dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 7
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 131
  1. #61
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JakubBBB

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Wałcz
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    6

    Domyślnie

    kurcze, ludzie, co Wy z ta kawą? naprawdę sto razy lepiej pic wode z cytryna. Swego czasu pilem sporo kawy. No ale zamiast sie ozywic w pewnych momentach dnia bylem znacznie bardziej przymulony. Przestawilem sie na zdrowe zywienie, kawy w ogole nie pije i jest git czuje sie o wiele lepiej. Nie kupujcie zadnych automatow tylko zadbajcie o siebie

  2. #62
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar dareqn
    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Ożarów Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-850
    Posty
    15

    Domyślnie

    ja mam kapsułkowy nescafe oblo. wiele nie kosztował, ale uwielbiam kapsułkową kawę. w euro sobie kupiłem

  3. #63

    Domyślnie

    Ja jestem zwolenniczką ekspresów kapsułkowych. Raz, że są stosunkowo niedrogie i zajmują mało miejsca w kuchni, a dwa że kawa jest naprawdę dobra. Ile kapsułek tyle rodzajów :0 Dziś espresso jutro late

  4. #64

    Talking

    Przyznam szczerze, że nie przepadam za klasyczną, mocną kawą- chyba, że z dużą ilością mleka i cukru. Zdecydowanie wolę cappuccino, a ostatnio latte macchiato, za które w kawiarni trzeba dosyć sporo zapłacić. nie mogę pzowolić sobie na częste wizyty w kawiarni, gdzie serwują moją ulubiona kawkę. Dlatego odżałowałam i zainwestowałam w specjalny []. I teraz mogę pić cappuccino i latte macchiato, kiedy tylko zechcę .
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 23-08-2016 o 08:11 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  5. #65
    Banned
    Raffaellos

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-101
    Posty
    3

    Domyślnie

    Kawa ma znaczenie. Każdy z nas wie, że w naszym życiu naprawdę ma znaczenie w związku z czym dobrze jest po prostu zamawiać tę najlepszej jakości. Niewielu jest przecież ludzi na świecie którzy nie piją rano porannej filiżanki kawy Dla większości z nas nie ma opcji, aby tej filiżanki nie wypić, a jak już mamy coś pić to tylko produkty najwyższej jakości. I takie właśnie oferuje nam każda dobra palarnia kawy znajdująca się na terenie naszego kraju. I taką kawę powinniśmy gwarantować pracownikom i klientom.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 23-02-2017 o 13:01 Powód: reklama

  6. #66
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mario_wojtasiak

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-794
    Posty
    4

    Domyślnie

    my już z 4 lata temu zainwestowaliśmy w porządny ekspres szwajcarski spam (już nawet chyba nie produkują tego modelu), ale powiem szczerze że wymiata. Z innymi totalnie nie ma porównania (jak jesteśmy u znajomych czy coś), pytanie na ile jest się prawdziwym kawoszem
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 04-07-2017 o 15:22 Powód: lokowanie produktu

  7. #67

    Domyślnie

    Nasza rodzina pija z tradycyjnego Zelmera [reklamal] pierwszy dostaliśmy na prezent ślubny i tak już zostało
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-08-2017 o 14:10

  8. #68

    Domyślnie

    Są różne opinie na temat ekspresów do kaw najlepiej wzorować się na poradnikach lub ekspertach których wiedza jest większa. Polecam przeczytać poradnik dużo informacji od samego początku jaką kawę wybrać rodzaje, którą kawę wybrać do odpowiedniego ekspresu
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 12-01-2018 o 09:49

  9. #69

    Domyślnie

    My mamy od niedawna Krups automat z młynkiem, póki co jestem zachwycona, w porównaniu z naszym osiemnastoletnim staruszkiem kolbowym to niebo a ziemia Ten stary już był tyle razy naprawiany, więcej się nie dało i całe szczęście, bo tylko szpecił kuchnię. Teraz nie dość, że ładniej wygląda, to jeszcze zrobienie kawy to kwestia 1-2 przycisków i po sprawie.

  10. #70
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bings

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-630
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał noc Zobacz post
    Zaczekaj parę lat, wtedy można napisać opinię o trwałości. Okres gwarancyjny, to prawie każdy średniej klasy ekspres wytrzyma, później będzie gorzej. Mój Krups 3 lata działał bezawaryjnie. Niestety gwarancja minęła i po 3 latach kawa cieknie nie tylko dyszami ale też bokami. Rozszczelnił się.
    Taki ekspres trzeba serwisować po dłuższym okresie. A przynajmniej zrobić serwis uszczelek. Nawet wspomina o tym instrukcja.

    Mamy w domu Krupsa EA907d i jak do tej pory jesteśmy zadowoleni. Fakt - trochę kosztuję ale nie żałuję ani jednej złotówki. Kawa jest super. Poprzednio też miałem Krupsa. W pracy też Krups - tam działa już od kiedy pamiętam i jest bardzo mocno eksploatowany.

    Radzę uważać z tanimi ekspresami - bo gdy coś się popsuje po okresie gwarancji to można zapomnieć o częściach zamiennych. Szczególnie w przypadku mniej znanych firm.

  11. #71
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    i jak tam dziś ? czy podtrzymujecie swoje opinie sprzed 2 lat ?

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Przecież tu w większości spamerzy piszą...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #73
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kondzioxkow

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    7

    Domyślnie

    halo, halo, może ktoś poleci ekspress do kawy w cenie do 6 tysięcy? nie kapsułki na pewno. Do biura. Niestety z nasz starego i poczciwego wylewa się woda, więc długo nie pożyje. ktoś, coś?

  14. #74

    Domyślnie

    W tej cenie tylko Jura E8.
    Prosty w obsłudze, robi kilka rodzajów kaw za dotknięciem 1 przycisku, ma możlwość robienia napojów mlecznych.

    Kiedyś fajną marką dla mnie był Krups, ale jakiś czas temu jakość wykonania bardzo spadła.
    Ostatnio edytowane przez Kamila. ; 22-12-2017 o 10:39

  15. #75

    Domyślnie

    U mnie w biurze jest Saeco, bardzo dobry ekspres. My teraz będziemy kupować sobie do domu ekspres i też się rozglądamy tylko za czymś mniejszym. Prawdopodobnie wynajmiemy na jakiś czas ekspres, żeby sprawdzić, jak często będziemy w ogóle z niego korzystać. Biuro w którym pracuję dzierżawi ekspres z i wynajem też ponoć mają.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 12-01-2018 o 09:51

  16. #76

    Domyślnie

    Jak do biura to tylko Jura, to jest ekspres nie do zdarcia, wiadomo że kosztuje, ale jeszcze nigdy nie było problemu z nim. My mamy Jurę E8 i na prawdę nie zamieniłabym go na żaden inny ekspres i wydaje mi się, że 6 tys jest dobrą ceną jak za ekspres takiej jakości i jeszcze bardzo stylowo wygląda. Wystarczy poczytać opinie np. tu bo jeszcze nie spotkałam się z tym żeby czy to ktoś z klientów czy w internecie narzekał na kawę z tego ekspresu.

  17. #77

    Domyślnie

    My mamy Saeco, 4 rok leci. Ilość kaw różnie 3-4 a jak goście to wiadomo więcej, dobrze sobie radzi. Co dla nas było priorytetem sam sie czyści i może faktycznie więcej wody idzie ale kupuje filtr co 3 mce i nie bawię się. Cichy nie jest i młynek ceramiczny bo słyszeliśmy przed kupnem, że żarnowy potrafi przegrzać kawę podczas mielenia. Jeśli chodzi o serwis to hmm ciężko ocenić - jest od drzwi do drzwi. Ułamało się coś od pojemnika na mleko, dali nową część i jako że odsyłać trzeba cały ekspres, testowali go <??> i oddali brudny i odesłali równo dnia 14...
    Ostatnio edytowane przez Natka. ; 01-04-2019 o 10:51

  18. #78
    ELITA FORUM (min. 1000)
    tkaczor123

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1.253

    Domyślnie

    Dorobiłem się zwykłego ekspresu kolbowego kawa smakuje bardzo dobrze ciężko byłoby zobaczyć różnice w tym za xxx zł.
    Fakt obsługa manualna.Kawa z de lub I.

  19. #79
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar alek16
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Lubusz
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natka. Zobacz post
    My mamy Saeco, 4 rok leci. Ilość kaw różnie 3-4 a jak goście to wiadomo więcej, dobrze sobie radzi. Co dla nas było priorytetem sam sie czyści i może faktycznie więcej wody idzie ale kupuje filtr co 3 mce i nie bawię się. Cichy nie jest i młynek ceramiczny bo słyszeliśmy przed kupnem, że żarnowy potrafi przegrzać kawę podczas mielenia. Jeśli chodzi o serwis to hmm ciężko ocenić - jest od drzwi do drzwi. Ułamało się coś od pojemnika na mleko, dali nową część i jako że odsyłać trzeba cały ekspres, testowali go <??> i oddali brudny i odesłali równo dnia 14...
    Ja się podczepię w temacie ekspresu SAECO...i jego niezawodności przez lata.Po ok. 5 latach padła zębatka od młynka,teraz zaczyna cieknąć z drzwiczek,padł magnes od zbiornika na fusy...ale nie narzekam,wciąż jestem pod wrażeniem tego urządzenia,wciąż zaparza kawkę..Wystarczy zerknąć na fotkę,serwisant po naprawie z wykrzyknikami umieścił mi adnotację na rachunku"Ekspres wyeksploatowany,22 tys. produktów !!!"Nie wiem,czy zechcą jeszcze przyjąć do naprawy mój sprzęt

    Ostatnio edytowane przez alek16 ; 07-04-2019 o 19:11
    Ci co uczą innych nic nie umieją,Ci co umieją...robią.

  20. #80
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mój firmowy ekspres Delonghi pomału się kończy, i zacząłem myśleć o nowym, przy okazji ekspresu chciałem zabudować kącik szafką z podajnikiem kubków. Budżet mam na ekspres w okolicach 5 tys ale to umowna kwota, pod uwagę biorę Jure E8 lub S8 ewentualnie najnowszą wersję Saeco Aulika Evo top która przekonuje mnie dużym pojemnikiem na wodę, kawę i ogromnym pojemnikiem na fusy.
    U mnie 90% kawy to cappuccino lub latte więc jakość espresso schodzi na drugi plan, zresztą "pijacze kawy" są bardzo mało wymagający. Może ktoś doradzi co jeszcze można wziąść pod uwagę? Zależy mi na łatwości obsługi, oraz niskich kosztach eksploatacji.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

Strona 4 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony