dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pistolet do piany Soudal

    Kupiłem już trzeci pistolet, tym razem ostatni dobry a nie chinina, Mam pytanie czy bez czyścika się obejdzie narazie, jeśli zostawie mocno nakręcone np. pół puszki pianki do poniedziałku??? Jak mi się znów coś zrypie to sobie w łeb strzelę z kałacha
    BŁAGAM odpiszcie bo jestem nieletnim nędzażem i nie stać mnie na kupowanie pistoletów i tak jestem do tyłu o 52zł, nie będę żałował ani trochę byle by DZIAŁAŁ! Poprzednie chodziły trochę potem coraz gorzej a potem to patologia, takie uroki chininy.
    Jak głównie sie dba o pistolet?

    NIE AKTUALNE
    Ostatnio edytowane przez adrianoos966 ; 01-10-2013 o 20:21

  2. #2

    Domyślnie

    Ja u siebie na budowie używałem prostych pistoletów - nawet czyścik nie pomagał.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar santosz@wp.pl
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Debnica Kaszubska
    Kod pocztowy
    76-248
    Posty
    1.089
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tak, na to nie ma rady - ostatnio wywaliłem pistolet za prawie stówkę ale stał z 2 tyg bez uzywania na prawie pustej puszce - moja wina ale zwykle po zakonczeniu pracy wkrecam aceton, przepsikam i moze stac. Tez radze kupowac najzwyklejsze bo przy dobrej konserwacji tez troche pochodza - u mnie juz trzeci leci a dopiero bede wylewki na podłogach robił
    Dziennik budowy - komentarze wręcz pożądane

    Dom Z183 pow. użyt.131, grzewcza 161, garaż w bryle, użytkowy z poddaszem, płyta fundamentowa własnoręczna 20cm EPS200, ściany ytong 24 plus 22cm styro lambda 0,40, okna Iglo Energy trzy szyby u=078, WM z reku Dospel 400, PC Panas Aquarea 9kW oraz całość podłogówka,

    Od 01.09.2014 do 31.05.2015 rachunek za CO i CWU - 1300zł,
    Od 01.10.2015 do 05.01.2016 rachunek za CO i CWU - 530zł

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    minia111

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-661
    Posty
    54

    Domyślnie

    U nas też używali zwykłych prostych pistoletów, kilka się popsuło ale bylo to do przewidzenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony