dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 7
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 139
  1. #81
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie Poddasze

    Na budowie czas bardzo spowolnił, w przeciwieństwie do tego na zewnątrz
    Na poddaszu prowadzone są prace ociepleniowe i okładzinowe. Powstał też tyci tyci stryszek na rupiecie. Chodzić można tylko w pozycji całkowicie zgiętej,a najlepiej na czworakach ale jak znam życie "bardzo" potrzebnego dziadostwa nazbiera się w chałupie tyle, że szczelnie wypełni każdy decymetr przestrzeni strychowej.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0703.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	294309 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0701.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	294308 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0735.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	294310 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0768.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	294307

    Z rzeczy interesujących, byli też w końcu spece od sieci gazowej. Gaz to u mnie temat rzeka, ale naprawdę nie mam sił się nad tym rozwodzić, bo za każdym razem kiedy o tym wspominam szlag mnie trafia i ciśnienie skacze. W każdym razie wpadli z dwiema koparami, w ośmiu chłopa i pierdut rurę zakopali. Długą z 70 m będzie, zrobili przyłącze, wystawili rury przy skrzynce - rozpier.... przy okazji bramę, ale skoro i tak była przewidziana do likwidacji, to niech tam, w sumie grzecznie spytali czy mogą - pozwoliłem, jest git. Feler w tym, że nie podpięli drugiego końca do gazociągu. Efekt łatwy do odgadnięcia. Rura nie wpięta, robota nie skończona (aha, nie powiedziałem, że to nagromadzenie sił wykonawcy trwało dwa dni i się zmył, zostawiając bajzel na drodze), papiery odbiorowe bujają się ........ wie gdzie, umowy na dostawę zasadniczo podpisać się nie da - vide brak dokumentacji odbiorowej, uruchomić ogrzewania nie mogę, posadzki nie wygrzane, podłóg kłaść nie mogę, izolacji w łazienkach też..... no i znowu się denerwuję. A przemiła pani w biurze obsługi klienta w gazowni ma pretensje że instalator nie wpisał kuchenki do protokołu i ona przyjąć tego nie może. Na pytanie jak mam podłączyć kuchenkę (płytę grzewczą do zabudowy w blacie kuchennym) skoro nie mam nawet na czym postawić tej kuchni gdybym nawet ją już kazał zrobić, bezradnie rozkłada ręce.
    Ludzie, no czemu psia krew to musi tak być, wszędzie! A najgorsze że tak jest od lat i nic, absolutnie nic się nie zmienia. O przepraszam, zmienia się... na gorsze.

  2. #82
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie Poddasze c.d.

    Pan Edzio skończył poddasze, strych i jeszcze zagruntował wsio. Wypadłoby zabrać się za malowanie. Na razie zlazł na parter i kończy jakieś duperele, to tu to tam, zresztą sami wiecie ile tego jest przy wykańczaniu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0772.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	294317 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0769.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	294316 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0764.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	294314 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0765.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	294315 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0770.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	93,1 KB
ID:	294313

    Dziś pojawił się skoro świt pan z wodociągów i przełożył licznik ze zlikwidowanego przyłącza w studzience, do budynku nareszcie! jest woda. Mały kroczek ale jakże znaczący dla postępu ludzkości. Z gazem cisza. Przynajmniej kominek grzeje.

  3. #83
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie VICTRIX X 12 2 I oraz AirPack400

    Dziennik trochę mi "zasypało" ale prace na budowie nie ustają. Wolno, powoli jak żółw ociężale, toczy się budowlane życie.

    Z rzeczy najistotniejszych, podłączono wreszcie gaz, na samym początku nowego roku. Idąc za ciosem instalatorzy pospinali kocioł VICTRIX X 12 2 I z zasobnikiem i instalacją, uruchomili.... grzeje jest przyjemnie cieplutko. Wszystko na razie działa na ustawieniach manualnych. Zamontowano nawet sterownik pokojowy CAR2 ale kazałem odłączyć, bo łatwiej steruje mi się temperaturą do wygrzewania posadzki manualnie. Piec ma podobno program do wygrzewania posadzki ale ponieważ zacząłem grzać wcześniej niż zamontowano sterownik, to działam dalej na manualu, żeby nie wydłużać całego cyklu. Piec z zasobnikiem prezentuje się bardzo skromnie, ale ostatecznie ma to po prostu działać i to działać dobrze i efektywnie, a nie efektownie wyglądać. Zestaw stoi sobie skryty w kotłowni i nie trzeba go podziwiać, chociaż przyznam się Wam, że z uporządkowaniem rurek i kabelków, Panowie instalatorzy dali ciała. Nic to, jak dożyję emerytury to sobie poprawię albo przyzwyczaję się do widoku.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0825.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	302091 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0827.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	302092


    Kolejny milowy krok - podpięcie i uruchomienie rekuperatora Thesslagreen AirPack400. Szare wielkie pudło ale ten brutalistyczny wygląd tego urządzenia powiem Wam że całkiem mi pasuje. Ma mocną metalową obudowę, nóżki z wibroizolacją i fajne napisy Ciekawym elementem jest sterownik umieszczony na samym urządzeniu, mało rzucający się w oczy ale bardzo funkcjonalny dzięki magnesom którymi mocuje się go w dowolnym miejscu na obudowie albo obok (jak jest do czego przyczepić). Jest też ładny sterownik pokojowy z ekranem dotykowym, wyświetlający wszystkie nastawy urządzenia, temperatury nawiewu, wywiewu, etc. Na razie trzymam go przy urządzeniu, potem przeniosę na parter do "centrum dowodzenia" w kuchni
    Uruchomienie wentylacji okazało się zbawienne dla budynku, wiecznie ociekające wodą okna i drzwi momentalnie wyschły. Wilgotność z 75% spadła do 30%, a w szczytowym momencie wygrzewania posadzki, kiedy w budynku zrobiło się gorąco jak w piekle, było może 15%. Ciężko było w ogóle przebywać w środku. Cały system wymaga jeszcze regulacji i dostrojenia ale działa całkiem fajnie, choć efekt odzysku ciepła nie powala na kolana. Podobno to kwestia regulacji, no cóż zobaczymy. Centrala jest ku mojemu zaskoczeniu naprawdę cicha, nawet na najwyższych obrotach, w każdym bądź razie wypada lepiej niż piec C.O. w chwili gdy włączy się palnik. Porównywać mi łatwo, bo oba urządzenia stoją (wiszą) na przeciw siebie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0822.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	302093 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0823.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	302094 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0824.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	82,5 KB
ID:	302090

  4. #84
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie Łazienka parter

    Na pierwszy ogień poszła łazienka na parterze. To w sumie miało być tylko WC ale ostatecznie zrobiliśmy łazienkę z natryskiem. Tonacja kolorów jak widać zgodna z obecnymi trendami, choć absolutnie nie z moimi, co zrobić - moda. W pustych miejscach na ścianie pojawią się dwa lustra, a że będą na przeciw siebie, łazienka "urośnie" w tym miejscu. I dobrze bo jest ciut wąsko na komfortowe użytkowanie jej. Zamówiliśmy specjalnie krótką miskę do ustępu żeby kolanami o ścianę się nie zapierać Jeszcze sporo detali do uzupełnienia i najważniejsze czyli oświetlenie, ale myślę że już jest nieźle.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0836.jpg
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	86,5 KB
ID:	302101 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0837.jpg
Wyświetleń:	309
Rozmiar:	86,5 KB
ID:	302102 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0839.jpg
Wyświetleń:	280
Rozmiar:	84,7 KB
ID:	302099 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0838.jpg
Wyświetleń:	268
Rozmiar:	84,7 KB
ID:	302100

  5. #85
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie Oświetlenie zewnętrzne

    W przyszłym tygodniu może uda się pokazać górną łazienkę ale to duża niewiadoma, bo nadal czekam na dostawę wanny, a bez niej ciężko będzie coś zrobić.

    Mały akcent estetyczny na zewnątrz, kinkiety przy wejściu. Zdjęcia takie sobie, pewnie już wiecie że niezbyt mi wychodzą, zresztą czego można się spodziewać po kiepskiej jakości telefonie komórkowym. Manualne prace na zewnątrz przy ujemnej temperaturze, średnio przyjemne ale efekt końcowy wynagradza cierpienie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0373.jpg
Wyświetleń:	209
Rozmiar:	82,2 KB
ID:	302107 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0372.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	302111 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0851.jpg
Wyświetleń:	274
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	302110 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0852.jpg
Wyświetleń:	272
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	302108 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0853.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	302109

    Szkoda że spadł śnieg i zrobiło się znowu mokro, a już miał wykonawca na układanie kostki wchodzić. Budowlany nieład wokół budynku i notoryczne błoto powoduje u mnie febrę. Byle do wiosny.

  6. #86
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar enedue
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-090
    Posty
    949

    Domyślnie

    mam pytanko, a jaka wyszła szerokość tej małej łazieneczki?

  7. #87
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał enedue Zobacz post
    mam pytanko, a jaka wyszła szerokość tej małej łazieneczki?
    120 cm albo może 118 cm bo płytki przecież jeszcze przyszły na ściany.

  8. #88
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar enedue
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-090
    Posty
    949

    Domyślnie

    ok, dzięki, mam taką samą na dole
    Śliczna mozaika

  9. #89
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie

    Obiecanej łazienki górnej nie ma i na razie nie będzie, co zrobić. Jest za to podłoga na parterze,a w zasadzie jej początki
    Gres na podłodze trochę mnie zaskoczył, bo o różnych porach dnia jego odcień wydaje się być za każdym razem inny. Najbardziej podoba mi się przy zachodzącym słońcu kiedy wnętrze wypełniają ciepłe pomarańczowe i czerwone barwy, robi się różowy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0858.jpg
Wyświetleń:	302
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	303241 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0856.jpg
Wyświetleń:	290
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	303242 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0857.jpg
Wyświetleń:	260
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	303243

  10. #90
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie Parapety

    Nie ma czasu na prowadzenie dziennika, natłok obowiązków, codzienność.
    Ale to nie oznacza że na budowie nic się nie dzieje, choć jak zwykle dla mnie dzieje się za wolno, trudno jakoś to wytrzymam, meta już niedaleko
    Wśród wielu nowych rzeczy, pojawiły się parapety wewnętrzne. Jeszcze nie obrobione ale już siedzą mocno.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0863.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	305881 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0865.jpg
Wyświetleń:	205
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	305879 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0864.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	85,7 KB
ID:	305882 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0862.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	305880

    W międzyczasie doszedł też transport armatury i sanitariatów, niestety trochę sie pochorowałem i nie mam kiedy się wziąć za zamontowanie tego wszystkiego. Najważniejsze że dotarła wanna Nareszcie można ją ustawić i obudować, a co za tym idzie zakończyć układanie płytek w łazience na górze, tym bardziej, że wanna blokowała zakończenie prac w większej części łazienki.

    Pan Edzio zabrał się też za obudowę kominka, nareszcie będzie można zakończyć brudzące prace na parterze. Tym bardziej że na 10.03 ustaliłem montaż kuchni. Relacja zdjęciowa niebawem.

  11. #91
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie Balustrady

    Wczoraj zgłosił się w pełnej gotowości ślusarz z balustradą balkonową i bramą wjazdową. A tu klops, pada. Na ogródku jeszcze błoto nie zdążyło obeschnąć po roztopach, a tu masz, pada i znowu ciapraja. Bez wejścia na ogród, balustrad nie sposób zamontować, niech to. Muszą poczekać na lepszą aurę.
    Z bramą wjazdową to samo, umówieni brukarze już mieli wchodzić na robotę - spadł śnieg, bo sobie zima przypomniała że to chyba na nią pora. Teraz marudzą że muszą poczekać aż ziemia obeschnie. W sumie racja, walka z błotem prawie jak z wiatrakami. Co zrobić, brama też musi zaczekać.
    No to czekamy, ja i ślusarka..... a wygląda to tak:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00343.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	306080 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00344.jpg
Wyświetleń:	202
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	306081 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00345.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	306082

  12. #92
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie Górna łazienka

    Praca wre, wszystko ma się ku końcowi. Dobrze że nareszcie jest ładna pogoda, teren lekko podsechł, błoto się trochę wsiąknęło i brukarze nareszcie będą mogli przystąpić do prac przy zagospodarowaniu. A tymczasem w środku...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0894.jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	85,7 KB
ID:	309753 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0997.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	309756 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0996.jpg
Wyświetleń:	207
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	309755 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0995.jpg
Wyświetleń:	195
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	309754 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0998.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	309757

    Górna łazienka, prawie, prawie. Trzeba jeszcze dopracować detale, skończyć fugi, pozakładać gniazdka, krany, prysznic, szklane drzwi do kabiny no i oświetlenie. Niby nic, a pracy jeszcze ogrom. W narożniku za wanną i pod lustrem będą szafki na łazienkowy stuff ale to dopiero po świętach.

  13. #93
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie Podłogi

    Z dawna wyczekiwane pojawiły się też podłogi na piętrze. Na parterze już są od dawna ale poprzykrywane kartonami i marasem ogólnobudowlanym, czekają na wiosenne porządki (o nich w późniejszej relacji). Barlinek jesion glow, prezentuje się super (w naszej ocenie oczywiście, wiadomo rzecz gustu). Sprawdzaliśmy też deskę z lakierem matowym ale test ołówkowy wypadł dla niej bardzo kiepsko, na wysokim połysku ołówek nie zostawiał prawie w ogóle śladów i wyczyścić ją z zabrudzeń też było łatwiej. Całość jeszcze bez listew bo te sklepowe są koszmarnie drogie (jak na kawałek listwy i to z mdf - kosmos), będą więc drewniane z warsztatu stolarskiego w okolicy. Podłogi prezentują się tak ...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0982.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	309761 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0990.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	309762 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0978.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	309759 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0981.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	309760 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0991.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	309758

  14. #94
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie Dolna łazienka

    Dolną łazienkę już prezentowałem ale ponieważ jest postęp to wkleję stan obecny. Po zamontowaniu luster, wąska łazieneczka stała się mega przestronna, oczywiście to złudzenie jak się stoi w środku, ale bardzo mnie to cieszy. Niestety, przy wklejaniu jednego lustra musiałem trochę mocniej docisnąć jeden z jego narożników, efektem czego zwielokrotnione odbicie w sąsiednim lustrze lekko ucieka do narożnika, ale i tak efekt super (dobrze to widać na zdjęciu nr2).
    Do zamontowania zostały jeszcze szklane drzwi do prysznica, na które niestety muszę jeszcze trochę zaczekać. Posprzątać, umyć, wypucować i gotowe

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0885.jpg
Wyświetleń:	192
Rozmiar:	80,5 KB
ID:	310134 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0886.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	310135 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1003.jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	310133

  15. #95
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie Kominek

    Na zakończenie dzisiejszej relacji krótka historia obrazkowa kominka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0643.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	87,2 KB
ID:	310137 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0873.jpg
Wyświetleń:	177
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	310138 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1006.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	82,1 KB
ID:	310139 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1009.jpg
Wyświetleń:	195
Rozmiar:	82,3 KB
ID:	310136

  16. #96

  17. #97
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    piękne podłogi
    Wszelki duch.... jednak ktoś to czyta, ekstra, a już myślałem że ten dziennik tylko żona ogląda. Nam też się bardzo podobają

  18. #98
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KMI
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    168

    Domyślnie

    Na zewnątrz brukarze zmieniają krajobraz, wywiozłem cały kontener śmieci które zbierałem pieczołowicie w kącie działki przez całą budowę. Nie sądziłem że tego aż tyle się nazbierało, 5m3 z górką. Pozbyłem się też nareszcie góry ziemi z przed wjazdu i z ogrodu, która skutecznie przysłaniała połowę domu, ta ilość ciężarówek która wyjechała z działki zaboli jak nic, ale trudno przynajmniej znowu mamy ogródek.

    W środku powoli z chaosu wyłania się przestrzeń do zamieszkania. Jeszcze nieśmiało ale już prawie jak dom, nawet kapcie sobie przywiozłem, żeby w buciorach po nowych podłogach nie biegać
    Na górze w sumie nic poza tym co pokazałem więcej nie ma, ot podłoga i ściany, na dole za to wygląda tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1006.jpg
Wyświetleń:	202
Rozmiar:	82,1 KB
ID:	310672 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1008.jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	81,5 KB
ID:	310668 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1005.jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	84,4 KB
ID:	310671 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1004.jpg
Wyświetleń:	230
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	310670 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1001.jpg
Wyświetleń:	222
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	310669

    Z utęsknieniem czekam na panów żeby dokończyli kuchnię i na ekipę od schodów, ci to się dopiero smykają miglance. W poniedziałek za to montują szafy w zabudowie i kabiny prysznicowe. I znowu mały kroczek do przodu, hmm w zasadzie dwa

  19. #99

    Domyślnie

    Cytat Napisał KMI Zobacz post
    Wszelki duch.... jednak ktoś to czyta, ekstra, a już myślałem że ten dziennik tylko żona ogląda. Nam też się bardzo podobają
    No pewnie że ktoś czyta! Tylko nie zawsze się ujawnia

    Podłogi świetne, choć bałabym się sama tego połysku, a ściślej że pod światło będzie na nich widać najmniejszą nawet plamkę.
    Jak się robi test ołówkowy?

    Podobają mi się Wasze parapety - co to? Drogie bardzo?

    No i kominek -- pierwsza klasa! Była już próba rozpalenia?

  20. #100
    AiŁ_gość
    Guest
    AiŁ_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał KMI Zobacz post
    .... jednak ktoś to czyta, ekstra, a już myślałem że ten dziennik tylko żona ogląda.
    No to i ja się ujawnię Podczytuję Twój dziennik od dłuższego czasu. Spodobał mi się projekt. Prościutki i w kwadracie. Podobnie jak u nas. Ładna podłoga w salonie. Co to za model? Kominka nie mam ale u Ciebie bardzo mi się podoba!

Strona 5 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony