dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 43 z 51
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 1010
  1. #841
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post


    Coraz bardziej skłaniamy się do pomysłu, żeby wiosną przygarnąć 2 bidy z naszego lokalnego schroniska, żeby nam domku pilnowały w zamian za wikt i opierunek no i oczywiście miłość .
    Ale pieski byłyby w domku czy poza nim?

  2. #842
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Mieszkamy już ponad rok i jak była z nami Daisy nigdy żadnego bezdomnego psa nie było Nawet byłam zdziwiona a po jej odejściu dosłownie w ciągu 2-3 tygodni pojawił się Tofik Najgorsze jest to ,że nic o nim nie wiemy Biorąc psa ze schroniska coś wiesz o zo boi,nim a tutaj nic.On się bardzo boi,choć wczoraj otwarta była brama -wszedł pod same schody , złapał kalosza i wywlókł go poza ogrodzenie i zwyczajnie zaczął się nim bawić Wydaje się być młodym psem ,zęby ma bardzo białe,chyba po nich wet by określił jego wiekTak jak pisałam wyżej podałam mu razem z karmą braveston,bo krople czy obroża nie wchodzila w grę bo nie pozwolił by sobie zaaplikować.Nie wiem naprawdę co dalej,jest mi go strasznie szkoda,disiaj przy tej okropnej pogodzie był już przed 8-mą na śniadanie.Miski ma poza moim ogrodzonym terenem.

  3. #843
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Ale pieski byłyby w domku czy poza nim?
    No właśnie poza, ale na pełnym wypasie: super zaopatrzony kojec - oczywiście otwarty, służący im jako schronienie przed zimnem czy gorącem a nie jako wiezienie, no i olbrzymi ogród do pełnej dyspozycji.

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Mieszkamy już ponad rok i jak była z nami Daisy nigdy żadnego bezdomnego psa nie było Nawet byłam zdziwiona a po jej odejściu dosłownie w ciągu 2-3 tygodni pojawił się Tofik Najgorsze jest to ,że nic o nim nie wiemy Biorąc psa ze schroniska coś wiesz o zo boi,nim a tutaj nic.On się bardzo boi,choć wczoraj otwarta była brama -wszedł pod same schody , złapał kalosza i wywlókł go poza ogrodzenie i zwyczajnie zaczął się nim bawić Wydaje się być młodym psem ,zęby ma bardzo białe,chyba po nich wet by określił jego wiekTak jak pisałam wyżej podałam mu razem z karmą braveston,bo krople czy obroża nie wchodzila w grę bo nie pozwolił by sobie zaaplikować.Nie wiem naprawdę co dalej,jest mi go strasznie szkoda,disiaj przy tej okropnej pogodzie był już przed 8-mą na śniadanie.Miski ma poza moim ogrodzonym terenem.
    Najgorsze to, że zimno.
    Jeść dostanie i super, ale gdzie on śpi??

  4. #844
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    No właśnie poza, ale na pełnym wypasie: super zaopatrzony kojec - oczywiście otwarty, służący im jako schronienie przed zimnem czy gorącem a nie jako wiezienie, no i olbrzymi ogród do pełnej dyspozycji.



    Najgorsze to, że zimno.
    Jeść dostanie i super, ale gdzie on śpi??
    No właśnie nie wiem,pewnie gdzieś w lasku ,krzakach,ale zawsze idzie w jedną stronę. Coraz zimniej się robi a on jest krótkowłosy

  5. #845
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Coraz zimniej się robi a on jest krótkowłosy
    A jakby dał się przekonać to masz go gdzie przygarnąć??

  6. #846
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    A jakby dał się przekonać to masz go gdzie przygarnąć??
    Psa nie mam,więc miejsce jest Chociaż psa nie chciałam ,tylko suczkę i małą.A to jest pies i rozmiar dużyA więc wszystko na przekór,podobno my nie wybieramy psa ,tylko pies nas

  7. #847
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Psa nie mam,więc miejsce jest Chociaż psa nie chciałam ,tylko suczkę i małą.A to jest pies i rozmiar dużyA więc wszystko na przekór,podobno my nie wybieramy psa ,tylko pies nas
    Też tak słyszałam.
    Nam też mało razy zdarzyło się dopsić czy dokocić świadomie.
    Raczej to był wybór "góry"
    Ale nigdy nie żałowaliśmy

  8. #848
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Nie ukrywam ,że trochę się boję,pies się boi ludzi,pewnie ktoś go skrzywdził,co będzie jak się nie dogadamy,nie chciałabym go bardziej skrzywdzić

  9. #849
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Nie ukrywam ,że trochę się boję,pies się boi ludzi,pewnie ktoś go skrzywdził,co będzie jak się nie dogadamy,nie chciałabym go bardziej skrzywdzić
    No jest to wyzwanie.
    Wy to raczej się dogadacie. Będzie Ciebie dobrze kojarzył - jedzenie, bezpieczeństwo, ale z innymi dogadanie się może być trudniejsze co wcale nie znaczy, że niemożliwe.

  10. #850
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    No jest to wyzwanie.
    Wy to raczej się dogadacie. Będzie Ciebie dobrze kojarzył - jedzenie, bezpieczeństwo, ale z innymi dogadanie się może być trudniejsze co wcale nie znaczy, że niemożliwe.
    Masz na myśli obcych spoza domu,nie domowników

  11. #851
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Masz na myśli obcych spoza domu,nie domowników
    Tak. Waszych Gości. Do nich może pozostać nieufny.

    Nasza Fifi tez byłą po przejściach.
    Była malutka - miała ok. 3 miesiące, ktoś ją musiał bić albo kopać i to jakiś facet, bo na widok facetów uciekała, chowała się, sikała itp.
    To mój Piotrek ją znalazł, ale ona do niego się nie przekonała i reagowała jak na faceta.
    Po ok. miesiącu musiałam iść na operację i on na kilka tygodni miał zostać z nią sam. Bałam się co z tego wyniknie.
    Pierwsze dni nic nie jadła i spala pod szafą, ale wreszcie głód i jej uwielbienie do spania pod kołdrą wzięły górę. Głaskać nadal się jednak mu nie dawała. Facetów nadal gryzie. Przekonała się tylko do mojego ojca, który zostaje z psami gdy my wyjeżdżamy - więc to ojciec karmiciel, a i pod kołderkę weźmie.

  12. #852
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Tak to jest z pieskami po przejściach Dzisiaj wypatrzyłam nową miejscówkę Tofika,poza naszym ogrodzeniem jest taka wysoka sterta słomy i na niej właśnie teraz sobie śpi po obiadkuOd spodu ma ciepło,od ziemi nie ciągnie,taka z niego mądrala: Ale mimo wszystko żal serce ściska

  13. #853
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Ale mimo wszystko żal serce ściska
    No pewnie.
    Dawaj znać jak tam sytuacja się rozwija

  14. #854
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar makowa_panienka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    1.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    A ja tak sobie pomyślałam Ana, że to ten Wasz dalmatyńczyk przysłał Wam tego psiaka, byście mieli się kim zająć i wypełnić pustkę w sercu. Trzymam kciuki, abyście się zaprzyjaźnili i żeby ten Tofik już został
    MIESZKAMY OD 28.05.2016 ...będzie trochę po angielsku...

    Z8 dziennik budowy makowej_panienki

    Z8 komentarze do makowej_panienki

  15. #855
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Muszę Wam powiedzieć,że są postępy niewielkie ale zawsze coś Tofik jest już na naszej posesji od soboty.Przeniosłam miski,które były poza nią,zrobiłam legowisko w podcieniu naszego domku i pierwszą noc przespał całą.Za ciepło mu pewnie nie było,ale na pewno lepiej niż w lesie czy na polu jest naprawdę bardzo zalękniony ,panicznie boi się ludzi,wszelkich nagłych odgłosów.Ale postępy są,dzisiaj zjadł mi już z ręki smakołykWszedł już do domu bardzo ostrożnie,ale szybko się wycofuje,musi mieć otwarte drzwi,aby czuł się w miarę bezpiecznie.Chciałabym aby był w domu,ale narazie widzę ,że jest to niemożliwe,więc mąż dzisiaj robi budę Tofikowi.Każda następna noc spędzona na dworze nie wpłynie dodatnio na jego zdrowieOby chcił wejść do tej budy,a z czasem może zamieszka z nami.jedynie dobry kontakt ma z psem sąsiadki,dzisiaj podkopał się pod siatkę i pobiegł za kolegą,aby móc sobie z nim pobiegać.Tak więc ma dobry kontakt z psami,a z ludźmi w ogóle
    Dużo pracy przed nami,aby tylko wystarczyło cierpliwości

  16. #856
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Cytat Napisał makowa_panienka Zobacz post
    A ja tak sobie pomyślałam Ana, że to ten Wasz dalmatyńczyk przysłał Wam tego psiaka, byście mieli się kim zająć i wypełnić pustkę w sercu. Trzymam kciuki, abyście się zaprzyjaźnili i żeby ten Tofik już został
    Ja podobnie sobie pomyślałamTofik pojawił się w 2 tygodnie po odejściu Daisy,nigdy wcześniej nie widziałam u nas bezdomniaka

  17. #857
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Ja podobnie sobie pomyślałamTofik pojawił się w 2 tygodnie po odejściu Daisy,nigdy wcześniej nie widziałam u nas bezdomniaka
    \


    Coś w tym może być

  18. #858
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Na to wygląda, Ana, że ten Tofik to taki duchowy aniołek zesłany przez Daisy.

  19. #859
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwona i Mariusz Zobacz post
    Na to wygląda, Ana, że ten Tofik to taki duchowy aniołek zesłany przez Daisy.
    Tylko dlaczego zesłała mi taki trudny przypadek

  20. #860
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Tylko dlaczego zesłała mi taki trudny przypadek
    Bo wie, że dasz radę, a Tofik potrzebuje pomocy

Strona 43 z 51

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony