dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar julo23
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Z-cie
    Posty
    651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie Ocieplanie budynku w październiku

    Witam, jeden z wykonawców nagle mi odmówił i stwierdził że nie da rady już w tym roku wykonać u mnie zaplanowanych prac : tj. ocieplenia ( styropian i siatka)
    Większość ekip które pytałem mają już terminy i najwcześniej mogą wejść do mnie za 2 tygodnie.
    Czy to nie za późno na tego typu prace ze względu na możliwe przymrozki w nocy ?
    Chętnie bym to już przełożył na wiosne ale mam już materiał zakupiony i boje sie że może sie klej zbrylić bo składuje go na budowie.
    Dziennik budowy - dom w wierzbówach

    Komentarze do dziennika

    Piec SAS Multi 23kW ST-450 zPID, bojler 250L, podłogówka 100m2 (850mb rurek fi 14), 2x zawór 4D, 2x sterownik st-61 Sterownik pokojowy st-280, - skonfigurowana pogodówka.
    powierzchnia użytkowa ok. 180m2, + 50m2 garaż, + piwnice ok 90m2 (kubatura obecnie ogrzewana ok. 900m3)
    ściany 30cm porotherm, ocieplenie 10cm styr. 0,031. wełna 20cm, okna 0,7W/m2K, piwnice i fundamenty ocieplone 5cm styro.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar maggs1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Stalowa Wola
    Posty
    292

    Domyślnie

    Jeżeli brać pod uwagę długoterminowe prognozy pogody to za dwa tygodnie ma być ciepło i bez przymrozków.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał julo23 Zobacz post
    Witam, jeden z wykonawców nagle mi odmówił i stwierdził że nie da rady już w tym roku wykonać u mnie zaplanowanych prac : tj. ocieplenia ( styropian i siatka)
    Większość ekip które pytałem mają już terminy i najwcześniej mogą wejść do mnie za 2 tygodnie.
    Czy to nie za późno na tego typu prace ze względu na możliwe przymrozki w nocy ?
    Chętnie bym to już przełożył na wiosne ale mam już materiał zakupiony i boje sie że może sie klej zbrylić bo składuje go na budowie.
    Ja na Twoim miejscu bym ocieplał.
    Są plandeki, nagrzewnice - dadzą radę.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    do poczytania Caparo - technik prace ociepleniowe zima:
    https://www.sugarsync.com/pf/D0345232_78719513_460615
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony