dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: ocieplenie

  1. #1

    Domyślnie ocieplenie

    Wkrótce mam zamiar zabrać się za ocieplenie budynku. Słyszałem, że zdarzały się przypadki wtargnięcia myszy od dołu do styropianu, które drążąc w n im kanały robią ogromne szkody. Jeżeli to prawda to jak się przed tym zabezpieczyć ?
    T.P.

  2. #2

    Domyślnie Re: ocieplenie

    Cytat Napisał Tadeusz Przechodzki
    Wkrótce mam zamiar zabrać się za ocieplenie budynku. Słyszałem, że zdarzały się przypadki wtargnięcia myszy od dołu do styropianu, które drążąc w n im kanały robią ogromne szkody. Jeżeli to prawda to jak się przed tym zabezpieczyć ?
    sam jestem przed decyzja i powiedziano mi ze nalezy stosowac listwy startowe
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Listwy startowe albo zatrzeć siatkę klejem od spodu styropianu tam gdzie normalnie daje się listwy startowe.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kgadzina
    Listwy startowe albo zatrzeć siatkę klejem od spodu styropianu tam gdzie normalnie daje się listwy startowe.
    Listwy startowe zawsze sie daje, ale wlasnie ja slyszalam o tych kanalach.
    Podobno przeswietlono jaksi budynek kamera a tam same kanaly dla myszy w styropianie
    Ale slyszalam tez ze welną jaka teraz robia myszy tez nie pogardza
    Ja mysle zeby sie nie przejmowac tymi myszami, pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka1
    Cytat Napisał kgadzina
    Listwy startowe albo zatrzeć siatkę klejem od spodu styropianu tam gdzie normalnie daje się listwy startowe.
    Listwy startowe zawsze sie daje, ale wlasnie ja slyszalam o tych kanalach.
    Podobno przeswietlono jaksi budynek kamera a tam same kanaly dla myszy w styropianie
    Ale slyszalam tez ze welną jaka teraz robia myszy tez nie pogardza
    Ja mysle zeby sie nie przejmowac tymi myszami, pozdrawiam
    po pierwsze listwy startowe to zawsze sie daje tylko przy welnie.
    Natomiast welny to zaden gryzon nie ruszy
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał pchlistosc
    Cytat Napisał Agnieszka1
    Cytat Napisał kgadzina
    Listwy startowe albo zatrzeć siatkę klejem od spodu styropianu tam gdzie normalnie daje się listwy startowe.
    Listwy startowe zawsze sie daje, ale wlasnie ja slyszalam o tych kanalach.
    Podobno przeswietlono jaksi budynek kamera a tam same kanaly dla myszy w styropianie
    Ale slyszalam tez ze welną jaka teraz robia myszy tez nie pogardza
    Ja mysle zeby sie nie przejmowac tymi myszami, pozdrawiam
    po pierwsze listwy startowe to zawsze sie daje tylko przy welnie.
    Natomiast welny to zaden gryzon nie ruszy
    Listwy sie nie daje jak sie jedzie dociepleniem od ziemi ale jak od cokolu to zawsze sie daje listwe czy to welna czy styropian .

    A tez sie wlasnie sprzeczalam z jednym gosciem ze welny myszy nie rusza, ale on twierdzi ze szczury ( o to szczury a nie myszy) przegryza - nie wiem , nie widzialam, nie bede sie spierac

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał pchlistosc
    ...
    Natomiast welny to zaden gryzon nie ruszy
    No to wytłumacz mi jakim cudem w mieszkaniu, które wynajmowałem, w ocieplonym wełną stropie drewnianym myszy jesienią harcowały, że aż dudaniło.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtMedia
    Cytat Napisał pchlistosc
    ...
    Natomiast welny to zaden gryzon nie ruszy
    No to wytłumacz mi jakim cudem w mieszkaniu, które wynajmowałem, w ocieplonym wełną stropie drewnianym myszy jesienią harcowały, że aż dudaniło.
    O prosze a jednak myszki sprytne sa

  9. #9

    Domyślnie

    No to wytłumacz mi jakim cudem w mieszkaniu, które wynajmowałem, w ocieplonym wełną stropie drewnianym myszy jesienią harcowały, że aż dudaniło.

    Puściły przodem szczura


    Lesek

  10. #10

    Domyślnie

    Swego czasu przerabiałem dach starego barakowozu. Był on ocieplany czymś co było protoplastą wełny szklanej. Diabelstwo tak gryzące że obecna wata szklana w porównaniu z nią to płatki róży. Wewnątrz tej waty były kanały zrobione przez myszy oraz ich szkielety, pozostałość po kilkukrotnym wykładaniu trutek.
    ppp.j

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony