dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Palenie miałem - pytanie do zaawansowanych palaczy

    1. Mam tłokowca. Testuje miał. Bawię się ustawieniami, jednak ciężko mi uzyskać efekt samego czystego popiołu w popielniku. Czy to jest w ogóle możliwe? Dużo jest bardzo drobnego pyłu węglowego (niespalonego) co sprawia, że popiół jest znacznie ciemniejszy niż ten z węgla (100% ładny popiół). Wydaje mi się, że dmuchawa jest za mocna i porywa te drobiny. Ustawienie dmuchawy jest na 4/12 co wydaje mi się dobre patrząc na sposób spalania. Jak dam mniej to się pewnie nie będzie dopalać. Jak rozwiązaliście ten problem? A może po prostu to jest normalne przy miale.

    2. Czy to normalne, że miał w podajniku zamiast opadać ładnie jak ekogroszek, to przykleja się do ścianek. I raz na jaki czas muszę go popychać w stronę leja. Czy ten miał nie jest zbyt wilgotny? A może taki właśnie jest miał i trzeba przywyknąć do tego.

    3. Dzisiaj rano wstaję, a w podajniku jest mnóstwo miału. Podejrzewam, że miał z popiołem się zaklinował i żar cofnął się w stronę podajnika. Sterownik zareagował, aby go wypchnąć. W dniu poprzednim tego nie było, ale zdecydowałem się zwiększyć przerwę podawania w podtrzymaniu - teraz jest 8min x 8krtonosc = 64. ( a było 7x8=56)

  2. #2

    Domyślnie

    Możecie rzucić kto jakie parametry ma chociaż?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony