dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 111
  1. #21

    Domyślnie

    tak po polsku pisząc drzwi balkonowe to też "okno" tylko takie trochę większe więc gwarancja nadal obowiązuje.

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pole

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Kod pocztowy
    34-500
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam pomyliłem się co do firmy ADAMS szybka reakcja na mój problem ,serwis w moim domu już dzisiaj starają się rozwiązać problemy jak najszybciej ,klienta traktują poważnie i starają się rozwiązać jego problem jak najszybciej .Moim wielkim błędem było to że nie z kontaktowałem się bezpośrednio z firmą ADAMS jak najbardziej polecam i zwracam honor firmie ADAMS polecam

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    painless

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    120

    Domyślnie

    No, mamy więc jednego zadowolonego klienta więcej.
    A wracając do tematu: proszę o dalsze opinie w pojedynku Adams Aluplast 8000 vs. MSline.

  4. #24

    Domyślnie

    A co z tych dwóch produktów bardziej tobie "leży" ?

    bo co byś nie wybrał będzie ok, jeśli będzie dobrze zamontowane. jak widzisz na przykładzie poprzedniego klienta Adams nie zostawia swoich klientów na lodzie, a to bardzo ważne jest.

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    painless

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    120

    Domyślnie

    Co mi bardziej "leży"? Oferty Adams i M&S są bardzo zbliżone. Skłaniam się nieco bardziej jednak ku Adams (ciut lepsze współczynniki przenikania ciepła). Ale jeszcze nie podjąłem decyzji - u mnie to długi proces.

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konkret86

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bełchatów
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał ok**t Zobacz post
    Jeżeli nie bierzesz innych czynników pod uwagę (typu montaż, opinia Klientów o salonie, usługi po-sprzedażowe) to według mnie najlepszym wyborem będzie Winergetic jeżeli chcesz dołożyć to 1500 zł. Mógłbyś jeszcze ewentualnie wycenić z firmy M&S Msevolution (produkt o lepszych parametrach niż WP, ale nie wiem jaką dostaniesz cenę). Adams wprowadziłostatnio do oferty Schucco i mógłbyś wycenić np. CT 70 Cava z szybą 0.5. Tyle z mojej strony.
    Jaka będzie, średnia różnica na wycenie pomiędzy winergeticiem premium, a platinum 2 ? Tak pi razy drzwi.

  7. #27

    Domyślnie

    polecam iść do salonu okiennego albo wysłać zapytanie o wycenę mailem, tak będzie najlepiej.

  8. #28

    Domyślnie

    A czy wogóle bierzecie pod uwage współczynnik przenikania ciepła dla całego okna, porównując oferty?
    przeciez o to głownie chodzi...
    Ciepłe okienka...

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał domi.pudlo Zobacz post
    A czy wogóle bierzecie pod uwage współczynnik przenikania ciepła dla całego okna, porównując oferty?
    przeciez o to głownie chodzi...
    głównie o to ??? a to dlaczego ??? dla każdego inwestora może liczyć się naprawdę zupełnie co innego - nie wiemy co jest naprawdę istotne akurat dla konkret86 więc nie możemy tego tak jednoznacznie określić, chyba ?
    a może ma dom przy ulicy ? i ważne będą decybele ?
    a może jest estetą i wygląd przesądzi o zakupie ?
    itp itd

    Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    Albo może patrzy tez na inne parametry i nie chce kupić okna z super współczynnikiem ale całkowitym brakiem szczelności ? Teoretycznie mógłbyś kupić okno z współczynnikiem 0,7 ale bez uszczelek. Byłoby ok ?

  11. #31
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konkret86

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bełchatów
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    58

    Domyślnie

    Dlatego pytałem o średnią plus minus między technologiami oknoplastwowymi co można ewentualnie przy rozmowach z przedstawicielem urwać.

  12. #32

    Domyślnie

    "urwać" to może ci handlowiec oknoplastu parę stówek z portfela przy zamówieniu niż w innym salonie

  13. #33

    Domyślnie

    Witam

    I ja się podzielę swoimi spostrzeżeniami przy swoim zamówieniu.

    Brałem po uwagę cztery firmy o podobnych parametrach okien i szyb: oknoplast , ms , adams i na koniec dla porównania- dobroplast

    Okna z pakietem trzy szyby, kolor obustronny orzech ze szprosami.

    Ms line- okna całkiem fajne w wyglądzie -wycena 25,000 zł
    Oknoplast evolution 2 - najbardziej nam się podobały -23,800zł
    Adams - profil brugmann, całkiem fajne, byłem osobiście w Mrągowie -fajna obsługa i naczytałem się na forum, że są pomocni w razie problemów, do tego okna mają moi znajomi i sobie bardzo chwalą-wycena 20,800 zł
    Dobroplast -profil ovlo -cena 17,500zł -szok !!! jaka niska cena ,ale po poczytaniu opinii wolałem sobie odpuścić , może będę żałował

    Z tych wszystkich wygrał dla mnie Adams (stosunek ceny do jakości i estetyki wykoniania), na którego byłem zdecydowany dopóki nie zadzwonili do mnie z oknoplastu ,że mają promocję zimową i cena spadła na 21,400 zł -wybrałem okna z oknoplastu , jak wstawią to podzielę się minusami i plusami w użytkowaniu -chociaż znajomi co mają okna oknoplastu są bardzo zadowoleni.

    Dodam ,że przy wyborze okien kierowałem się parametrami , wyglądem, estetyką wykonania , okleiną (niestety jest czasami duża różnica), grubością profilu i ilością komór, grubością wzmocnienia stalowego w środku , grubością zewnętrznych ścianek , okuciem z klamkami,cienkim zgrzewem , długością gwarancji- i -montażem -jakie pianki , listwy balkonowe , listwy okienne , podkładki dębowe itp.
    Ostatnio edytowane przez kamilz1 ; 11-02-2014 o 16:10

  14. #34

    Domyślnie

    Podkładki dębowe ? Gdzie ? Pod oknem? Nie powinno ich tam być. Tylko PCV.

    Lepiej kierować sie różnymi parametrami technicznymi okna niż np zastosowana w nim stala.

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.214

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilz1 Zobacz post
    {...} przy wyborze okien kierowałem się parametrami , wyglądem, estetyką wykonania , okleiną (niestety jest czasami duża różnica), grubością profilu i ilością komór, grubością wzmocnienia stalowego w środku , grubością zewnętrznych ścianek , okuciem z klamkami,cienkim zgrzewem , długością gwarancji- i -montażem -jakie pianki , listwy balkonowe , listwy okienne , podkładki dębowe itp.
    Chociaż szalenie poważnie to brzmi, niewiele znaczy. W "uczony" sposób napisał Pan... dałem się deczko zbajerować.
    PRO QUALITY

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał kamilz1 Zobacz post
    Dodam ,że przy wyborze okien kierowałem się parametrami , wyglądem, estetyką wykonania , okleiną (niestety jest czasami duża różnica), grubością profilu i ilością komór, grubością wzmocnienia stalowego w środku , grubością zewnętrznych ścianek , okuciem z klamkami,cienkim zgrzewem , długością gwarancji- i -montażem -jakie pianki , listwy balkonowe , listwy okienne , podkładki dębowe itp.
    a jak zweryfikujesz te "parametry" ? - rozumiem, że będziesz rozbierał okno

    pianki i podkładki dębowe też ciekawa sprawa szczególnie te podkładki - rozumiem, że chodzi o kliny - chyba - i dasz radę rozpoznać dębowe ? no chyba, że poruszasz się w branży drzewnej ale wtedy byś raczej okna drewniane zakupił.

    i przepraszam za odrobinę sarkazmu, w pełni szanuje Twój wybór ale te parametry ....


    Pozdrawiam

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMichal Zobacz post
    a jak zweryfikujesz te "parametry" ? - rozumiem, że będziesz rozbierał okno
    Już tak nie najeżdżajcie na człowieka, przynajmniej wybierał wśród uznanych producentów (pomijam Dobrego) którym raczej nie trzeba wykręcać słupka żeby sprawdzić ilość komór. Ciekawe czy kiedy się pochwali że kupił do montażu taśmę 600Pa zapytacie jak zweryfikuje tą wartość

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.214

    Domyślnie

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    Ciekawe czy kiedy się pochwali że kupił do montażu taśmę 600Pa zapytacie jak zweryfikuje tą wartość
    A myślisz, że kupił?
    PRO QUALITY

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilz1 Zobacz post
    ....Dodam ,że przy wyborze okien kierowałem się parametrami , wyglądem, estetyką wykonania , okleiną (niestety jest czasami duża różnica), grubością profilu i ilością komór, grubością wzmocnienia stalowego w środku , grubością zewnętrznych ścianek , okuciem z klamkami,cienkim zgrzewem , długością gwarancji- i -montażem -jakie pianki , listwy balkonowe , listwy okienne , podkładki dębowe itp.
    Oto co robią z ludzi sprzedawcy, jak potrafią rzeczy nieistotne sprowadzić do "byc albo nie być" i piorą Wam mózgownice, piorą jak leci.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Ja ten cały wpis potraktowałem z przymróżeniem oka. Widać że ktoś się napracował, by te wszystkie "parametry" zebrać do kupy.
    Jestem bardzo ciekaw, jakie to czasami"duże różnice" są w kolorach - bo ja ich praktycznie nie widzę. Może jakiś przykład Kamilz`u?

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony