dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia
    Tak z ciekawości - ile ta dodatkowa robocizna kosztowala?
    Poszerzenie otworu do wymiaru montażowego 100 pln brutto
    Ostatnio edytowane przez mrxaoo ; 06-10-2013 o 20:50

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Nieźle. Zwykle zaciskam zęby (gdy mówiłem pryz pomiarze a Inwestor udał że nie słyszał) i wykuwam od ręki - szkoda czasu na fochy. A potem zbieram cięgi za to, że tynk się gdzieś ukruszył Tak to jest - masz miękkie serce - musisz mieć twardę d.

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Samar

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    257

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nieźle. Zwykle zaciskam zęby (gdy mówiłem pryz pomiarze a Inwestor udał że nie słyszał) i wykuwam od ręki - szkoda czasu na fochy. A potem zbieram cięgi za to, że tynk się gdzieś ukruszył Tak to jest - masz miękkie serce - musisz mieć twardę d.
    To może czas przestać zaciskać zęby tylko zacząć uwzględniać kwoty za takie dodatkowe prace w umowie?

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Samar

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    257

    Domyślnie

    Cytat Napisał pyton79 Zobacz post
    Witam mam te same drzwi tylko bez ciepłego progu ,natomiast z aluminiowym progiem.
    Wypełniłem pianką pod progiem ale to nie wystarcza chłod idzie po płytkach,próg aluminiowy zimny.
    Dodam ze rama stoi na posadzce.
    Jest jakieś rozwiązanie ? Przepraszam że w tym wątku ale temat podobny.....
    Jeżeli próg jest aluminiowy to możesz sobie pod nim wypełniać czym chcesz , a przemarzania nie zlikwidujesz. Aluminium jest przewodnikiem. Rozwiązaniem byłby tzw. ciepły próg aluminiowy - aluminium w połączeniu z tworzywem.Takie progi już od lat są dostępne.

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar subfosylny
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    705

    Domyślnie

    Nie o to chodziło. Jak jest kierownik z jajami, to nie przejdzie obojętnie przez niewykończony otwór mając na uwadze montaż drzwi.
    Przecież nie musi być 24h na budowie. Widuję kierowników, wpadających na obiekt na 20 minut. Jednak mają jakiś plan, i obskakują wszystkie newralgiczne punkty i wskazują wykonawcom, co mają zrobić i jak przygotować dany odcinek robót.

    Ja najczęściej kończę jak finlandia. Zaciskam zęby i kuję. Niestety dobrze zarządzanych budów jest mało.
    Tu była reklama....

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony