Witam serdecznie,

grasuje na forum juz od jakiegos czasu. Udalo mi sie juz skorzystac z niezastapionej pomocy kilku osob-za co szczerze dziekuje. Im blizej rozpoczecia pracy tym zaczynamy zdawac sobie sprawe ile jeszcze przed nami.
Postanowilam (z poparciem meza) zalozyc wlasny watek. Wydaje nam sie, ze ulatwi to podejmowanie decyzji, zapamietywanie pomyslow i rozwiazywanie ewentualnych dylematow oraz problemow. Po cichu licze rowniez na wsparcie forumowiczow

Przechodzac do rzeczy, dom juz stoi i trzeba go wykonczyc. Mamy jakis zarys jak chcemy zeby wygladal, ale zdalam juz sobie sprawe z tego, ze cos co podobalo mi sie kilka miesiecy temu teraz ni mnie ziembi ni grzeje. albo zdecydowalismy sie na styl lazienki i myslala, ze nic nie ruszy tej decyzji a teraz juz nie jestem jej pewna. itd, itp.

Pomysl jest, zeby dom byl nowoczesny, prosty, ''elegancki''(glupie slowo w stosunku do domu ale nie potrafie znalezc innego) i oczywiscie praktyczny

Mam nadzieje, ze pomozeci. Jestesmy otwarci na wszelkie uwagi i dobre rady. Zachecamy do komentowania i dzielenia sie waszym zdaniem