dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Jaką wieżę muzyczną do salonu kupić? Wasze opinie

    Drodzy Forumowicze, podzielcie się swoim doświadczeniem - jaką wieżę muzyczną do salonu kupić?

    Jakie są Wasze doświadczenia i opinie?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie Kolumny muzyczne do salonu - jakie wybrać ?

    To jest temat rzeka... Natomiast znam polskie kolumny, które w Polsce nie są oferowane, ale jak ktoś chce kupić, to nie ma problemu. Firma dostarczy. Są trzy podstawowe elementy brane pod uwagę inwestując w dobre kolumny muzyczne.
    1. Brzmienie
    2. Design
    3. Cena
    W przypadku kolumn muzycznych płacimy najwięcej za markę.
    To porównywalne z odzieżą modową. W wielu przypadkach płacimy wyłącznie za markę.
    W markach nie ma nic złego, ale jak niosą za sobą konkretne wartości, takie jak jakość, obsługa klienta i filozofia produktu
    Urządzając dom w nowoczesnym stylu, chciałem wybrać kolumny muzyczne, które zachwycą dźwiękiem, unikalnością stylu i nie zrujnują
    nadwyrężonego budową domu budżetu.
    Na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, dla kierunku Inżynierii Dźwięku wybudowano komorę bezechową. Ze względów zawodowych ( firma Luxum brała udział w wykańczaniu wnętrza ) bywałem tam często. Mój wzrok przykuły kolumny muzyczne The Bell firmy Sound Flo. Wygląd, rozmiar - prawie 120cm robi swoje i brzmienie, są chyba doskonałe. Okazało się, że ich współtwórcą jest Polak, który na co dzień projektuje produkty dla Philipsa. Obok tych kolumn nie dało się przejść obojętnie. Ale jak to bywa, pewne rzeczy
    schodzą na plan dalszy, gdy do urządzenia jest cały dom. Aż do momentu, kiedy po chyba niemal roku zobaczyłem te kolumny w sklepie muzycznym w galerii w Berlinie. Tym razem skontaktowałem się z firmą i nowiutkie kolumny stanęły w salonie. Wybrałem w wersji czarno-miedzianej. Budzą zachwyt, nawet niedowiarków. Coś wspaniałego, godnego polecenia. Cena? Komplet udało się wytargować na równe 30 tyś brutto z transportem

    Zobaczcie sami. Uważam, że to z pewnością jedna z najlepszych opcji na dobrej klasy kolumny muzyczne:
    http://www.soundflo.eu/
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	copper_1.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	31,0 KB
ID:	332199
    Ostatnio edytowane przez Luxum ; 28-09-2015 o 11:53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony