dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Brama garażowa segmentowa - węgarki oraz kolor

    Witam,

    Mam sytuację, ze odcinek około metra w garażu przy wjeździe jest wąski (ok 240cm), brak węgarków. Dopiero później garaż się rozszerza. Wynika to z konieczności filara podtrzymującego taras nad garażem. Całość już wykonana, więc zmiany niestety nie są możliwe.

    1) Jakiej firmy brama garażowa segmentowa pozwoli zachować jak najszersze lustro wjazdu (z tego co zauważyłem Wiśniowski wymaga 11cm z każdej strony, Hormann 9cm - ale może da się ten wymiar jeszcze zmniejszyć?
    2) Kolor - elewacja w części gdzie będzie brama będzie wykonana z klinkieru (przypuszczalnie o kolorze ceglastym lub lekko ciemniejszym). Czy ktoś ma może podobną sytuację i byłby w stanie wysłać zdjęcie jak to wygląda? Bo zastanawiam się nad kolorem - wydaje mi się, że złoty dąb nie będzie pasował.. Rozważam jeszcze Cherry (Letnia Wiśnia) lub kolor biały - ale żaden z kolorów mnie nie przekonuje .

    Dziękuję za pomoc.

    pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    WYdaje mi się, że ze względów konstrukcyjnych te wymiary będą we wszystkich firmach podobne. Na Twoim miejscu udałbym się na rozmowę do jakiejś typowo bramiarskiej firmy - będą mieli największe doświadczenie.
    Nie jestem pewien, ale czy brama uchylna nie ma ciut mniejszych ościeżnic..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony