dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 7363

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    gondoljerzy

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    wioska pod Łomżą
    Posty
    742

    Domyślnie

    To podobno unia nam nakazuje rezygnacją z węgla. Tymczasem Niemcy spalają więcej węgla niż my i ich zużycie stale wzrasta. Wnioski: nasi rządzący wcale nie muszą nam zakazywac węgla. Oni chcą to zrobić, a moim zdaniem biorą w łapę grubą kasę, żeby zakazać używania węgla, a w to miejsce spalać ruski gaz. Dla przypomnienia: Pawlak podpisał kontrakty na tak duże ilości gazu z Rosji, że nie bardzo wiadomo co z nim zrobić. Prawo dotyczące wydobycia gazu łupkowego od kilku lat nie zostało uchwalone. Wystarczy użyć tego co się ma pomiędzy uszami i te fakty łączą się jak puzle w jeden obrazek. Jesteśmy dymani na ciężką forsę i z ekologią czy truciem nie ma to absolutnie żadnego związku. Może się ktoś obrazi, ale pisanie w tej sytuacji o ekologii świadczy o umysłowym ograniczeniu, albo o zielonych klapkach na oczach.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał gondoljerzy Zobacz post
    To podobno unia nam nakazuje rezygnacją z węgla. Tymczasem Niemcy spalają więcej węgla niż my i ich zużycie stale wzrasta. Wnioski: nasi rządzący wcale nie muszą nam zakazywac węgla. Oni chcą to zrobić, a moim zdaniem biorą w łapę grubą kasę, żeby zakazać używania węgla, a w to miejsce spalać ruski gaz. Dla przypomnienia: Pawlak podpisał kontrakty na tak duże ilości gazu z Rosji, że nie bardzo wiadomo co z nim zrobić. Prawo dotyczące wydobycia gazu łupkowego od kilku lat nie zostało uchwalone. Wystarczy użyć tego co się ma pomiędzy uszami i te fakty łączą się jak puzle w jeden obrazek. Jesteśmy dymani na ciężką forsę i z ekologią czy truciem nie ma to absolutnie żadnego związku. Może się ktoś obrazi, ale pisanie w tej sytuacji o ekologii świadczy o umysłowym ograniczeniu, albo o zielonych klapkach na oczach.
    Kolego, straszne kity wciskasz. Polsce tak jak i Niemcom nikt nie broni używania węgla w przemyśle / elektrowniach. W przemyśle faktycznie można Narzucić ścisłe normy emisji i je kontrolować. W Niemczech prawie nikt nie pali węglem w piecu, a dla tych nielicznych którzy tak robią będzie taki sam zakaz jak w Polsce. Mi palenie w piecu bardzo przeszkadza od lat. Jest to ostatnia rzecz z grubszych które mi przeszkadzały i nie mam tu na myśli tylko siebie ale też myślę o zdrowiu innych. Za chwile będzie skończony terminal do sprowadzania gazu z poza Rosji (w Świnoujściu. ) jakoś to się słabo kupy trzyma.
    Ostatnio edytowane przez KvM ; 05-12-2013 o 13:44

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony