dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 100
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cameo

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-980
    Posty
    185

    Domyślnie Nasze eM czyli ostatnie miesiące wyzwań, nerwów i radości do oceny :-)

    Przez ostatnie kilka miesięcy wielokrotnie forum i forumowicze pomagali nam w naszych dylematach dotyczących naszego mieszkanka.
    Dziś po wielu przejściach włącznie z zamknięciem prawie gotowego bloku przez wykonawce MIESZKAMY. Wiele pomysłów musieliśmy odłożyć, inne ewaluowały ale udało się również zrealizować naszą wizję mieszkania.
    Mieszkanko jeszcze ma mnóstwo braków od takich podstaw jak listwy przy podłodze, szafy wnękowe po stoliczki, obrazki i inne bzdury.
    Ale do rzeczy, na początek kuchnia i kilka zdjęc z salonu. Pokazywałem ją już w wątku z białymi kuchniami, ale pomyślałem że założe osobny i będę wrzucał w miarę urządzania resztę mieszkania. Więcej salonu, przedpokój, łazienka i sypialnia wkrótce

















  2. #2

    Domyślnie

    Pięknie, choć jak dla mnie akcent nie w tym kolorze. Przyjemnie popatrzeć. Jeśli Wy lubicie ten kolor - wszystko gra.
    Bardzo mi się takie jasne wnętrze podoba, mimo wszechobecnej bieli - nie "wieje chłodem". A tego się mówiąc szczerze nieco obawiałem, ponieważ też zdecydowaliśmy się na 60x60 w bardzo jasnym beżu (chyba beżu - nie ogarniam takich kolorow )

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kuchnia świetna, reszta przedobrzona Zbyt oczywiste, zbyt konsekwentne...

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cameo

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-980
    Posty
    185

    Domyślnie

    Joliska - konsekwencja jest zła?
    Założenie było takie, oboje lubimy białe/jasne wnętrza. Do tego wprowadzamy jeden kolor. Zdecydowaliśmy się na ten róż - żona przez chwilę mnie przekonywała ale teraz jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo chodziło o to że jeżeli znudzi się ten kolor, zmiana kilku dodatków i pomalowanie dwóch ścianek, zmienia nam mieszkanie (plus szkło w kuchni) Reszta mieszkania jest neutralna.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Moim zdaniem konsekwencja w powtarzaniu bardzo wyraźnego kolorystycznie elementu i zawsze w tym samym kształcie, jest kiepska... Gdyby salon był biały, a miał tylko krople fuksji w postaci dodatków, byłoby super.

  6. #6

    Domyślnie

    pojawiam się w związku z zainteresowaniem kanapą, której poszukuję od dłuższego czasu w wersji "ekonomicznej". Ta wasza mi się spodobała, więc czekam na więcej informacji odnośnie jakości, użytkowania i czekam na więcej jej ujęć.


    Co do waszych wnętrz. Róż jest jednym z ostatnich kolorów, jakie widzę u siebie, ale przyznaję, że podoba mi się u was - konsekwentnie, pasująco, nie ma przeładowania. Wszystko gra

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cameo

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-980
    Posty
    185

    Domyślnie

    Jolistka - wiem o czym piszesz. Myśleliśmy nad takim rozwiązniem ale baliśmy się że takie wnętrze będzie "za zimne"
    Pomieszkamy zobaczymy
    gawkat - kanapa kupowana tutaj http://allegro.pl/nowoczesny-narozni...562046034.html
    W opcji z wysuwanymi pufami wyszła troszkę drożej, ale nadal cena bardzo przystępna. Materiał u nas to mustang 2. Przesyłali nam wcześniej wzornik tkanin ale mimo próśb w tak małym formacie że nie dało się ich ocenić dokładnie. Mimo to kolor trafiliśmy dokładnie taki jak chcieliśmy.
    Jak się sprawuje ciężko ocenić bo jest u nas od kilku dni. Jest wygodna (lekko twardawa, nie zapada się w niej ale ja takie lubię) Zagłówki regulowane. Więcej zdjęc zaraz wrzucę.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał cameo Zobacz post
    Jolistka - wiem o czym piszesz. Myśleliśmy nad takim rozwiązniem ale baliśmy się że takie wnętrze będzie "za zimne"
    Pomieszkamy zobaczymy
    gawkat - kanapa kupowana tutaj http://allegro.pl/nowoczesny-narozni...562046034.html
    W opcji z wysuwanymi pufami wyszła troszkę drożej, ale nadal cena bardzo przystępna. Materiał u nas to mustang 2. Przesyłali nam wcześniej wzornik tkanin ale mimo próśb w tak małym formacie że nie dało się ich ocenić dokładnie. Mimo to kolor trafiliśmy dokładnie taki jak chcieliśmy.
    Jak się sprawuje ciężko ocenić bo jest u nas od kilku dni. Jest wygodna (lekko twardawa, nie zapada się w niej ale ja takie lubię) Zagłówki regulowane. Więcej zdjęc zaraz wrzucę.
    nie baliście się zamówić w ciemno przez internet? czy oglądaliście gdzieś taką kanapę wcześniej?

  9. #9

    Domyślnie

    Kuchnia bardzo mi się podoba, narożnik, stół też, ale ja bym jednak uspokoiła to wnętrze. W miejsce fuksji dałabym jasną szarość, a fuksję rzuciłabym w postaci poduszek na kanapę.

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cameo

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-980
    Posty
    185

    Domyślnie

    Dzięki, cieszę się że mieszkanie się podoba a odnośnie dominującego koloru - jak patrzę na te zdjęcia któe są koło siebie, rzeczywiście ten róż przytłacza. W mieszkaniu tego się tak nie odczuwa, ale pomysł z szarością podoba mi się - do wykorzystania na przyszłość jak będziemy zmieniać kolor dodatków

    Dla osób które w tym albo kuchennym wątku pytały o zdjęcia sofy:






    Gawkat - po części sofę braliśmy w ciemno tzn. widzieliśmy na żywo praktycznie identyczną.... tylko za 5900 zł i kolor inny.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cameo

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-980
    Posty
    185

    Domyślnie

    Idziemy dalej w międzyczasie
    Przedpokój:
    Na pierwszym zdjęciu po lewej stronie - w miejscu pierdolnika we wnęce będzie szafa - szary profil z lustrem.





    Cieszy mnie to że nikt jeszcze nie skrytykował sufitów podwieszanych o z tego co widze na forum jest tyle samo zwolenników co przeciwników.
    My z racji tego że mieszkanie jest bardzo wysokie jak na nowe budownictwo 3,12 trochę się pobawiliśmy ( rady oczywiście uzyskaliśmy na forum
    Mieszkanie w najwyższym miejscu (środek salonu) ma zostawiony oryginał, a tam gdzie opuszczone jest ponad 2,90 więc nadal wysoko przez co nie przytłacza. No i "własnymi i ojcowskimi ręcami robiony" więc powód do dumy też jest

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Sufit tak mnie przytłoczył, że nawet nie miałam siły skomentować Szkoda tej przestrzeni w górę - dużo bym za nią dała... W przedpokoju troche razą cokoły z płytek - nie myśleliście o białych z błyszczącego mdf-u w całym mieszkaniu?

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cameo

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-980
    Posty
    185

    Domyślnie

    joliska uwierz mi 2,90 w najniższym miejscu nie przytłacza
    pomijajac kwestię gustu co się komu podoba. Na tą chwilę już mamy problem z szafą z lustrem otwieraną na zawiasach na wysokość 2,90. Przy 3,10 były prawie niewykonalne a jak był wykonalne to strasznie drogie.
    Białe listwy z mdf-u będą w salonie, nie myśleliśmy o tym żeby były wszędzie. Pierwszy plan był z wkuwaniem cokołów w ściane, niestety czas nie pozwolił (musieliśmy się jak najszybciej przeprowadzić)

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    iminde

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-383
    Posty
    79

    Domyślnie

    Naprawdę pięknie mieszkanie. Dla mnie też odrobinę za dużo tej magenty, choć osobiście bardzo lubię ten kolor. Widać, że mieszkanie odpracowaliście w każdym calu. Gratuluję.

  15. #15

    Domyślnie

    Bardzo ładnie urządzone mieszkanko!! narożnik prezentuje sie pieknie,fajny kolor!! możesz podać jaki wymiar ma? i ile cie kosztował? od jakiegos czasu mam na niego ochote,szkoda ze troche twardy. jak usiadlam na Bizzarto genesis to sie zakochałam,ale cena mnie przeraziła. Twój wyglada super!!

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cameo

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-980
    Posty
    185

    Domyślnie

    Anso - dla mnie to że jest twardy to jego plus. Tylko on jest tak wygodnie twardy
    To system więc sobie składasz to co Ci potrzeba. My mamy boczek 30tka, pojedynczy pojemnik 80tka i róg 100tka. Do tego z drugiej strony boczek 30tka i spanie 140tka.
    Przy takim zestawie koszt trochę ponad 3k.

  17. #17

    Domyślnie

    Przylazłam tutaj za narożnikiem Twój mi sie bardzo podoba. A najbardziej kolor! Szukam czegoś takiego, jasnoszarego
    Całe mieszkanie piekne i nietypowe. Robi ogromne wrażenie. Kolor odważny. Ja bardzo lubię fuksję. Jedyne co bym zmieniła to ścianę tv. Dała bardziej neutralną. A w kolorze fuksji dobrała dodatki, poduchy, jakiś wazonik na półce, ramki ze zdjęciami itp. Fajnie też żeby kolor miał różne odcienie. Wtedy to wszystko nie będzie zbyt oczywiste i przedobrzone korci mnie też o jakiś kolorowy akcent w korytarzu. Przy tych kolorach które sa teraz taki różowy akcent będzie wyglądał wyśmienicie.
    Czekam na więcej fotek
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  18. #18

    Domyślnie

    A ja w tej samej sprawie co reszta pytających o narożnik, tylko z innym zapytaniem - jesteśmy na 90% zdecydowani na naroznik Miami, choć w wersji I. Czy możesz napisać, czy płynnie się rozkłada i jak długo na niego musieliście czekać? polecasz sprzedawcę? Przepraszam za OT ale mam trochę nieufnego męża

    Gratuluje, stworzyliście w mieszkanku spójną całośc, a to niemała sztuka. Przede mną jeszcze cały ten trud
    "Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość."
    — Léon-Joseph Suenens -

  19. #19
    Banned
    Marejko

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    43

    Domyślnie

    Kuchia i przedpokój efektowne a narożnik to dokładnie taki jaki sobie z żonką marzymy, powiedz mi proszę jaka firma i cenowo jak to wygląda? No i oczywiscie czy wygodny!

  20. #20

    Domyślnie

    Ja też tu przybiegłam z wątku kuchennego Narożnik jest świetny,ja jednakże muszę "zasiąść" i wypróbować Wątek będę oczywiście obserwować z ogromną przyjemnością
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony