dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 111
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Nie róbcie błędu niejednego Forumowicza wysyłającego zapytanie do 50 a nawet i więcej firm (znam przypadek rekordzisty otrzymał 82 oferty - to ile musiał wysłać ? I co z tego zrozumiał ? skoro wybrał ........ oczywiście cenę)
    jak widzę w meilu że wysłane do tylu firm i jeszcze p.s. cena jest dla mnie bardzo ważna to mam chociaż spokój bo nawet nie wyceniam

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilz1 Zobacz post
    i to już ostatni post z mojej strony
    Tak jak myślałem. Napisał za co zapłacili i przepadł

  3. #63
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kasia_2401
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Stare Babice
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    60

    Domyślnie

    Czy może ktoś mi wytłumaczyć na czym polega
    pakiet komfortowych okuć Multi-Matic: austriackiej firmy MACO, wyposażonych w mechanizm automatycznego domykania skrzydła, ?

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_2401 Zobacz post
    Czy może ktoś mi wytłumaczyć na czym polega
    pakiet komfortowych okuć Multi-Matic: austriackiej firmy MACO, wyposażonych w mechanizm automatycznego domykania skrzydła, ?
    Sam jestem ciekawy jakie banalne rozwiązanie tak górnolotnie ochrzcił poeta z marketingu MS bo żadna inna firma kująca na Maco się czymś takim nie chwali Musisz dopytać handlowca a może bwojtek będzie wiedział co poeta miał na myśli.

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    A może było to użyte w odniesieniu do przesuwki automat?

  6. #66
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kasia_2401
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Stare Babice
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    60

    Domyślnie

    Opis - kopiuj wklej - ze strony MS i dotyczy normalnego okna, bez siłowników, zamykane i otwierane siłą mięśni. Jestem zainteresowana zakupem ich okien i opis okucia trochę mnie zaintrygował. Powiem więcej, konkurencja nie była mi w stanie udzielić odpowiedzieć czy ich okna posiadają taki bajer. ������

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Źle zaadresowałaś pytanie: trzeba było prosić oferenta o rozwinięcie tej myśli. Ja też bym nie zgadł, co "poeta miał na myśli" - jak to ładnie określił IVO .

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_2401 Zobacz post
    Opis - kopiuj wklej - ze strony MS i dotyczy normalnego okna, bez siłowników, zamykane i otwierane siłą mięśni. Jestem zainteresowana zakupem ich okien i opis okucia trochę mnie zaintrygował. Powiem więcej, konkurencja nie była mi w stanie udzielić odpowiedzieć czy ich okna posiadają taki bajer. ������
    nazewnictwo to nie wszystko ja ma pytanie do ciebie a widziałaś jak ten bajer działa w tych okuciach?

  9. #69
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kasia_2401
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Stare Babice
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    60

    Domyślnie

    Jeszcze nie. Jestem umówiona wstępnie na przyszły tydzień na badania organoleptyczne okien produkcji MS i Adamsa. Z pewnością nie omieszkam poprosić o zaprezentowanie owej funkcji. Myślałam jednak, iż może na forum ktoś miał już do czynienia z owym okuciem i może mi choć trochę przybliżyć działanie tej funkcję .

  10. #70

    Domyślnie

    Myślę,że sam sprzedawca tych okien nie będzie wiedział co "poeta" miał na myśli

  11. #71

    Domyślnie

    Witam,
    Mam podobny dylemat co autor.
    Do wyboru mam okna z roletami Oknoplastu (profile koncept oraz platinium evolution) lub Adams (pasivline plus, bluevolution) z firmy Salva Poznan.
    Teraz się zastanawiam, którego producenta wybrac. Dużo dobrego slyszalem na temat Oknoplastu, natomiast o firmie Adams nie wiem za wiele.
    Cenowo to pasivline i platinium evolution wraz z ciepłym montazem są na zblizonym poziomie. Dodatkowo w Adamsie mam elektryczne rolety.

    Co wybrac ? Do tej pory Oknoplast był moim numerem 1 bo mialem wiele roznych wycen natomiast wg mnie Salva przedstawila dobra oferte i mam dylemat.
    Buduję dom podobny do Kamea 2G. 160 m2 pow. uzytkowej. 202 m2 całość.

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejtoya Zobacz post
    Witam,
    Mam podobny dylemat co autor.
    Do wyboru mam okna z roletami Oknoplastu (profile koncept oraz platinium evolution) lub Adams (pasivline plus, bluevolution) z firmy Salva Poznan.
    Teraz się zastanawiam, którego producenta wybrac. Dużo dobrego slyszalem na temat Oknoplastu, natomiast o firmie Adams nie wiem za wiele.
    Cenowo to pasivline i platinium evolution wraz z ciepłym montazem są na zblizonym poziomie. Dodatkowo w Adamsie mam elektryczne rolety.

    Co wybrac ? Do tej pory Oknoplast był moim numerem 1 bo mialem wiele roznych wycen natomiast wg mnie Salva przedstawila dobra oferte i mam dylemat.
    chłopie mylisz dwa systemy okienne oferta z oknoplastu to system 70 mm zabudowy
    a adamsa to system 85 mm energooszczędny z dobrym wyposażeniem w standardzie
    poza tym druga kwestia Adams nie produkuje rolet zewnętrznych to przedstawiciel ci zaproponował rolety a ty nie wiesz jakiego nawet producenta(popraw mnie jeśli się mylę)
    same okna to bierz moim zdaniem adamsa

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejtoya Zobacz post
    .... z firmy Salva Poznan.....
    I na tym bym się skupił, sprzedawca mający dobrą opinię a co do porównań, poprzednik wytknął błędy

  14. #74

    Domyślnie

    Gdzie ja napisałem, ze porównuje te systemy ? Napisałem tylko jakie mam do wyboru danych producentów w akceptowalnych przeze mnie przedziałach cenowych.
    Adams to rolety firmy Vegas.
    Buduję dom podobny do Kamea 2G. 160 m2 pow. uzytkowej. 202 m2 całość.

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejtoya Zobacz post
    Gdzie ja napisałem, ze porównuje te systemy ? Napisałem tylko jakie mam do wyboru danych producentów w akceptowalnych przeze mnie przedziałach cenowych.
    Adams to rolety firmy Vegas.
    tak jak napisałem okna jak najbardziej adams , szczerze powiedziawszy producenta rolet nie znam to się nie wypowiem morze ktoś inny zna ich markę.
    Ale bym się skupił na firmie selve jesli ci taki zestaw proponują to pewne są pewni tez producenta rolet.
    oknoplasta odpuść (moim zdaniem przereklamowane)

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel2905 Zobacz post
    tak jak napisałem okna jak najbardziej adams , szczerze powiedziawszy producenta rolet nie znam to się nie wypowiem morze ktoś inny zna ich markę.
    Ale bym się skupił na firmie selve jesli ci taki zestaw proponują to pewne są pewni tez producenta rolet.
    oknoplasta odpuść (moim zdaniem przereklamowane)
    Nie bardzo rozumiem. Dlaczego mam sie skupic na tej firmie Salva ?
    Buduję dom podobny do Kamea 2G. 160 m2 pow. uzytkowej. 202 m2 całość.

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejtoya Zobacz post
    Nie bardzo rozumiem. Dlaczego mam sie skupic na tej firmie Salva ?
    bo napisałeś ze oni ci zaproponowali okna firmy adams i rolety firmy vegas. i chodzi by ta firma wszystko dobrze pomierzyla pozamawiała i wprawiła żebyś ty na etapie koncowy bul z tego zadowolony

  18. #78

    Domyślnie

    Rolety masz zdaje sie nadstawne?
    Bierz Adamsa o ile ich dealer ma dobre opinie

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejtoya Zobacz post
    Nie bardzo rozumiem. Dlaczego mam sie skupic na tej firmie Salva ?
    Dlaczego ? Bo zadajesz pytanie i chciałbyś porady
    Masz na tacy - producenta i wykonawcę godnych polecenia
    Tylko tyle albo aż tyle

  20. #80
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    delinus

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Świdnik
    Kod pocztowy
    21-040
    Posty
    7

    Domyślnie AdamS bluEVOLUTION 82 MD CLASSIC vs. Oknoplast Koncept

    Czy moglibyście poradzić, które okna wybrać?

    AdamS bluEVOLUTION 82 MD CLASSIC czy Oknoplast Koncept.
    Opis: "Okno Koncept, dzięki zastosowaniu 5-komorowego systemu Perfectline, zapewnia użytkowniko mtrwałość, funkcjonalność oraz bardzo wysokie parametry technicznei termoizolacyjne. Koncept charakteryzuje się wizualną klasyką popularną wśród Klientów i polecany jest osobom mieszkającym w domach wielorodzinnych o klasycznej elewacji."

    AdamS wydaje się być pozycją bardziej aktualną, Oknoplast Koncept - niezbyt nową, ale ponoć sprawdzoną.
    Opis na stornie AdamS: "Specjalny system 6-cio komorowych profili PVC o szerokości 82 mm w połączeniu z potrójnym zestawem elastycznych uszczelek oraz stosowanie 2-komorowym pakietem “ciepłych” szyb, pozwala na konstruowanie okien, charakteryzujących się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej wśród wyrobów dostępnych na rynku stolarki otworowej. Dlatego okna w systemie BluEvolution 82 zapewniają najwyższy poziom efektywności energetycznej a tym samym największe oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w stosunku do kosztu ich zakupu."

    Mam oferty na obie wersje, praktycznie w tej samej cenie za szukę (Oknoplast Koncept tańszy o ok. 40 zł niż AdamS). Chyba parametry techniczne przemawiają jednak za AdamS-em? Co sądzicie?

Strona 4 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony