dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 28 z 42
Pokaż wyniki od 541 do 560 z 825
  1. #541
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar thomas2049
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Łąkta Górna
    Kod pocztowy
    32-731
    Posty
    11

    Domyślnie

    lukasz1984 - nie obrażaj dziewczyny bo to po prostu nie ładnie, jesteś anonimowy tutaj to CI wolno? Takie zachowanie pokazuje jakim Ty jesteś ............ (tutaj każdy niech sobie wpisze co chce). Piękne masz zabezpieczenia gratulujemy. Czy ja dobrze widzę że ściągnąłeś 40GB zdjęć z aranżacjami?? To 40tys. MB - jedno zdjęcie z neta zajmuję załóżmy 1.5MB czyli ściągnąłeś 26 tysięcy zdjęć???? Jakoś nie wydaje mi się pewnie zostanę zaraz obrażony, ale tyle nawet nie mam zdjęć prywatnych w kolekcji pozdrawiam i zachowuj się na forum nie jestem moderatorem ale za te słowa wyleciał byś już.

  2. #542
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marlena.s

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Górki Wielkie
    Kod pocztowy
    43-436
    Posty
    27

    Domyślnie

    lukasz1984 niestety masz problem sam ze sobą udowodniłeś to szokującym postem , jest tutaj wymiana doświadczeń i ze względu na to że czuję się obrażana proszę moderatora forum o blokowanie wpisów lukasz1984

  3. #543
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AndreD83

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gołdap
    Kod pocztowy
    19-500
    Posty
    23

    Domyślnie

    Czy ktoś z was planuje bądź już zamontował wentylację mechaniczną z rekuperacją??
    Jeśli tak to jakiej firmy, moc i co o tym sądzicie??
    Ja się nad tym mocno zastanawiam - koszt robocizny ze sprzętem 21 tys brutto

  4. #544
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Cytat Napisał AndreD83 Zobacz post
    Czy ktoś z was planuje bądź już zamontował wentylację mechaniczną z rekuperacją??
    Jeśli tak to jakiej firmy, moc i co o tym sądzicie??
    Ja się nad tym mocno zastanawiam - koszt robocizny ze sprzętem 21 tys brutto
    Szukaj dalej innych ofert. Za dom z poddaszem wielkości Tuliusza można znaleźć oferty WM z reku za 15-18k

  5. #545

  6. #546

    Domyślnie

    Cytat Napisał thomas2049 Zobacz post
    lukasz1984 - nie obrażaj dziewczyny bo to po prostu nie ładnie, jesteś anonimowy tutaj to CI wolno? Takie zachowanie pokazuje jakim Ty jesteś ............ (tutaj każdy niech sobie wpisze co chce). Piękne masz zabezpieczenia gratulujemy. Czy ja dobrze widzę że ściągnąłeś 40GB zdjęć z aranżacjami?? To 40tys. MB - jedno zdjęcie z neta zajmuję załóżmy 1.5MB czyli ściągnąłeś 26 tysięcy zdjęć???? Jakoś nie wydaje mi się pewnie zostanę zaraz obrażony, ale tyle nawet nie mam zdjęć prywatnych w kolekcji pozdrawiam i zachowuj się na forum nie jestem moderatorem ale za te słowa wyleciał byś już.

    jedno zdjęcie z neta zajmuję załóżmy 1.5MB - Skąd przypuszczenia że mam je z "neta" (ściągnięte? pojedynczo a może p2p ) pracuję jako Web Developer i mam dostęp do zdjęć stockowych. Kupujemy dużo zdjęć i co jakiś czas dostajemy darmowe bonusy. Zdjęcie takie ma od 4 MB przy JPG.
    1.5 mb ma zdjęcie z kiepskiego telefonu

    40 gb To 40tys. MB - większej bzdury nie słyszałem ja nie wypowiadam się na tematy na które nie mam zielonego pojęcia i tobie też radzę albo się doucz!!!

    Zamiast szukać sensacji napisz coś sensownego na tym forum!!!!

  7. #547
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    NaTyZo

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Lubuskie
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    52

    Domyślnie

    Sensownie by było gdybys się tu więcej nie pojawil.

  8. #548
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AndreD83

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gołdap
    Kod pocztowy
    19-500
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz1984 Zobacz post
    jedno zdjęcie z neta zajmuję załóżmy 1.5MB - Skąd przypuszczenia że mam je z "neta" (ściągnięte? pojedynczo a może p2p ) pracuję jako Web Developer i mam dostęp do zdjęć stockowych. Kupujemy dużo zdjęć i co jakiś czas dostajemy darmowe bonusy. Zdjęcie takie ma od 4 MB przy JPG.
    1.5 mb ma zdjęcie z kiepskiego telefonu

    40 gb To 40tys. MB - większej bzdury nie słyszałem ja nie wypowiadam się na tematy na które nie mam zielonego pojęcia i tobie też radzę albo się doucz!!!

    Zamiast szukać sensacji napisz coś sensownego na tym forum!!!!
    Po pierwsze to lukasz1984 idź gdzie indziej i nie psuj tu atmosfery.
    Po drugie jeśli jesteś "Web Developer" to nie pisz takich bzdur typu że z telefonu zdjęcie 1,5 mega będzie kiepskie bo nie same mega świadczy o jakości. Nikt nie wrzuca do netu zdjęć o pojemności 4 mega, z reguły są w granicach 0,5 mega dlaczego?? A dlatego że szybciej się ładują, po drugie nie obciążają serwerów. W załączeniu przykład, ja w nim nie widzę kiepskiej jakościKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	maxresdefault.jpg
Wyświetleń:	490
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	345683. Może jestem ślepy, tyle że na co dzień zajmuję się fotografią i wiem o czym piszę. Nie będę pisał innych rzeczy bo powinieneś wszystko wiedzieć.
    Zakończmy tę farsę i dyskutujmy na temat budowy.

  9. #549

    Domyślnie

    Cytat Napisał AndreD83 Zobacz post
    Po pierwsze to lukasz1984 idź gdzie indziej i nie psuj tu atmosfery.
    Po drugie jeśli jesteś "Web Developer" to nie pisz takich bzdur typu że z telefonu zdjęcie 1,5 mega będzie kiepskie bo nie same mega świadczy o jakości. Nikt nie wrzuca do netu zdjęć o pojemności 4 mega, z reguły są w granicach 0,5 mega dlaczego?? A dlatego że szybciej się ładują, po drugie nie obciążają serwerów. W załączeniu przykład, ja w nim nie widzę kiepskiej jakościKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	maxresdefault.jpg
Wyświetleń:	490
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	345683. Może jestem ślepy, tyle że na co dzień zajmuję się fotografią i wiem o czym piszę. Nie będę pisał innych rzeczy bo powinieneś wszystko wiedzieć.
    Zakończmy tę farsę i dyskutujmy na temat budowy.
    Czy TY jesteś w stanie pojąć "specjalisto od fotografii" co to są zdjęcia stock-owe te zdjęcia nie są dostępne jako widok.
    Na stronie widzisz miniaturę po opłaceniu masz dostęp do zdjęcia bez watermarka i rozdzielczości np > 5000. Poniższy przykład to zdjęcia max 9000 x 6000
    Skoro tego nie zrozumiałeś a wydaje mi się ze nie skoro chwalisz się że zajmujesz się fotografią. Mój znajomy też mówi że zajmuję się fotografią - robił zdjęcia weselne i pogrzebowe aparat ustawiony na tryb AUTO bo nie wiedział jak ustawić parametry do aktualnych warunków oświetlenia itd. być może jesteś takim samym "specjalistą"

    Nie pisałem do ciebie ale musiałeś się wtrącić bo jesteś specjalistą od "fotografii" osoba
    powyżej jest specjalistą od przeliczania GB na mb w stosunku 1=1000. Zaraz wypowiedzą się kolejni specjaliści szukający sensacji.

    Spełniam waszą prośbę kasuje swoje konto na tym forum
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	9,7 KB
ID:	345685
    Ostatnio edytowane przez lukasz1984 ; 03-02-2016 o 21:56

  10. #550

    Domyślnie

    Ok prawie wszystko wykasowane zostało kilka ostatnich postów a było ich 60
    Dodałem sporo przydatnych informacji, zdjęć jako jedyny podałem pełne i szczegółowe koszty od stanu 0 do developerskiego ale zwijam się stąd

    SeeYa
    Ostatnio edytowane przez lukasz1984 ; 03-02-2016 o 22:37

  11. #551

    Domyślnie

    To i ja się pochwalę U mnie etap po zalaniu małego stropu nad garażem - biorę się za układanie dużego i robienie konstrukcji pod schody, pogoda jednak średnia ostatnio u nas :/
    Czy buduje się ktoś na Dolnym Śląsku lub Opolskim kto chciałby się pochwalić swoją budową - z chęcią coś bym podpatrzył
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0154.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	104,6 KB
ID:	345747Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0190.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	345748

  12. #552
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AndreD83

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gołdap
    Kod pocztowy
    19-500
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz1984 Zobacz post
    Czy TY jesteś w stanie pojąć "specjalisto od fotografii" co to są zdjęcia stock-owe te zdjęcia nie są dostępne jako widok.
    Na stronie widzisz miniaturę po opłaceniu masz dostęp do zdjęcia bez watermarka i rozdzielczości np > 5000. Poniższy przykład to zdjęcia max 9000 x 6000
    Skoro tego nie zrozumiałeś a wydaje mi się ze nie skoro chwalisz się że zajmujesz się fotografią. Mój znajomy też mówi że zajmuję się fotografią - robił zdjęcia weselne i pogrzebowe aparat ustawiony na tryb AUTO bo nie wiedział jak ustawić parametry do aktualnych warunków oświetlenia itd. być może jesteś takim samym "specjalistą"

    Nie pisałem do ciebie ale musiałeś się wtrącić bo jesteś specjalistą od "fotografii" osoba
    powyżej jest specjalistą od przeliczania GB na mb w stosunku 1=1000. Zaraz wypowiedzą się kolejni specjaliści szukający sensacji.

    Spełniam waszą prośbę kasuje swoje konto na tym forum
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	9,7 KB
ID:	345685
    ha ha ha musisz mieć niesamowicie z oraną psyche pytanie tylko po czym. Strasznie lubisz obrażać ludzi.
    Jak ktoś robi zawodowo zdjęcia na automacie to rzeczywiście pogratulować tobie znajomych Przyznam, że nie zwróciłem szczególnej uwagi na kwestie stock-owe. Głównie napisałem do ciebie ponieważ "nóż się otwiera w kieszeni" jak widzę jak traktujesz ludzi tu i zapewne w życiu prywatnym, zrób sobie rachunek sumienia.

  13. #553
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bliźniak_M

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    55-040
    Posty
    5

    Domyślnie

    KrystianN my planujemy budować Tuliusza też w okolicach Wrocławia ale dopiero na jesień. Bardzo chciałabym zobaczyć na żywo gotowy dom. Jak już podstawisz piętro to chętnie byśmy podjechali zobaczyć jak wygląda w realu. Odezwij się

  14. #554

    Domyślnie

    Cytat Napisał AndreD83 Zobacz post
    ha ha ha musisz mieć niesamowicie z oraną psyche pytanie tylko po czym. Strasznie lubisz obrażać ludzi.
    Jak ktoś robi zawodowo zdjęcia na automacie to rzeczywiście pogratulować tobie znajomych Przyznam, że nie zwróciłem szczególnej uwagi na kwestie stock-owe. Głównie napisałem do ciebie ponieważ "nóż się otwiera w kieszeni" jak widzę jak traktujesz ludzi tu i zapewne w życiu prywatnym, zrób sobie rachunek sumienia.
    Widzę że masz typowy syndrom szeryfa człowiek co nigdy nic nie osiągnął i umoralnia innych. Szeryf na drodze szeryf na forum szeryf wszędzie


    Naucz się czytać ze zrozumieniem nie ja pierwszy nazwałem użytkownika tego forum obraźliwie tylko mnie nazwano frajerem bo ktoś nie potrafi znaleźć na forum informacji które były już powielane. Potem wtrąciła się osoba "zdziwiona" jak można pobrać 40 gb zdjęć wyczyn na marę lądowanie na księżycu. Nie pozwolę aby ktoś przez własną nieudolność mnie obrażał.

  15. #555

    Domyślnie

    Witam Wszystkich rozpoczelismy budowe naszego kochanego domku narazie są tylko fundamenty na wiosnę ruszamy z murami.
    Czy ktoś buduje w Nowym Sączu lub okolicach ???
    Proszę o zdjęcia jak wygląda w środku
    [email protected]

  16. #556
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anusiak19

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Kraśiczyn
    Kod pocztowy
    38-460
    Posty
    26

    Domyślnie

    Powiedzcie mi co myślicie o tynkowaniu wewnątrz domu w zimie?My mamy własnie dylemat czy zaczynać już czy poczekać jeszcze z 2 miesiące.Chodzi nam o tynki maszynowe... może macie znajomych którzy tynkowali zimą i wiecie coś wiecej na ten temat?

  17. #557
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar mati1977
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Dzielnica
    Mała Poręba
    Posty
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał benia485 Zobacz post
    Witam Wszystkich rozpoczelismy budowe naszego kochanego domku narazie są tylko fundamenty na wiosnę ruszamy z murami.
    Czy ktoś buduje w Nowym Sączu lub okolicach ???
    Proszę o zdjęcia jak wygląda w środku
    [email protected]
    Witaj. My budujemy w Nowym Sączu i jesteśmy na tym samym etapie co Wy. W czwartek ekipa rusza z murami Pozdrawiam

  18. #558

    Domyślnie

    Witam !!! Ale super to będą 2 domki w Nowym Sączu My budujemy na Wolkach A Wy ???

  19. #559
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Chciałbym poprosić osoby budujące/mieszkające w Tuliuszu o ocenę zmian na parterze - zaknięcie kuchni na salon, likwidacja spiżarki, wyprostowanie ściany pomiędzy kuchnią i łazienką, dodanie drugiego okna w kuchni. Czy po tych zmianach w kuchni zmieści się stolik, a korzystanie z łazienki będzie wygodne?
    Pozdrawiam!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tuliusz_zmiany.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	56,1 KB
ID:	346349
    P.S. Czy ktoś buduje Tuliusza w okolicach Warszawy?

  20. #560

    Domyślnie

    Cytat Napisał mati1977 Zobacz post
    Witaj. My budujemy w Nowym Sączu i jesteśmy na tym samym etapie co Wy. W czwartek ekipa rusza z murami Pozdrawiam
    Świetnie będą 2 domki w Nowym Sączu My na wolkach a Wy gdzie jeżeli można wiedzieć. Pozdrawiam

Strona 28 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony