dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 19
Pokaż wyniki od 361 do 367 z 367
  1. #361
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maly1115

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Wieluń
    Posty
    137

    Domyślnie

    Dziękuje za informacje,nadal zastanawiam się jaki reku wybrac,mam czas zanim się przeprowadzę.
    Dom parter 186m2 grz.podł. w tym garaż 35m2 całość podłogówka,ściany 15cm styro.0,031 podłoga 12cm 0,036 strop ok.35cm. PC Alpha Innotec WZS 80H/K DZ 3X200m pe 40.Reku.O3Ozon 360. GWC-plytowe.Kominek typu koza.

  2. #362
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamihi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Garnek
    Kod pocztowy
    42-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Mam do sprzedania ARW kupione do Luny której docelowo nie kupiłem ponieważ sam skleciłem rekuperator . Jeśli komuś się przyda proszę o wiadomość na priv . ARW jest nowe i ma fajny zakres bo już od 85VKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ARW_jzzpl.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	84,4 KB
ID:	382355
    Dom 140m2 z poddaszem użytkowym . Kocioł Skam-p 12kW plus z Ardeo ( rewelacja )

  3. #363
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Vampir90

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Krotoszyn
    Kod pocztowy
    63-700
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamihi Zobacz post
    Mam do sprzedania ARW kupione do Luny której docelowo nie kupiłem ponieważ sam skleciłem rekuperator . Jeśli komuś się przyda proszę o wiadomość na priv . ARW jest nowe i ma fajny zakres bo już od 85V
    Można wiedzieć, na co padł wybór zamiast Luny?

    @hektor80
    Rzeczywiście...
    Ostatnio edytowane przez Vampir90 ; 26-02-2017 o 12:33

  4. #364

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vampir90 Zobacz post
    Można wiedzieć, na co padł wybór zamiast Luny?
    Pisał ze sam zrobił przecież.. czytać ze zrozumieniem...

  5. #365

    Domyślnie

    Witam Panów.
    Gdzie na chwilę obecną jestem w stanie kupić LUNĘ w atrakcyjnej cenie? Wszystkie oferty jakie znalazłem oscylują w granicy 2000 zł. Jeżeli komuś rzuciła się w oczy tańsza opcja to proszę o informację.

  6. #366

    Domyślnie

    Zamontowałem dziś w Lunie termometry z sondą na kablu 5mb żeby obserwować z dołu co się dzieje wewnątrz.
    Pierwsze pomiary przy +1 na zewnątrz i 22,8 w domu pokazały nawiew za centralą 16,1 i wywiew za centralą 8,9. W momencie jak wyłączałem wentylator nawiewny temperatura wywiewu za centralką rosła do około 13 stopni i dalej nie chciała. Nie wiem na ile skutecznie będzie to działać jako rozmrażanie.
    Sprawdzę przy okazji co się dzieje w środku w czasie mrozów i dam znać. Warto wiedzieć, jeśli jeszcze ktokolwiek rozważa zakup Luny.
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  7. #367

    Domyślnie

    Jak wywalić ten bypass? Na jakiej on dziala zasadzie?

Strona 19 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony