dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Nestoranto

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Piotrków Tryb.
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    23

    Question Greń EG-Pellet 15 KW

    Witam.
    Chciałbym prosić użytkowników tego kotła żeby podzielili się informacji o jego użytkowaniu a szczególnie o ustawieniach sterownika.
    Mam pytania w sprawie ustawienia sterownika, a mianowicie:
    1. Czy zmieniał ktoś ustawienia serwisowe, jeżeli tak to na jakie parametry?
    2. Do czego ma złużyć w ustawieniach "Obwód Grzewczy" opcja - obniżenie oraz przesunięcie?
    3. Czy były zmieniany ustawienia kominiarza?
    4. Czy pojawiał się u kogoś taki problem - przy włączeniu do sieci na sterowniku pojawiają się same kreseczki. Trzeba jeszcze raz odłączyć od sieci i włączyć.(sterownik Estyma M420)
    Z góry dziękuje za pomoc
    Ostatnio edytowane przez Nestoranto ; 19-01-2014 o 22:52

  2. #2

    Domyślnie

    Widze ze brak odpowiedzi...a moze sie zapytam jak tam po pierwszym sezonie z tym kotlem. Zastanawiam sie nad tym Gren-em 40kw dom nowy 310m...z gory dzieki

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Nestoranto

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Piotrków Tryb.
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    Witam. Na obecna chwilę nie bawiłem się ustawieniami. Zmieniłem jedynie krzywą i to raczej na chybił trafił. Ponieważ na razie jeszcze nie mieszkam, jedynie dogrzewałem żeby utrzymać temperaturę na poziomie około 15 stopni to poszło mi 1T pelletu. Ogólnie raczej nie mam uwag do kotła, ale trudno mi wypowiadać się ponieważ dopiero uczę się. Problem o którym pisałem w poprzednim poście był z winy oprogramowania, ale tu serwis zadziałał dość szybko i sprawnie. Dostałem nową kostkę pamięci z zaktualizowanym oprogramowaniem i tylko wymieniłem. Tu zaznaczę, że serwis proponował że może sam to zrobić, ale ponieważ lubię bawić się w takie rzeczy to załatwiłem to sam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony