dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
    Banned
    telka

Kod pocztowy
    22-100

Domyślnie

Ja aktualnie mam u siebie w kuchni Philips minuto i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest porządny, kawa wychodzi smaczna. Szczególnie mocne espresso, które budzi mnie do życia codziennie.

Kupowałam w [spam] Aktualnie jest tam promocja na ten model. poza tym w sklepie można kupować ekspresy na raty 0% co dla mnie jest bardzo dużym plusem bo ekspres nie należy do najtanszych urządzeń. Swoje potrafi kosztować a tak można sobie to na spokojnie potem spłacać.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 05-05-2016 o 19:02

DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    noc

Kod pocztowy
    65-340

Domyślnie

Cytat Napisał Aśkaś Zobacz post
    Sama mam pierwszy z wymienianych przez Ciebie i śmiało mogę polecić. U mnie się sprawdza od pół roku, bezawaryjnie. A używany jest często. Na temat drugiego niestety nie mogę nic powiedzieć. Dla mnie ten, który kupiłam jest idealny ze względu na małe rozmiary, łatwy w obsłudze i funkcja czyszczenia się sprawdza.
    Zaczekaj parę lat, wtedy można napisać opinię o trwałości. Okres gwarancyjny, to prawie każdy średniej klasy ekspres wytrzyma, później będzie gorzej. Mój Krups 3 lata działał bezawaryjnie. Niestety gwarancja minęła i po 3 latach kawa cieknie nie tylko dyszami ale też bokami. Rozszczelnił się.

WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JakubBBB

Kod pocztowy
    00-001

Domyślnie

kurcze, ludzie, co Wy z ta kawą? naprawdę sto razy lepiej pic wode z cytryna. Swego czasu pilem sporo kawy. No ale zamiast sie ozywic w pewnych momentach dnia bylem znacznie bardziej przymulony. Przestawilem sie na zdrowe zywienie, kawy w ogole nie pije i jest git czuje sie o wiele lepiej. Nie kupujcie zadnych automatow tylko zadbajcie o siebie

SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar dareqn
    Kod pocztowy
    05-850

Domyślnie

ja mam kapsułkowy nescafe oblo. wiele nie kosztował, ale uwielbiam kapsułkową kawę. w euro sobie kupiłem

Domyślnie

Ja jestem zwolenniczką ekspresów kapsułkowych. Raz, że są stosunkowo niedrogie i zajmują mało miejsca w kuchni, a dwa że kawa jest naprawdę dobra. Ile kapsułek tyle rodzajów :0 Dziś espresso jutro late

Talking

Przyznam szczerze, że nie przepadam za klasyczną, mocną kawą- chyba, że z dużą ilością mleka i cukru. Zdecydowanie wolę cappuccino, a ostatnio latte macchiato, za które w kawiarni trzeba dosyć sporo zapłacić. nie mogę pzowolić sobie na częste wizyty w kawiarni, gdzie serwują moją ulubiona kawkę. Dlatego odżałowałam i zainwestowałam w specjalny []. I teraz mogę pić cappuccino i latte macchiato, kiedy tylko zechcę .
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 23-08-2016 o 07:11 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

Domyślnie

kupiliśmy rok temu DeLonghi, nie pamiętam jak nazywał się model- jest na pewno na 1albo 2 miejscu sprzedaży w sklepie na S. Niestety, po dosłownie 1dniu użytkowania zawiesił się i oddaliśmy go do reklamacji (polecam korzystanie z rękojmi-naczytałam się sporo o sposobach reklamacji i ten okazał się bardzo skuteczny, bo zwrócono nam kasę,bez zabawy w naprawianie).
    Trochę podłamani postanowiliśmy zrobić drugie podejście i kupiliśmy Siemens EQ 8 seria 300 i używamy go od roku. Raz mieliśmy awarię - ekspres na ustawieniach "standardowa pojemność kubka + 40ml" nalewał bardzo małe ilości płynu, reszta szła bokiem do pojemnika, przez co po 1-2 kawach musieliśmy opróżniać pojemnik na "zlewki". Oddaliśmy do serwisu,wszystko poszło sprawnie i parzymy sobie codziennie pyszne kawusie
    Kawa jest smaczna, cieplutka, latte macchiato i cappuccino wychodzą super - mleko pieni się znacznie lepiej gdy jest bardziej schłodzone i ma większą ilość tłuszczu. Warstwy oddzielonych płynów i kolorów wyglądają świetnie (piszę o tym, bo nie wszystkie ekspresy tak parzą tego typu kawy).
    Cieszę się, że nie zdecydowaliśmy się na ekspres z dodatkowym pojemnikiem na mleko, bo jest to niepotrzebne ustrojstwo, które brudzi się szybko, zajmuje miejsce w lodówce - znajomi mają ekspres z pojemnikiem i nie są zadowoleni tylko z tego jednego elementu.
    Ja oceniam nasz ekspres na piatkę jest łatwy w utrzymaniu czystości - zarówno element zaparzający jak i zewnętrzna obudowa (polecam srebrną wersję), nieawaryjny, interfejs czytelny, bardzo łatwe ustawianie ustawień prywatnych (masło maślane ). Można stosować w nim zarówno kawy ziarniste jak i te zmielone, jednak z tej drugiej opcji jeszcze nie korzystaliśmy
    Ostatnio edytowane przez lilimaer ; 07-10-2016 o 12:13

Banned
    Raffaellos

Kod pocztowy
    05-101

Domyślnie

Kawa ma znaczenie. Każdy z nas wie, że w naszym życiu naprawdę ma znaczenie w związku z czym dobrze jest po prostu zamawiać tę najlepszej jakości. Niewielu jest przecież ludzi na świecie którzy nie piją rano porannej filiżanki kawy Dla większości z nas nie ma opcji, aby tej filiżanki nie wypić, a jak już mamy coś pić to tylko produkty najwyższej jakości. I takie właśnie oferuje nam każda dobra palarnia kawy znajdująca się na terenie naszego kraju. I taką kawę powinniśmy gwarantować pracownikom i klientom.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 23-02-2017 o 12:01 Powód: reklama

Domyślnie

My chcieliśmy by ekspres był na kawę sypaną, ładnie się prezentował i nie był cały z plastiku. Postawiliśmy na ekspres Fagor cr22, poza spieniaczem spisuje się idealnie.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia