dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sin28

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    41-300
    Posty
    6

    Domyślnie Kominek z wkłądem akumulacyjnym i DGP - jaki przeciętny kosszt?

    Witam

    Jestem na etapie stanu surowego otwartego ("dom w amarylisach") Po montażu okien przyjdzie pora na instalacje wew. i montaż kominka. No właśnie montaż kominka: generalnie kolejny b. ciężkie wybory - czyli jak mając ograniczony budżet znaleźć "złoty środek" - czyli tanio a dobrze (misssion impossible)
    Budżet jaki miałem na ten cel przeznaczyć to 10 -15 tyś zł (wkład kominkowy, robocizna przy instalacji i DPG). Pojechałem do firmy Godzic- Czeladź no i jak zawsze zostałem zbity z tropu. Za wkład akumulacyjny (podobno dobry wołają 7-8 tysi, pomieszczeń do podłączenia jest 5) z całą robotą to około 22-23 tyś. Oczywiście usłyszałem (jak zawsze we wszystkich firmach )że można taniej, wkład może być polski ale po paru latach się może zepsuć i że nie za bardzo warto ( nie atakuję oczywiście firmy - podeszła do klienta naprawdę OK).
    Pytanie do Was - czy nie chcę kupić przypadkiem Mercedesa bo celuję raczej w Opla.

    Pozdrawiam
    sin

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar orcio_kr
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    32-082
    Posty
    208

    Domyślnie

    skoro przedstawili kilka opcji w różnych wersjach cenowych i powiedzieli z czym się to wiąże to teraz to już sam musisz zdecydować
    ja poszedłem w produkt czeski jako jak mi się wydaje najlepszy stosunek jakość/cena, ale to na podstawie opinii innych, sam jeszcze nie testowałem .. i robią chyba tez takie dedykowane pod akumulację

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony