dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Unhappy Budowa domku letniskowego, działka rolna i natura 2000!!!! :/

    Witam.
    Wcześniej pisałem że mam działkę rolną 2000m na obszarze natura 2000 tym samym też na obszarze parku.
    na której znajduje się już mały domek w którym mieszka siostra.
    Napisałem do parku czy mógłbym uzyskać zgodę na postawienie domu, dostałem decyzję odmowną ze względu na to że działka znajduje sie na terenie natura 2000.
    Czy istnieje jakaś szansa żeby chociaż uzyskać zgodę na postawienie domku letniskowego?
    Wiadomo w gminie mówią mi że nie mam szans ale nie chce się tak szybko poddawać bo to jedyna szansa żebym mógł mieć własny kąt.

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    etazerka

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jak to napisałeś do parku? Do jakiego parku?
    Zapytaj w gminie o możliwość złożenia wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia polegającego na .....
    Wtedy urząd w decyzji podaje wymagania jaki ma być budynek aby nie szkodzić środowisku.
    Jeżeli po sąsiedzku (do 50m) istnieją zabudowania to nowa zabudowa może być kontynuacją istniejącej, ale to już w decyzji wójta/ burmistrza.
    Jeżeli to działka rolna to prawdopodobnie możliwa jest tylko zabudowa zagrodowa-czyli gospodarstwo rolne.

    Tak mi się tylko wydaje.
    Też jestem zainteresowana tematem, może ktoś coś wyjaśni.


    [

  3. #3

    Domyślnie

    Kampinoski Park Narodowy, podanie napisałem z prośbą o możliwość budowy na terenie parku i dostałem decyzję odmowną.
    Byłem w gminie i twierdzą że się "nie da" i nie mogę tam postawić nawet domku holenderskiego.
    No ale wiadomo jak to w gminie, najlepiej zbyć i nie mieć problemu.
    Zabudowania znajdują się na działkach obok, jest tam prąd,gaz, droga gruntowa prowadząca też do innych posesji.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony