dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Regulacja bramy segmentowej Hormann

    Witam, bramę mam około 3 lat. ostatnio zauważyłem pomiędzy ostatnim i przedostatnim segmentem (patrząc od góry) szparę. Wygląda to tak jakby w miejscu łączenia segmentów odchylały się do wewnątrz garażu. Szpara ma w najgrubszym miejscu jakiś 1 cm grubości. Zaczyna trochę przez nie dmuchać. wygląda mi na to jakby brama zjeżdżała ciut za nisko i te dwa segmenty zapierają się o siebie i odchylają. Jak podniosę bramę ręcznie ciut do góry szpara znika. Czy ktoś miał podobne problemy z bramą Hormanna. Napęd przy bramie to promatic.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem, co może być przyczyną, ale chyba najprościej skontaktować się z autoryzowanym punktem Hormanna. Hormann pooza tym daje 10 lat gwarancji na bezpieczne działanie bramy. Jeśli to problem jakiegoś elementu w rodzaju rolki bieżne, liny, sprężyny - to gwarancja obejmuje okres 5 lat.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał 78konopiel Zobacz post
    Nie wiem, co może być przyczyną, ale chyba najprościej skontaktować się z autoryzowanym punktem Hormanna. Hormann pooza tym daje 10 lat gwarancji na bezpieczne działanie bramy. Jeśli to problem jakiegoś elementu w rodzaju rolki bieżne, liny, sprężyny - to gwarancja obejmuje okres 5 lat.
    To prawda, że taka gwarancja jest możliwa, jednak jest obwarowana warunkami, których użytkownik może nie spełniać, np. coroczny, płatny przegląd gwarancyjny wedle wytycznych zawartych w instrukcji montażu i eksploatacji oraz odnotowany w książce gwarancyjnej.
    Zadzwonić jak najbardziej może i nawet powinien, jednak taka usługa zapewne będzie odpłatna jeżeli mamy 3 rok użytkowania.
    Nie bardzo rozumiem, co oznacza "zjeżdżała ciut za nisko" ? Wcześniej zjeżdżała do posadzki a teraz sunie się poniżej ?
    Może coś się poluzowało, może zabierak jest wygięty, może wystarczy coś dokręcić i napęd jeszcze raz zaprogramować?
    Co do napędu? Promatic jest przeznaczony do mniejszych bram więc zależy jaki jest wymiar.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony