dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Pistolet do pianki

    Kupiłem "chiński" pistolet do pianki, dobrze chodził a teraz jak nacisne spust szpula nie wychodzi spowrotem, siedzi w lufie. Odkręciłem regulator przepływu i wszystko niby jest cacy, ale szpula nie idzie, nie zacięło się to czy coś podobnego, nawet nasmarowałem, lufa wyczyszczona. Zbudowane jest to tak że w regulatorze przepływu jest kulka, na kulcę sprężyna, która naciska na "zgrubienie" które ma się pchać przeciwnie do spustu, to działa, ale nie wiem jak ma działać szpula, nie ma o co "odbijać spowrotem, choć wcześniej chodziła! raczej żadna część mi wypadła.
    Co robić? w poniedziałek mam mase piankowania.
    Odpiszcie proszę, męcze się z tym dwa dni
    Ostatnio edytowane przez adrianoos966 ; 29-09-2013 o 09:39

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    darkob

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    warszawa
    Dzielnica
    wawer
    Posty
    247

    Domyślnie

    Na etapie ocieplania przerobiłem tych pistoletów troche...i zmarnowałem troche puszek ale trzeba sobie jakoś radzić.W takim przypadku jak piszesz odkręcałem tą część gdzie nakręca sie puszke i wkładałem wkreta (łbem do dołu)odpowiedniej długości by w momencie nakręcania puszki piana zaczęła przedostawać sie do pistoletu.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuje, ten "system" co pan mi opisuje działa. Nie chce mi wracać spowrotem metal zatykający końcówkę pistoletu i leci mi piana na maxa kuźwa mać!

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    darkob

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    warszawa
    Dzielnica
    wawer
    Posty
    247

    Domyślnie

    bo za dlugi wkręt i za mocno dociska iglice .Jeżeli jest regulacja z tyłu pistoletu to trzeba zakręcać.

  5. #5

    Domyślnie

    Błąd, tak głupi nie jestem. Wkurzony przerobiłem pistolet na wersje Beta i już pełnoprawnie chodzi nawet testowałem. W ogóle nie miało co dociskać tego wkręta, zrobiłem że jedna sprężyna dociska "zgrubienie" do spustu i iglice. I jak to miało wcześniej chodzić?
    Ale działa!
    Ostatnio edytowane przez adrianoos966 ; 29-09-2013 o 18:34

  6. #6

    Domyślnie

    A miał kots może taki problem z pistoletu chwile leciała piana mysłalem ze się skonczyla odkręcłem pianke i sporo się wylało przeciscilem caly pistolet po założeniu nowej pianki pianka leci ale bardzo powoli co może być przyczyna dodam ze tam gdzie się zakreca pianke jest taka kulka z sprężynką ona się nie ruszała ale ją przepchałem ale to nic nie pomogło

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Takao
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Łuków
    Kod pocztowy
    21-400
    Posty
    126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Miałem podobne objawy i rozbieranie dawało słabe wyniki - warto sypnąć groszem i kupić czyścik. Mi nawet przyschnięty pistolet przepychało po pewnym czasie od wpuszczenia czyścika.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony