dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 15
Pokaż wyniki od 281 do 297 z 297
  1. #281

    Domyślnie

    Cytat Napisał LAP2011 Zobacz post
    Uchwała nr: LVIII/760/10 z dnia 13.09.2010
    Ustalenia Ogólne
    _Dział B (str.6.)
    MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

    Ustalenia szczegółowe
    _Dział C (str.19.)
    punkt.3. podpunkt.4. Geometria dachu
    Pochylenie połaci dachowych: 30-45 włacznie
    tyle że nasze działki są na obszarze oznaczonym 02.MN, który ma inne ustalenia. Przytoczone jest to nawet na stronie TDJ:
    http://www.tdjestate.pl/inwestycje/z...owy-dwor/mpzp/

    ps. skąd wiesz ze dom z ytonga ma 30 st kat nachylenia dachu?

  2. #282

    Domyślnie

    Cytat Napisał mateuszmm Zobacz post
    tyle że nasze działki są na obszarze oznaczonym 02.MN, który ma inne ustalenia. Przytoczone jest to nawet na stronie TDJ:
    http://www.tdjestate.pl/inwestycje/z...owy-dwor/mpzp/

    ps. skąd wiesz ze dom z ytonga ma 30 st kat nachylenia dachu?
    no tak, to zmienia postać rzeczy
    ja jestem na MN

  3. #283

    Domyślnie

    Cytat Napisał LAP2011 Zobacz post
    no tak, to zmienia postać rzeczy
    ja jestem na MN
    Na mapie będącej załącznikiem do planu nie ma obszaru oznaczonego MN, cały teren oferowany przez TDJ objęty jest sekcja planu 02.MN. Gdzie w takim razie jest zlokalizowana Twoja działka?

  4. #284
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JarekZabrze

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    A props domu z Ytonga to kat nachylenia dachu ma 35 stopni.

  5. #285
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bbbry

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-806
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam Wszystkich, i zaraz na początek mam pytanie.czy te forum jeszcze żyje ???.
    No może faktycznie dawno go nie odwiedzałem (no wiecie papierkowe sprawy pochłaniają straszne ilości czasu) ale co jest z mieszkańcami NAJWSPANIALSZEGO OSIEDLA w ZABRZU.Wszyscy załatwiamy papierki!! Pozdrawiam.

  6. #286

    Domyślnie

    Tak sobie myślę, że przy wjeździe na osiedle będzie musiał powstać jakiś duży banner z informacją o forum osiedla i z adresem w internecie, żebyśmy w końcu zaczęli dyskutować na aktualne tematy. Im dalej brniemy w wykonawstwo swoich chałupek tym więcej znaków zapytania się pojawia. Jedyną siłą przebicia będzie zebranie wszystkich w jedno miejsce i drążenie tematów m.in. z deweloperem. Na początek internet musi wystarczyć.

    Ostatnimi czasy "face to face" toczą się dyskusje na temat dróg, oświetlenia wewnętrznego osiedla, wykonawstwa gazociągów i przyłączy, kradzieży i włamań oraz ochrony osiedla itd....... - tutaj w jednym temacie tego nie ogarniemy. A każdy z nas coś tam słyszał i wie, czym może się podzielić.

    Wcześniej już wspominałem o forum, które znajduje się pod adresem www.pgr-nowydwor.pl Jest tam aktualnie zarejestrowanych 71 użytkowników.

    Ruch na forum rodzi się w bólach, natomiast w pewnym momencie wszystkim lokatorom wejdzie w nawyk, że wszystkie sprawy związane z osiedlem można znaleźć właśnie na tym a nie innym forum. Może kiedyś zdecydujemy się jako lokatorzy osiedla na jakąś formę prawną, która będzie broniła interesów osiedla, a ostatnimi czasy widzę, że z niewiedzy niektórzy często tracą.
    Nie mniej są różne wątki, która należy podjąć aby mieszkanie tam było jak najbardziej komfortowe.

    Będę powtarzał*do znudzenia, że podstawowe osiedlowe sprawy muszą być najpierw przedyskutowane na forum przez lokatorów lub przyszłych inwestorów w osobnych tematach, żeby nie tworzyć chaosu i bałaganu, a następnie w wielu przypadkach będzie trzeba rozpocząć dyskusję np. z "deweloperem" lub nawet z UM.

    BTW. Błoto w ostatnich jesiennych czasach uświadomiło mi, że do czasu powstania dróg osiedlowych, a deweloper określa wykonawstwo dróg jako jeden z najdalej odsuniętych w czasie etapów swojej inwestycji (2-3 lata!), lokatorzy, którzy zdecydują się na zamieszkanie w przyszłym roku będą kąpać się w błocie. Wyobraźmy sobie wyjście rano do pracy w garniturze i rozpoczęcie dnia od nakładania kaloszy

  7. #287

    Domyślnie

    Jestem inwestorem i od kilku miesięcy współpracuję z firmą Dabo.
    Jak na razie nie mogę powiedzieć złego słowa o Panu Bogdanie.
    Budynek został wybudowany zgodnie z projektem umową oraz uzgodnionym harmonogramem.
    Dodatkowo wszelkie zmiany i zachcianki inwestora (mojej niezdecydowanej żony) były na bieżąco realizowane.
    Kontakt zarówno z właścicielem firmy Dabo jak i jego współpracownikami bez zastrzeżeń.
    Dom jest już na ukończeniu z niezagrożonym terminem.
    Jak tylko pojawią się problemy z wykonawcą na pewno poinformuję o tym użytkowników forum.

  8. #288
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mardar1969

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-806
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał 411 Zobacz post
    Jestem inwestorem i od kilku miesięcy współpracuję z firmą Dabo.
    Jak na razie nie mogę powiedzieć złego słowa o Panu Bogdanie.
    Budynek został wybudowany zgodnie z projektem umową oraz uzgodnionym harmonogramem.
    Dodatkowo wszelkie zmiany i zachcianki inwestora (mojej niezdecydowanej żony) były na bieżąco realizowane.
    Kontakt zarówno z właścicielem firmy Dabo jak i jego współpracownikami bez zastrzeżeń.
    Dom jest już na ukończeniu z niezagrożonym terminem.
    Jak tylko pojawią się problemy z wykonawcą na pewno poinformuję o tym użytkowników forum.
    Witam,

    Jestem inwestorem na działce 457/24, mój dom buduje również firma DABO z Knurowa, mam nadzieję że będę mógł w przyszłym tygodniu napisać to samo na forum, i zgodnie z obietnicą daną mi przez firme DABO będę miał w tym roku skończone podłogi i okna ....................................

  9. #289
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mardar1969

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-806
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał 411 Zobacz post
    Jestem inwestorem i od kilku miesięcy współpracuję z firmą Dabo.
    Jak na razie nie mogę powiedzieć złego słowa o Panu Bogdanie.
    Budynek został wybudowany zgodnie z projektem umową oraz uzgodnionym harmonogramem.
    Dodatkowo wszelkie zmiany i zachcianki inwestora (mojej niezdecydowanej żony) były na bieżąco realizowane.
    Kontakt zarówno z właścicielem firmy Dabo jak i jego współpracownikami bez zastrzeżeń.
    Dom jest już na ukończeniu z niezagrożonym terminem.
    Jak tylko pojawią się problemy z wykonawcą na pewno poinformuję o tym użytkowników forum.
    Witam,

    Jestem inwestorem na działce 457/24, mój dom buduje również firma DABO z Knurowa, mam nadzieję że będę mógł w przyszłym tygodniu napisać to samo na forum, i zgodnie z obietnicą daną mi przez firme DABO będę miał w tym roku skończone podłogi i okna i zakończony etap 1.........

  10. #290
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    egzit

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Mikołów/Chudów
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mardar1969 Zobacz post
    Witam,

    Jestem inwestorem na działce 457/24, mój dom buduje również firma DABO z Knurowa, mam nadzieję że będę mógł w przyszłym tygodniu napisać to samo na forum, i zgodnie z obietnicą daną mi przez firme DABO będę miał w tym roku skończone podłogi i okna i zakończony etap 1.........
    Ja bym się nie łudził

  11. #291
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mardar1969

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-806
    Posty
    33

    Domyślnie

    Bardzo proszę wszystkich użytkowników tego forum o zalogowanie się na nowe nasze forum www.pgr-nowydwor.pl , forum podzielone jest na tematy , myslę że na nowym forum będzie wygodniej i lepszy będzie przekaz informacji

  12. #292
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    keram67

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    13

    Domyślnie

    Od marca 2016 nowe nazwy ulic.
    Jeżeli 11.02.2016 Rada Miasta przegłosuje uchwałę to ulice będą się nazywały następująco:
    Nagietkowa,
    Miętowa,
    Rumiankowa,
    Tymiankowa,
    Lubczykowa.

  13. #293

    Domyślnie

    Dla zainteresowanych można zapoznać się z uchwałą na stronie: http://www.bip.um.zabrze.pl/db/4_229_168682_42260.pdf

    Jest tam też mapa z określeniem która ulica jak będzie się nazywać

  14. #294

  15. #295
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Katucha

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    83

    Domyślnie

    Jestem zainteresowana kupnem działki na osiedlu, gdybyście słyszeli, że ktoś chce sprzedać lub zrezygnować z rezerwacji bedę wdzięczna za informację

  16. #296
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał Katucha Zobacz post
    Jestem zainteresowana kupnem działki na osiedlu, gdybyście słyszeli, że ktoś chce sprzedać lub zrezygnować z rezerwacji bedę wdzięczna za informację
    chcesz w ogrodzonym getcie mieszkać daleko od takich sztucznych tworów

  17. #297
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Katucha

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    chcesz w ogrodzonym getcie mieszkać daleko od takich sztucznych tworów
    Nie miałabym nic przeciwko, gdyby nas ogrodzili

Strona 15 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony