dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Polecam Dysona, Rodzicom na 40 rocznicę ślubu, kupiliśmy w prezencie DC 37 jak na 1400 wat tylko
    siła ssania jest gigantyczna, przewody ssawne z uszczelkami, oraz brak worków .. http://www.oleole.pl/odkurzacze/dyso...FcPTcgodCHsAcQ
    plus na grubszy brud taka puszka .. gruz wielkości orzecha włoskiego wysysa.

  2. #22

    Domyślnie

    Ja też polecam Dysona. Mój ma 9 lat a śmiga jak nowy.
    Trzeba tylko odpowiednioo często czyścić filtry.

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar questa
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wroclaw
    Posty
    136
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Nie dla Zelmer Solaris. Wytrzymal mi rok (codzienne odkurzanie co najmniej 30 m2, duzy pies + 2 malych dzieci). Electrolux clario w podobnych warunkach przetrwal 7 lat (bez dzieci jednakze, ale z psem). W obu zepsuly sie czesci zewnetrzne (szczotki), a Zelmer przestal ssac.

    A moglam dokupic szczotki do elektroluxa zamiast nowy odkurzacz. eh.

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aśkaś
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Oświęcim
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    14

    Domyślnie

    Temat w sam raz dla mnie. Szukam namiętnie odkurzacza i rozważam różne opcje. Myślicie, że odkurzacz wodny to dobra opcja? Mam dwa szynszyle, które zostawiają sporo futra, pozbyłam się dywanów już dawno temu i za nimi nie tęsknię. Mój facet kocha kable, naprawianie i majsterkowanie wszelkie - mam pobojowisko w domu minimum 2 razy w tygodniu. Obecnie wynajmuje mieszkanie i mam wrażenie, że ilość kurzu, która się tu zbiera bije rekordy wszelkie. Macie jakiś sprawdzony sprzęt na taki armagedon?

  5. #25

    Domyślnie

    Również polecam Dysona, szczególnie za to, że nie ma worków.

    exclusivedecking.com.pl/deski-tarasowe
    Ostatnio edytowane przez Jakoob ; 02-09-2016 o 11:59

  6. #26

    Domyślnie

    Od kilku lat mam odkurzacz z zelmera i wszystko działa jak należy, jestem zadowolona. Moja mama ma na przykład z electrolux i też nie narzeka.
    Ostatnio edytowane przez kinga9503 ; 29-03-2016 o 15:15

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jak ma być tani to z Biedry lub z Lidla bez workowe z Hepa cena poniżej 200 zł pracują super dopóki nie spróbuje się Dysona.
    Mam Dc28 i DC54 obydwa rewelacyjne, dc28 bez workowy z filtrami dość głośny ale odkurzanie to sama przyjemność, opróżnianie pojemnika 10 sekund pranie filtra 10 minut raz na pól roku, przy dc54 brak jakichkolwiek filtrów(nie są potrzebne) brak jakichkolwiek kosztów eksploatacji przez dluuugie lata ale ma okropną wadę jest bardzo głośny i ten odgłos jest denerwujący...ale jakość wykonania to bajka, system wpinania i wypinania najwyższa półka, dużo ekstra dodatków ułatwiających pracę.I znalazłem dwie wielkie wady:cena niestety wysoka i druga wada jak kupicie żonie to na zwykły odkurzacz już nie spojrzy....do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja.

  8. #28

    Domyślnie

    Od 3-4 lat mam odkurzacz Philipsa, ogólnie jest ok, ale jak latem jest ponad 25 stopni to odkurzam góra 10 min i odkurzacz mi się wyłącza, bo się nagrzewa co jest trochę denerwujące

  9. #29

    Domyślnie

    ja mam z Boscha już jakis czas i upał nie upał, działa bez preoblemów

  10. #30

    Domyślnie

    Już chyba o tym pisałem, ale Dirt Devil Rebel "robi robotę" u mnie w domu

  11. #31

    Domyślnie

    a jaki odkurzacz jest najlepszy do paneli?

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał maja.kot Zobacz post
    a jaki odkurzacz jest najlepszy do paneli?
    Błędne pojęcie "odkurzacz do paneli". Pytanie powinno brzmieć - jaka szczotka do paneli. Wracając do odkurzacza, mój Electrolux bez workowy z systemem "Cyclonic" działa bez awaryjnie już ponad 10 lat.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony