dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Kierownik budowy

    Witajcie,

    Jestem nowa na forum i troszkę ciężko jest mi się tu na razie odnaleźć. Niemniej jednak jeszcze w tym roku zaczynam budowę domu (w planach przygotowanie działki i fundamenty), więc mam nadzieję, że dobrze trafiłam

    Aktualnie pilnie poszukuję rzetelnego kierownika budowy, który będzie solidnie nadzorował prace na budowie. Zależy mi, aby była to osoba, która będzie często pojawiała się na budowie. Ponieważ mam mało czasu, aby wszystkiego dopilnować, potrzebuje kogoś, kto nie tylko ma uprawnienia i porobi odpowiednie wpisy w dzienniku budowy, ale także kogoś, kto zaangażuje się czasowo i będzie gwarantem jakości. Jeżeli możecie polecić kierownika budowy, który sprawdza się u Was lub sprawdził się u Waszych znajomych, będę wdzięczna za kontakt. Budowa w okolicach Warszawy (Lesznowola), sprawa bardzo pilna.

    Z góry dziękuję!

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Ja mam dobrego Kierownika Budowy, ale buduję dom 250 km od Warszawy i pewnie to będzie za daleko dla kierownika

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar mada615
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam,
    Podaję namiar na kierownika budowy który u mnie sprawdził się świetnie Pan Tomek tel:884848402.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sinep

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dobry pomysł, żeby poszukać kogoś sprawdzonego. Ja na razie budowę mam tylko w planach, ale pewnie pójdę w Twoje ślady, aleksandretta. Dzięki za inspirację.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rafus12
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    3City
    Posty
    283
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Aleksandetto,
    Zycze powodzenia. Z tym kierownikiem to masz wymagania jak ja na poczatku tego roku. Kazdy poczatkujacy inwestor jest przerazony
    Powiem tak - takie wymagania to tylko w Erze. Ja znalazlem dobrego (chyba) kierownika z polecenia. Na telefon doradza, jak byl odbior prac konstukcyjnych to przed wylaniem betonu przyjezdzal. Ale przez wiekszosc czasu to go nie ma a juz na pewno nie doglada budowy regularnie.
    I wydaje mi sie ze to max co mozna z kierbuda wycisnac - no chyba ze sie myle - czekam na inne wpisy.

  6. #6

    Domyślnie

    Znam kierownika budowy, który bez problemu będzie na budowie codziennie przez 8h. Koszt ok. 8000zł/miesiąc

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mirco68

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    8

    Domyślnie

    Poszukuje dobrego Kierownika budowy , któy nie tylko weźmie kasę ale i troszkę dopilnuje

    mój mail [email protected]

    pozdrawiam
    Mirco

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Proponuje zadać to pytanie na jednej z Grup Budujących - w Twojej okolicy.
    WARTO? WARTO!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony