dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 257 z 257
Pokaż wyniki od 5.121 do 5.134 z 5134
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    alf323

Kod pocztowy
    43-607

Domyślnie

Cytat Napisał Jarecki79 Zobacz post
    JTKirk
    Nie chce mi się tutaj pisać litanii przy okazji ucząc "innych" czy wskazując im drogę, takie ciut dłuższe wyjaśnienie wysłałem Tobie na priva jak jesteś rzeczywiście ciekawy
    Ja również jestem ciekawy i jeśli możesz to prześlij mi również takie wyjaśnienie.

Domyślnie

Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Chciałbym Cię poinformować że na całym świecie ludzie spalają węgiel i drewno pod strzechami od setek lat. Ty również go spalasz kombinatorku. Żeby Ci dupka nie zamarzła jak zima przyjdzie.
    Setki lat temu nie było takich skupisk ludzi więc porównanie z moderowano. Dziesiątki lat temu (lata 60/70/80) jak rozwinęła się motoryzacja problemem okazały się spaliny. Dzisiejsze samochody emitują DZIESIĄTKI razy mniej zanieczyszczeń niż np. 30 lat temu. A piece i kotły? Jak truły 100 lat temu tak i teraz.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 12-08-2017 o 22:20 Powód: Wulgaryzmy.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk

Domyślnie

Proponujesz więc DEPOPULACJĘ?

No, wtedy naprawdę wiele by się zmieniło.

Adam M.
    jak jestem potrzebny to: adam@mechatronix.com.pl

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    samotnik

Kod pocztowy
    43-300

Domyślnie

Tylko depopulacja jest w stanie uratować tę planetę. To już się dzieje w krajach zachodnich - ludzie dorobili się innych rozrywek w życiu oprócz posiadania dzieci. Ale jest to oczywiście zwalczane przez wielkie korporacje (korporacja zarobi tym więcej, ilu ma globalnie klientów) i powoduje perturbacje społeczne (emerytury, konieczność utrzymania infrastruktury policzonej na większą populację).

DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boluslolusj23

Kod pocztowy
    00-950

Domyślnie

Cytat Napisał samotnik Zobacz post
    Tylko depopulacja jest w stanie uratować tę planetę. To już się dzieje w krajach zachodnich - ludzie dorobili się innych rozrywek w życiu oprócz posiadania dzieci. Ale jest to oczywiście zwalczane przez wielkie korporacje (korporacja zarobi tym więcej, ilu ma globalnie klientów) i powoduje perturbacje społeczne (emerytury, konieczność utrzymania infrastruktury policzonej na większą populację).
    Proponuję zacząć od "dyskusji" z tymi, którym obce dzieci mówią - ojcze! - a ich własne: wujku!

Albo może namówić "blondyna" zza Oceanu, aby "pogadał" gorąco z Kim coś tak coś tam z rejonu 38 równoleżnika.Byłoby ogromne "grzybobranie" dotychczas światu nieznane, a średnia temp. wzrosłaby o kilka stopni. Bo i "czajniki" mają swoje "grzybiarnie", i ich sąsiedzi też. A wszyscy chcieliby swoje ugrać.
    Ostatnio edytowane przez boluslolusj23 ; 12-08-2017 o 18:09

Domyślnie

Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Proponujesz więc DEPOPULACJĘ?

No, wtedy naprawdę wiele by się zmieniło.

Adam M.

Aktywistami depopulacji są palacze pieco-kotłowo-kominkowi. Trując wszystkich dookoła uskuteczniają niską średnią długość życia w Polsce. To Agenci ZUSu i Bundesnachrichtendienst (dzisiejsza Abwehra)- zamiast cyklonem-b trują nas rakotwórczym benzopirenem i innymi WWA.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk

Domyślnie

No, ale też jednocześnie jesteśmy UBOGACANI kulturowo (i... genetycznie? No, genetycznie to nieco na siłę...)

Adam M.

Domyślnie

Naród dostanie po dupie już tej jesieni...
    http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kra...jakosci/jhztn3
    Ciekawe co będzie hitem... PETy ? Opony?
    Plastik ładnie się pali i sporo ciepła daje...
    Czekamy na program "węgiel +"
    Zabiorą wszystkim a dofinansują niewielu.
    Jak zawsze.
    Czekają nas upojne aromaty zimowe z palonego tego, co w łapy wpadnie...

Adam M.

Domyślnie

Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Naród dostanie po dupie już tej jesieni...
    http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kra...jakosci/jhztn3
    Ciekawe co będzie hitem... PETy ? Opony?
    Plastik ładnie się pali i sporo ciepła daje...
    Adam M.
    Dlatego zabroniłbym spalania wszelkich paliw stałych z drewnem na czele . Ew. można byłoby dopuścić palenie drewnem w kominkach i węglem kotłach automatycznych jeżeli odległość między domostwami jest większa niż np. 100 m. W pozostałych przypadkach np. 200 m. Czyli na zadupiach.

Ale gwoli ścisłości, to mam znajomego co pali chyba foltem czy mułem i robi to naprawdę czysto. Dymek z komina nie leci. Drugi znajomy ma od zawsze kostkę i od zawsze zasmradza całą okolicę. Więc to nie paliwo smrodzi, ale sposób jego spalania.

Po za tym wydaje mi się, że spalanie miału, flotu i mułu wymusza stosowanie prawidłowej techniki spalania w przeciwieństwie do sortów wyższej jakości, które bardzo łatwo spalać w trybie zasmradzania całej okolicy. Więc ten zakaz trochę bez sensu. Chcą pokazać, że coś robią, ale g... zrobią.
    Ostatnio edytowane przez muchenz ; 18-08-2017 o 17:56

Domyślnie

Jeżdżę sobie w okolicach Oświęcimia od tygodnia, i co chwilę widzę jakiś kopcący komin w domu. Temperatura w powietrzu 32sC. Chore!

Domyślnie

Co jest chore?
    Że się myją w ciepłej wodzie?

Adam M.

STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marcus312
    Kod pocztowy
    44-144

Domyślnie

Może posiłki gotują na pieco kuchni, maja lepszy smak ponoć

Domyślnie

Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Jeżdżę sobie w okolicach Oświęcimia od tygodnia, i co chwilę widzę jakiś kopcący komin w domu. Temperatura w powietrzu 32sC. Chore!
    Napędzają klimę absorpcyjną .

Moderator MODERATOR FORUM Avatar panfotograf

Domyślnie

Cytat Napisał muchenz Zobacz post
    Dlatego zabroniłbym spalania wszelkich paliw stałych z drewnem na czele .
    Drewno drewnu nierówne.
    Inne są spaliny z palenia mokrymi pieńkami w kotle typu śmieciuch, a inne z nowoczesnego kotła na pellety (prasowane wióry z drewna) gdzie paliwo i powietrze są precyzyjnie dozowane.
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

Strona 257 z 257

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia