dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukas_me

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    13

    Angry Problem z oknami Vetrex

    Witam,

    Szukam porady jak dalej walczyć o swoje prawa.A mianowicie:

    8 lipca podpisałem z firmą Ventana z Łodzi umowę na montaż stolarki okiennej V70 Optimal Black firmy Vetrex, której to są partnerem handlowym (szczerze, to żałuje tego dnia, kiedy zdecydowałem się na okna tej firmy za każdym razem kiedy na nie patrze).
    Na montaż czekałem około miesiąca. Montaż odbył się 12.08, i z montażu wykonanego przez firmę jestem całkiem zadowolony (mimo, że do dnia dzisiejszego okna są niekompletne - brak klamek, osłonek).

    W tym dniu zaczyna się dramat...tuż po montażu zauważyłem na dużym oknie balkonowym rysę na szybie długości około 30cm o czym niezwłocznie poinformowałem sprzedawcę. Stwierdził, że takie rzeczy się zdarzają i szyba zostanie wymieniona. Panowie spędzili cały dzień na montażu, więc na regulację i odbiór zamontowanych okien umówiliśmy się na dzień następny.
    Od rana 13.08 umyłem szyby, gdyż chciałem być pewny, że okna są wolne od wad. I tutaj niespodzianka...nie wiem jaka kontrola jakości dopuszcza zwolnienie dostawy w której 11 na 14 pakietów szybowych posiadało wady.
    Większość z okien posiadało zabrudzenia w postaci smug po stronie wewnętrznej szyby, ale również pęcherz powietrza, rysy, zanieczyszczenia luźne.

    W związku z powyższym protokołu odbioru dostarczonych okien nie podpisałem, a sprzedawca wpisał na nim wady i powiedział, że zgłosi reklamację do producenta.
    Reklamacja to kolejna farsa w wykonaniu firmy Ventana w spółce z firmą Vetrex. Trwało to w nieskończoność, zgłoszenie sprawy, umawianie technika firmy Pilkington, który to szyby miał ocenić, a który to nie mógł dojechać szybciej, bo akurat nie jeździ w okolice łodzi. Później formułowanie odpowiedzi przez firmę Vetrex, abym mógł się dowiedzieć które pakiety zostały zakwalifikowane do wymiany, a które nie. Koniec końców dopiero w piątek (18.10.2013) otrzymałem przekierowanego przez Ventanę mejla od firmy Vetrex mówiącego, że 6 sztuk kwalifikuje się na wymianę, a 5 sztuk zostało odrzuconych. Samo pismo kierowane jest do firmy Ventana jako strony w tej sprawie.

    Nieuznane defekty to:
    - rysa na stronie zewn (to ta 30cm zauważona tuż po montażu)
    - 2 pakiety ze smugami na powłoce niskoemisyjnej (podobno niewidoczne z 2m, ale ja je tam widzę i średnio mnie interesuje czy je widać z 2 m czy nie)
    - pęcherz powietrza - według oceny gościa z pilkington ma mniej niż 2mm, ale nie wiem jak on to zmierzył na oko (to jakaś zagadka) - dla mnie widoczny nawet z końca pokoju
    - zarysowanie wewnątrz zespolenia o dł.6mm

    Jak dla mnie wszystkie wymienione defekty nie mają racji bytu w OKNACH PREMIUM , a jako takie reklamuje je Vetrex

    I tu pytanie do forumowiczów. Co mogę w danej sytuacji zrobić ??

    Rozumiem, że odmowa podpisania protokołu odbioru przez zgłoszenie wad zamontowanego towaru oraz braku wyposażenia (brak klamek, osłonek) pokrywa się ze zgłoszeniem reklamacji na podstawie niezgodności towaru z umową. Sam osobiście nie zgłaszałem reklamacji na podstawie karty gwarancyjnej.

    Co mogę jeszcze zrobić, jakie pismo wystosować? Czy pozostaje już tylko sprawa sądowa??

    Pozdrawiam Forumowiczów i liczę na porady

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukas_me Zobacz post
    Nieuznane defekty to:
    - rysa na stronie zewn (to ta 30cm zauważona tuż po montażu)
    - 2 pakiety ze smugami na powłoce niskoemisyjnej (podobno niewidoczne z 2m, ale ja je tam widzę i średnio mnie interesuje czy je widać z 2 m czy nie)
    - pęcherz powietrza - według oceny gościa z pilkington ma mniej niż 2mm, ale nie wiem jak on to zmierzył na oko (to jakaś zagadka) - dla mnie widoczny nawet z końca pokoju
    - zarysowanie wewnątrz zespolenia o dł.6mm

    Jak dla mnie wszystkie wymienione defekty nie mają racji bytu w OKNACH PREMIUM , a jako takie reklamuje je Vetrex

    I tu pytanie do forumowiczów. Co mogę w danej sytuacji zrobić ??

    Rozumiem, że odmowa podpisania protokołu odbioru przez zgłoszenie wad zamontowanego towaru oraz braku wyposażenia (brak klamek, osłonek) pokrywa się ze zgłoszeniem reklamacji na podstawie niezgodności towaru z umową. Sam osobiście nie zgłaszałem reklamacji na podstawie karty gwarancyjnej.

    Co mogę jeszcze zrobić, jakie pismo wystosować? Czy pozostaje już tylko sprawa sądowa??

    Pozdrawiam Forumowiczów i liczę na porady
    Powiem tak, unikaj sądu, spróbuj się dogadać z firmą Ventana i Vetrex myślę, że zależy im na renomie i funkcjonowaniu w segmencie okien PREMIUM.
    Jeżeli chodzi o same wady to:
    - jeżeli zgłosiłeś zarysowanie zewnętrzne mające 30cm zaraz po montażu ekipie to domagaj się od firmy Ventana jej wymiany, mogła ulec uszkodzeniu np. podczas transportu, firma Vetrex jako producent jeżeli ma "czystą" WZ-tkę z odbioru okien to może tej reklamacji nie uznać,

    - w szybach termoizolacyjnych dopuszczalne są pewne wady, norma je określająca z Pilkingtona to http://www.pilkington.com/resources/...robu_20122.pdf

    Pamiętaj, że okna to produkt budowlany, a nie szwajcarski zegarek i pewne wady są dopuszczalne

    Co do podpisania protokołu to należy go zawsze podpisać tylko wyszczególnić swoje uwagi do niego.

    Jeżeli chodzi o termin odpowiedzi na reklamację ( ponad 2 miesiące) to jest rzeczywiście delikatnie mówiąc przesada jak na tak reklamującą się i mającą za wzór dla innych firmę,

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Jestem zaskoczony bo firma VENTANA to czołówka sprzedawców stolarki otworowej w Łodzi. Klamek i osłonek nie mogą zamontować ?

    Nawiasem mówiąc to po to są normy żeby do nich się stosować.
    Ściemniasz, że widzisz z 2 metrów <2mm pęcherzyk zamknięty. Rysy włosowatej z tej odległości też nie widać.
    Przegrasz w sądzie sprawę bo to na podstawie norm rzeczoznawcy sądowi oceniają produkt.

    Ale zgodzę się z jednym - IGP Pilkington ma najniższą jakość wśród przetwórców szkła.
    Ostatnio edytowane przez Charlie ; 21-10-2013 o 23:49
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukas_me

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    13

    Domyślnie

    Też mi się wydawało, że firma Ventana to świetny wybór. Co do samego montażu przez nich wykonanego nie mogę się doczepić. Klamek i osłonek nie zamontowali bo pomylili w zamówieniu, a jakoś do tej pory nie dotarły.

    Co do stwierdzenia
    Pamiętaj, że okna to produkt budowlany, a nie szwajcarski zegarek i pewne wady są dopuszczalne
    to rozumiem to stwierdzenie w przypadku okien "marketowych". Jeżeli decyduje się na produkt Premium to oczekuję również jakości. Reklamy, ulotki, sprzedawcy w salonie mówią o tym że decydujemy się na produkt PREMIUM, mercedesa wśród okien. Czy w przypadku zakupu mercedesa w salonie zaakceptowalibyście rysy na masce, choć producent mówi, że z 2m ich nie widać i wszystko jest ok?
    Sama norma pilkingtona ciekawa, ale nie jest ona dołączana do zawieranej umowy. Zresztą sam pilkington nie jest dla mnie stroną w tej sprawie, bo ja kupuje produkt finalny firmy VETREX. Sprzedawca nigdy nie wspomniał, że w oferowanym produkcie dopuszczalne są wady szkła.

    Tak sobie myślę, że żeby było uczciwie to w każdym salonie powinna stać szyba ilustrująca dopuszczalne defekty - ciekawe tylko ile okien udałoby się w takim salonie sprzedać.

    Ale zgodzę się z jednym - IGP Pilkington ma najniższą jakość wśród przetwórców szkła.
    Czemu firma klasyfikująca się do segmentu premium używa najgorszych pakietów ?

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Arthizmoo
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    M.M.
    Dzielnica
    Bidula.
    Posty
    59

    Domyślnie

    Dołączam się do tematu ponieważ również złożyłem reklamację w Vetrex. Wszystkie okna w moim domu to V90+, po przeczytaniu tematu widzę, że będę musiał należycie przyjrzeć się szybom.
    Moja reklamacja dotyczy wygięcia ramy drzwi balkonowych jak i samego skrzydła. W dwóch takich samych drzwiach odgięcie między środkiem a dołem drzwi wynosi około 4-5 mm. (wymiar całości to 2,5 x 1,2 z ruchomym słupkiem). Ponieważ rama podczas montażu została wyprostowana, same skrzydła ciężko się domykają i być może nie są przez to szczelne. Dodatkowo w jednym oknie mam różne kolory uszczelek zewnętrznych (pion jest szary, poziom czarny).
    Reklamację złożyłem w zeszłym tygodniu poprzez dystrybutora u którego kupiłem całą stolarkę, więc na chwilę obecną wstrzymuję się od komentarza. Jednakże takie wady przy flagowym produkcie Vetrex moim zdaniem bardzo źle świadczą o marce.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    vetrex

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Tczew
    Kod pocztowy
    83-110
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukas_me Zobacz post
    Witam,

    Szukam porady jak dalej walczyć o swoje prawa.A mianowicie:

    8 lipca podpisałem z firmą Ventana z Łodzi umowę na montaż stolarki okiennej V70 Optimal Black firmy Vetrex, której to są partnerem handlowym (szczerze, to żałuje tego dnia, kiedy zdecydowałem się na okna tej firmy za każdym razem kiedy na nie patrze).
    Na montaż czekałem około miesiąca. Montaż odbył się 12.08, i z montażu wykonanego przez firmę jestem całkiem zadowolony (mimo, że do dnia dzisiejszego okna są niekompletne - brak klamek, osłonek).

    W tym dniu zaczyna się dramat...tuż po montażu zauważyłem na dużym oknie balkonowym rysę na szybie długości około 30cm o czym niezwłocznie poinformowałem sprzedawcę. Stwierdził, że takie rzeczy się zdarzają i szyba zostanie wymieniona. Panowie spędzili cały dzień na montażu, więc na regulację i odbiór zamontowanych okien umówiliśmy się na dzień następny.
    Od rana 13.08 umyłem szyby, gdyż chciałem być pewny, że okna są wolne od wad. I tutaj niespodzianka...nie wiem jaka kontrola jakości dopuszcza zwolnienie dostawy w której 11 na 14 pakietów szybowych posiadało wady.
    Większość z okien posiadało zabrudzenia w postaci smug po stronie wewnętrznej szyby, ale również pęcherz powietrza, rysy, zanieczyszczenia luźne.

    W związku z powyższym protokołu odbioru dostarczonych okien nie podpisałem, a sprzedawca wpisał na nim wady i powiedział, że zgłosi reklamację do producenta.
    Reklamacja to kolejna farsa w wykonaniu firmy Ventana w spółce z firmą Vetrex. Trwało to w nieskończoność, zgłoszenie sprawy, umawianie technika firmy Pilkington, który to szyby miał ocenić, a który to nie mógł dojechać szybciej, bo akurat nie jeździ w okolice łodzi. Później formułowanie odpowiedzi przez firmę Vetrex, abym mógł się dowiedzieć które pakiety zostały zakwalifikowane do wymiany, a które nie. Koniec końców dopiero w piątek (18.10.2013) otrzymałem przekierowanego przez Ventanę mejla od firmy Vetrex mówiącego, że 6 sztuk kwalifikuje się na wymianę, a 5 sztuk zostało odrzuconych. Samo pismo kierowane jest do firmy Ventana jako strony w tej sprawie.

    Nieuznane defekty to:
    - rysa na stronie zewn (to ta 30cm zauważona tuż po montażu)
    - 2 pakiety ze smugami na powłoce niskoemisyjnej (podobno niewidoczne z 2m, ale ja je tam widzę i średnio mnie interesuje czy je widać z 2 m czy nie)
    - pęcherz powietrza - według oceny gościa z pilkington ma mniej niż 2mm, ale nie wiem jak on to zmierzył na oko (to jakaś zagadka) - dla mnie widoczny nawet z końca pokoju
    - zarysowanie wewnątrz zespolenia o dł.6mm

    Jak dla mnie wszystkie wymienione defekty nie mają racji bytu w OKNACH PREMIUM , a jako takie reklamuje je Vetrex

    I tu pytanie do forumowiczów. Co mogę w danej sytuacji zrobić ??

    Rozumiem, że odmowa podpisania protokołu odbioru przez zgłoszenie wad zamontowanego towaru oraz braku wyposażenia (brak klamek, osłonek) pokrywa się ze zgłoszeniem reklamacji na podstawie niezgodności towaru z umową. Sam osobiście nie zgłaszałem reklamacji na podstawie karty gwarancyjnej.

    Co mogę jeszcze zrobić, jakie pismo wystosować? Czy pozostaje już tylko sprawa sądowa??

    Pozdrawiam Forumowiczów i liczę na porady
    Szanowny Panie,

    w nawiązaniu do wczorajszej rozmowy telefonicznej, potwierdzam, że chcemy jak najszybciej wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia i wkrótce skontaktujemy się z Panem ponownie.

    Z poważaniem,

    Biuro Obsługi Klienta Vetrex

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Arthizmoo
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    M.M.
    Dzielnica
    Bidula.
    Posty
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arthizmoo Zobacz post
    Dołączam się do tematu ponieważ również złożyłem reklamację w Vetrex. Wszystkie okna w moim domu to V90+, po przeczytaniu tematu widzę, że będę musiał należycie przyjrzeć się szybom.
    Moja reklamacja dotyczy wygięcia ramy drzwi balkonowych jak i samego skrzydła. W dwóch takich samych drzwiach odgięcie między środkiem a dołem drzwi wynosi około 4-5 mm. (wymiar całości to 2,5 x 1,2 z ruchomym słupkiem). Ponieważ rama podczas montażu została wyprostowana, same skrzydła ciężko się domykają i być może nie są przez to szczelne. Dodatkowo w jednym oknie mam różne kolory uszczelek zewnętrznych (pion jest szary, poziom czarny).
    Reklamację złożyłem w zeszłym tygodniu poprzez dystrybutora u którego kupiłem całą stolarkę, więc na chwilę obecną wstrzymuję się od komentarza. Jednakże takie wady przy flagowym produkcie Vetrex moim zdaniem bardzo źle świadczą o marce.
    Sporo czasu minęło od złożenia mojej reklamacji w Vetrex, jednakże po oględzinach technika w piątek otrzymałem informację o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji oraz decyzji wymiany 4 skrzydeł. Wcześniej miałem wątpliwości co do marki Vetrex, jednakże na chwilę obecną po usunięciu wad cieszę się z zamontowanych okien.

  8. #8

    Domyślnie

    JA niestety dołączyć się muszę do posta. 3 stycznia 2016 był u mnie montażysta (partner handlowy), który wstawiał mi stolarkę do domu. Mam zamontowane okna Alphaline Plus. Wezwałam Go, ponieważ wiało mi oknem tak że nawet ręcznik nie pomagał. I co się okazało? Że rama okna nie pasuje do ościeżnicy, jest za mała w stosunku do niej i nijak nie da się wyregulować skrzydła przesuwnego. I tak drodzy forumowicze mieszkam sobie do dnia dzisiejszego a wiatr hula..... Vetrex nawet telefonicznie się ze mną nie skontaktował nie mówiąc o wysłaniu przedstawiciela na wizję lokalną.....Jestem pewna, że partner handlowy wysłał reklamacje w moim imieniu, ponieważ zrobił to jak byłam u nich w biurze. Vetrex miał 2 tyg czasu aby się do niej odnieść, do 29 stycznia 2016. (reklamacja była zgłoszona później niż był montażysta). Tak na marginesie dodam, że z firmy montującej okna jestem bardzo zadowolona. Montażysta dzwoni do Vetrexu co najmniej raz w tygodniu i cisza.I co robić??? Czekania mam już dość.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    vetrex

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Tczew
    Kod pocztowy
    83-110
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziona Zobacz post
    JA niestety dołączyć się muszę do posta. 3 stycznia 2016 był u mnie montażysta (partner handlowy), który wstawiał mi stolarkę do domu. Mam zamontowane okna Alphaline Plus. Wezwałam Go, ponieważ wiało mi oknem tak że nawet ręcznik nie pomagał. I co się okazało? Że rama okna nie pasuje do ościeżnicy, jest za mała w stosunku do niej i nijak nie da się wyregulować skrzydła przesuwnego. I tak drodzy forumowicze mieszkam sobie do dnia dzisiejszego a wiatr hula..... Vetrex nawet telefonicznie się ze mną nie skontaktował nie mówiąc o wysłaniu przedstawiciela na wizję lokalną.....Jestem pewna, że partner handlowy wysłał reklamacje w moim imieniu, ponieważ zrobił to jak byłam u nich w biurze. Vetrex miał 2 tyg czasu aby się do niej odnieść, do 29 stycznia 2016. (reklamacja była zgłoszona później niż był montażysta). Tak na marginesie dodam, że z firmy montującej okna jestem bardzo zadowolona. Montażysta dzwoni do Vetrexu co najmniej raz w tygodniu i cisza.I co robić??? Czekania mam już dość.
    Szanowna Pani,

    uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem reklamacji pod numerem: 58 692 24 04, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat statusu Pani sprawy i możliwości jej szybkiego rozwiązania.

    Z poważaniem,
    Vetrex

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał vetrex Zobacz post
    Szanowna Pani,

    uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem reklamacji pod numerem: 58 692 24 04, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat statusu Pani sprawy i możliwości jej szybkiego rozwiązania.

    Z poważaniem,
    Vetrex
    Witam,
    Dziękuję za informację. Rozmowa z działem reklamacji przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. W przyszłym tygodniu spodziewam się serwisanta.

    Dam znać jak przebiegła reklamacja.

    Serwisant zadzwonił w poniedziałek a usterkę profesjonalnie naprawił we wtorek. Z pracy serwisanta jestem bardzo zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez dziona ; 05-03-2016 o 19:48

  11. #11

    Domyślnie

    Bedziemy trzymac kciuki chociaz po Twoim opisie widzę, że racja jest po Twojej stronie. Wiadomo różnie z uznawaniem reklamacji to bywa ale bądźmy dobrej myśli

  12. #12

    Domyślnie

    Serwisant zadzwonił w poniedziałek a usterkę profesjonalnie naprawił we wtorek. Z pracy serwisanta jestem bardzo zadowolona.

  13. #13
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    artur2601

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Nowa Sól
    Kod pocztowy
    67-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Widzę, że nie jestem odosobniony w problemach z firmą Vetrex. 3 tygodnie temu jeden z lokalnych partnerów tej firmy zamontował mi ich flagowy produkt v90.
    Kilkanaście okien. Na moje nieszczęście po montażu, po zdjęciu z okien folii okazało się, ze skrzydło jednego z okien jest przerysowane czymś ostrym (rysa przez całą szerokość ruchomego słupka). Uszkodzenie ewidentnie powstało na etapie produkcji okna, bowiem:
    - folia nie była w tym miejscu uszkodzona co wskazywałoby na możliwość uszkodzenia w transporcie lub przez ekipę montującą
    - ekipa montująca nie używała narzędzi, które mogłyby spowodować takie uszkodzenie
    - byłem przy montażu tego okna i nie umknęłoby to mojej uwadze.
    Co na to producent? Uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji... Tylko, że to uszkodzenie powstało w czasie produkcji... Sprawa pewnie skończy się w sądzie bo mam prawnika na etacie. Tak więc nie polecam ze względu na sposób traktowania klienta! Uszkodzone skrzydło powinno zostać wymienione. Zwłaszcza, że na dodatek okucie jest w nim źle wykonane (za długie i odstaje).

  14. #14

    Domyślnie

    Witam,

    Szkoda że dopiero teraz a nie przed kupnem trafiłem na ten wątek. ;( opisze jak wyglądają reklamacje w firmie Vetrex aby inni mieli pojęcie bo wątek trochę stary i przez to mi niestety umknął czego teraz bardzo żałuję.

    Ponad 2 miesiace temu zgłoszona do Vetrexa reklamacja na jedno z zamontowanych okien VETREX SLIDE 82. Zamykanie powoduje uszkodzenia na listwie - wcięcia w metalu dolnej listwy prowadzącej ( coś w równych odstępac kaleczy metal ) . Ewidentnie wada fabryczna. Zrobiona pełna dokumetacja zdjęciowa, biała kartka papieru przyłożona przed i po zamknięciu na której widać że "coś" kaleczy )

    Rozumiem że w każdej firmie może sie pojawić usterka taka lub inna. Tyle że po zgłoszeniu reklamacji ( jeśli czyta ktoś z firmy to chętnie podam nawet jej numer 307045 ) nikt przez ponad 1,5miesiace nawet nie raczył się odezwać. Po moim telefonie i pytaniach o brak reakcji miła Pani odpowiedziałą że technik niebawem będzie w okolicy i mnie odwiedzi. O terminie zostane poinformowany niebawem. Dziś własnie minął 3 tydzień od tej rozmowy i niestety nikt się nie raczył odezwać. Od zgłoszenia reklamacji minęły już ponad 2 miesiące.

    Firma zachowuje się więc skandalicznie podchodząc w ten sposób do klienta. Wychodząc chyba z błędnego założenia że zakup klient robi raz w życiu i jak już zapłacił do można go mieć głęboko w dupie.

    Niestety ale chyba ktoś zapomniał że niezadowolony klient wszystkim naokoło o tym powie - ja już 'wyleczyłem' trzech znajomych którzy także mieli ochotę dokonać zakupu w "renomowanej' firmie Vetrex.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał pekota Zobacz post
    dokonać zakupu w "renomowanej' firmie Vetrex.
    Jak udało Ci się dokonać zakupu w firmie Vetrex? Od nich masz fakturę?

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Jak udało Ci się dokonać zakupu w firmie Vetrex? Od nich masz fakturę?
    Przeciez wiesz kto wystawia FV za zakupy okien Vetrexa ( bo pewnie sam je sprzedajesz skoro probujesz być złośliwy ) więc co to za pytanie i po co ??!?

    Ja natomiast jako klient końcowy wiem kto i w jaki sposób powinien podejść do reklamacji.

    Bo jakoś są firmy , które potrafią dbać o swój wizerunek i nie mają w dupie swoich klientów jak VETREX.
    Chyba że brak kontaktu przez ponad dwa miesiące to norma. Ale właśnie dlatego napisałem żeby każdy kto ma zamiar
    wydać sporo kasy w tej firmie wiedział co go może czekać. Nie mam w zwyczaju pisać aby pisać. Nie jestem z branży.
    jestem po prostu wkurw* klientem. I mam do tego powód.
    Ostatnio edytowane przez pekota ; 04-08-2017 o 18:26

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał pekota Zobacz post
    Przeciez wiesz kto wystawia FV za zakupy okien Vetrexa ( bo pewnie sam je sprzedajesz skoro probujesz być złośliwy ) więc co to za pytanie i po co ??!?
    Skąd mam wiedzieć? Mi wystawiła firma z Radomia i z obslugi jessem zadowolony (sami przymusili mnie do reklamacji i wymiany jednego okna).

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    vetrex

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Tczew
    Kod pocztowy
    83-110
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pekota Zobacz post
    Witam,

    Szkoda że dopiero teraz a nie przed kupnem trafiłem na ten wątek. ;( opisze jak wyglądają reklamacje w firmie Vetrex aby inni mieli pojęcie bo wątek trochę stary i przez to mi niestety umknął czego teraz bardzo żałuję.

    Ponad 2 miesiace temu zgłoszona do Vetrexa reklamacja na jedno z zamontowanych okien VETREX SLIDE 82. Zamykanie powoduje uszkodzenia na listwie - wcięcia w metalu dolnej listwy prowadzącej ( coś w równych odstępac kaleczy metal ) . Ewidentnie wada fabryczna. Zrobiona pełna dokumetacja zdjęciowa, biała kartka papieru przyłożona przed i po zamknięciu na której widać że "coś" kaleczy )

    Rozumiem że w każdej firmie może sie pojawić usterka taka lub inna. Tyle że po zgłoszeniu reklamacji ( jeśli czyta ktoś z firmy to chętnie podam nawet jej numer 307045 ) nikt przez ponad 1,5miesiace nawet nie raczył się odezwać. Po moim telefonie i pytaniach o brak reakcji miła Pani odpowiedziałą że technik niebawem będzie w okolicy i mnie odwiedzi. O terminie zostane poinformowany niebawem. Dziś własnie minął 3 tydzień od tej rozmowy i niestety nikt się nie raczył odezwać. Od zgłoszenia reklamacji minęły już ponad 2 miesiące.

    Firma zachowuje się więc skandalicznie podchodząc w ten sposób do klienta. Wychodząc chyba z błędnego założenia że zakup klient robi raz w życiu i jak już zapłacił do można go mieć głęboko w dupie.

    Niestety ale chyba ktoś zapomniał że niezadowolony klient wszystkim naokoło o tym powie - ja już 'wyleczyłem' trzech znajomych którzy także mieli ochotę dokonać zakupu w "renomowanej' firmie Vetrex.
    Szanowny Panie,

    proszę o bezpośredni kontakt pod numerem: 58 692 24 66. Postaram się Panu pomóc i wyjaśnić sprawę.

    Pozdrawiam,
    Marcin Michalski
    Kierownik Biura Obsługi Klienta Vetrex

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony