dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Mały pokój dzieciecy - aranżacja

    Witajcie. Szukam wszelkich rozwiązań i inspiracji do urządzenia małego pokoju dziecięcego, który będzie służył dwóm dziewczynkom w wieku 6 i 8 lat. Pokój ma około 13 m2. Proszę o rady

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Myślałaś o łóżku piętrowym, czy raczej wolałabyś osobne lub rozkładane sofy?

  4. #4

    Domyślnie

    Wygodniejsze byłyby osobne łóżka, ale na takiej przestrzeni ciężko to zorganizować. Zabraknie wówczas miejsca na biurka. Choć może podpowiecie mi jakieś rozwiązanie

  5. #5

    Domyślnie

    A takie dwa łóżka piętrowe, z tym, że u góry łóżka, a na dole biurka lub pod jednym łóżkiem biurko, a pod drugim an przykład szafa. Co o tym sądzisz?

  6. #6

    Domyślnie

    Hehe, naklejki co prawda bardzo ładne, ale to w tym momencie najmniejszy problem. Trochę poszperałam i znalazłam ciekawe projekty. Co o nich sądzicie?


    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	room-for-two-kids-11-500x383.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	35,4 KB
ID:	223156  

  7. #7

    Domyślnie

    Drugie łóżko fajniejsze,bo wygodniej jest na tym niżej siąść niż pod zwykłym piętrowym.Jednak wydaje mi się że te łóżeczka są bardzo małe (ok 150cm dł).
    Ja zakupiłam swoim dzieciom zwykłe piętrowe łóżko z obciążeniem do 150kg u góry,spokojnie dorosły może się wyspać,a były mniejsze niż twoje.Zakupiłam natomiast bardzo dobrej jakości grube materace co myślę jest ważniejsze niż samo łóżko.

  8. #8

    Domyślnie

    Mi również bardziej podoba się drugie, ale to chyba lepsze dla mniejszych dzieci. Myślę, że mogłabyś pomyśleć nad czymś w rodzaju tego pierwszego. Tylko żeby dwa takie łóżka Ci się zmieściły...

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar judyta87
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-316
    Posty
    56

    Domyślnie

    Witajcie, faktycznie to drugie łóżko wygląda lepiej. Wydaje się być bardziej przyjazne. Bałabym się troche o dziecko śpiące na górze. O jakieś wygłupy i bieganie po drabince. Założę się, że było już wiele wypadków na takich łóżkach. A co wy drogie Mamusie o tym sądzicie? Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Nie zwróciłam uwagi na wymiary łóżek. Faktycznie są one nieco zbyt małe. Ale wydaje mi się, że przy zamówieniu na wymiar dałoby się te rozmiary powiększyć przy jednoczesnych zachowaniu projektu. Choć pewności nie mam, bo nigdy nie robiłam niczego na wymiar. Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?

  11. #11

    Domyślnie

    Oho, to może być faktycznie problem, którego nie wzięłam pod uwagę :/ Ewentualnie można zrobić oba łóżka do góry, a na dole zrobić zabudowę: szafę i biurka. Ciekawe czy da radę coś takiego zrobić

  12. #12

    Domyślnie

    Pierwszy raz widzę takie łóżko, ciekawe

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony