. Mam też zastrzeżenia co do Wejnerta. Chętnie poczytam opinie osób które mają u siebie narożniki tej firmy.
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 16-09-2013 o 23:39
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    druga sprawa - podoba ci się narożnik za 5 tyś z gwarancją na 10 lat i narożnik za 2 tyś.
    Porównujesz meble z różnych półek cenowych.
    Jak ci się za 5 lat narożnik za 2,5 tyś rozwali i kupisz nowy za 2,5 tyś to po 10 latach wyjdziesz na czysto w porównaniu z modelem za 5 tyś.
    A po 10 latach i tak zacznie cię model nudzić i będziesz planowała zmiany.

    Więc się zastanów czy stać cię na wydatek 5 tyś czy na 2,5 tyś.

  6. #6

    Domyślnie

    Korozja bede podgladac, bo przede mna ten sam temat, a jakos nie che mis ie szukac( mam dośc wybieranai karniszy, lamp, sprzetu agd i całej reszty ustrojstwa) wiec licze na Ciebie
    Tym bardzije, ze mam takie same założenia
    good luck

  7. #7

    Domyślnie

    Dziś poszperałam na allegro. I wpadło mi kilka okazów w oko.
    Tylko wiadomo. Jest to kupowanie w ciemno. Nie można na narożniku usiąść, pomacać. Firmy nie są znane jak Wejnert czy Bizzarto. Ceny za to są o wiele niższe. Meble są prosto od producenta dlatego unikamy dodatkowych opłat. Podobno. Możliwość zakupu na raty. Kusi mnie to.

    Bardzo spodobał mi się taki narożnik. Saxon.

    Fotka pochodzi z aukcji: http://allegro.pl/saxon-spanie-pikowanie-hit-design-300-kolorow-i3494368730.html

    Strona producenta: http://pajmeble.pl/narozniki/17-saxon.html
    Cena: 2 499 zł tylko kurcze w moje rejony transport ok 500 zł ;/
    Jest pojemnik na pościel. Funkcja spania.
    Wymiary: 295/180. Troszkę dużo ale to producent więc wymiary można zmienić.

    Kolejny który wpadł mi w oko. Orfeusz mix maxi
    Podoba mi się ogólny wygląd. Fajne są półeczki boczne. Lubie mieć gdzie odłożyć herbatkę czy gazetę ;]

    Fotka z aukcji: http://allegro.pl/orfeusz-mix-maxi-wym-283cm-x182cm-od-brattex-i3500850550.html
    Wymiary: 283/182
    Niska cena: 1 519trochę mnie zastanawia
    Oparcie wyglada troche na niewygodne.

    Kilka innych modeli które wyglądają spoko

    Narożnik Vox.

    http://allegro.pl/ekskluzywny-narozn...536884157.html

    Oczywiście nie w takim kolorze ;]
    Wymiary: 270/ 167. Z funkcja spania. Pojemnik na pościel.
    Krótszy bok wygląda na szeroki i wygodny.
    Cena: 1799zł + transport (nie wiadomo ile)

    Może coś takiego: Royal 2
    Wymiary: 270/180
    Rozkładany, z pojemnikiem na pościel. Zaokraglone zagłówki wyglądają wygodnie.
    Cena: 2199zł+ dopłata do silikonu w poduchach i pianki wysokoelastycznej. Pytanie co jest bez dopłaty?

    http://allegro.pl/naroznik-royal-2-antara-eko-promocja-hit-2013r-i3504393609.html

    Co do wygladu to troche mało nowoczesny mi się wydaje. Ale tylko trochę.
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 20-09-2013 o 10:56
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  8. #8

    Domyślnie

    Witam pierwszego gościa.
    Spanie dla gości ale i dla nas. Nie ma tv w sypialni i nie planujemy więc fajnie byłoby czasem wyłożyć się na kanapie. Wyciagnać nogi czy cuś.
    Poza tym z tymi materacami to trochę kłopotu bo trzeba dodatkowo więcej miejsca żeby je gdzieś zmieścić. Przy rozkładaniu przesuwa sie trochę stolik i wsio.
    Nie przeszkadzają mi niskie nóżki a nawet podobaja. Mniej paprochów będzie wpadać
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Nie przeszkadzają mi niskie nóżki a nawet podobaja. Mniej paprochów będzie wpadać
    Nie chcę Cię zmartwić, ale to nie końca tak różowo wygląda.
    My właśnie zamieniamy narożnik z niskimi nóżkami na taki na wysokich.
    Przy wyższych nóżkach wsuniesz odkurzacz i po sprawie.
    Przy niskich musisz się szarpać i przesuwać cały mebel.

    Niestety nasz narożnik nie spełnia Waszych kryteriów.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  10. #10

    Domyślnie

    marnajola sprytnie z Twojej strony
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  11. #11

    Domyślnie

    No ja się nasiedziałam w ciągu ostatnich dni duuuużo na tej podstawie wiele narożników wykluczyliśmy. O Agacie czytałam wiele złego. Szczególnie problem jest z terminami i reklamacją;/

    Mam nadzieję że nam zejdzie szybciej niż 4 miechy bo chcemy się wyrobić do świąt
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  12. #12

    Domyślnie

    Tak sobie tez myśle że rzeczywiście gust się zmienić może szybciej niż za 10 lat i szkoda wywalić narożnik za 5 tyśka. Ale tak czytam i mnie przeraża jak ludzie piszą że im się kanapy po 2 latach kiedy kończy sie reklamacja rozwalają. I ja chociaz tak bym chciała żeby ten narożnik z 5 lat wytrzymał
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Nie chcę Cię zmartwić, ale to nie końca tak różowo wygląda.
    My właśnie zamieniamy narożnik z niskimi nóżkami na taki na wysokich.
    Przy wyższych nóżkach wsuniesz odkurzacz i po sprawie.
    Przy niskich musisz się szarpać i przesuwać cały mebel.

    Niestety nasz narożnik nie spełnia Waszych kryteriów.
    Mam dokładnie to samo z łóżkiem w sypialni. Masakra jakaś ! Żeby odkurzyć to trzeba materac podnosić i między szczebelkami(przykręcone wkretami !) wkładać rurę od odkurzcza!

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Parede

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Lbn
    Kod pocztowy
    20-834
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witaj Korozja,
    Uważnie prześledziłem wszystkie wpisy, ponieważ stoję przed wyborem nowego narożnika. Jak Ci się sprawuje zakupiony narożnik???Jaką ma głębokość siedziska???Jaki materiał dali w siedziska: sprężyny czy silikon????Co ewentualnie jest żywotniejsze i wygodniejsze???
    Pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    Eeee sorry za czcionkę coś mi się poprzestawiało
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Parede

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Lbn
    Kod pocztowy
    20-834
    Posty
    3

    Domyślnie

    Co do wersji to na zdjęciu w allegro to drugą opcją jest miami IV z otomaną

  17. #17

    Domyślnie

    Elfir stać nas na taki za 2,5 tyski. Ale może uda się zorganizować kasę na droższy. Nie jestem w stanie tego dokładnie określić teraz. Na razie biorę pod uwagę różne opcje. Poza tym może sie okazać że ktoś ma taki narożnik drogi jak mi sie podoba i napisze że jest do du...a ktoś użytkujący ten tańszy napisze że jest ok.
    Poza tym liczę właśnie na takie opinie czy lepiej przepłacać czy nie.
    To mój pierwszy narożnik jaki kupuje sama. Jestem zielona. Każdą uwagę wezmę do serca
    Interesuję mnie też bardzo opinie odnoście tych konkretnych modeli co pokazałam. Jak wspomniałam Wejnert ma droższe narożniki a ludzie psy wieszają.


    narendil z tymi nóżkami to masz racje w sumie aczkolwiek nie skreślę narożnika ze względu na niskie nóżki.
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Z tego, co widze w dzienniku macie sypialnię. Po co wam sofa rozkładana? Dla gości? Taniej będzie kupić komfortowy materac i nadmuchiwać go w razie potrzeby niż dokładać min 1 tyś. na model rozkładany.
    Modele rozkładane mają maksymalnie niskie nózki, przez co wyglądają cięzej.

    Koszt tego welurowego cuda to 350 zł

  19. #19

    Domyślnie

    To tak z grubsza tyle na razie. Odrzuciłam narożniki za małe, bez funkcji spania, za drogie, z funkcja spania typu DL, brzydkie, niewygodne.

    Bardzo prosze o jakieś opinie, sugestie. Cokolwiek. Warto zapłacić więcej za znana firmę? Widziałam wiele narożników znanych firm, za 3-4 a nawet 5 tyśków które były strasznie wykonane. A może ryzykować z allegro.
    Proszę o POMOC
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 05-09-2013 o 20:21
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Korozjo, ani Wajnerta, ani Agaty nie znam.
    Agaty nie ma w moim mieście, a Wajnert mi wizualnie nie leżał.
    Jedyne co Ci mogę polecić, to wybieranie poprzez siadanie.

    I życzę powodzenia.
    Ja swojego narożnika szukałam cztery miesiące.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

Strona 1 z 30

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony