dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 8
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 157
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał inka_ Zobacz post
    potrzebuje sprzetu agd calego "kompletu", jakie firmy polecacie i gdzie szukac okazji? wiadomo, kazdy chce wydac jak najmniej
    Co to znaczy kompletu wszystkie sprzety jednej marki,mnie zmusiła kawiarka do zakupu piekarnikow tej samej marki.Pisałam o wyceny do sklepów internetowych i firm zajmujących się zaopatrzeniem studiów kuchennych ostatecznie dostałem w najniższych cenach od stolarza robiacego mi meble bo wiedział jakie dostałam ceny.

  2. #62
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał clovi Zobacz post
    Ja nie wiem, co to za przymus kupowania jednej marki, ostatnio widziałam w jakiejś gazetce, że jak się 3 produkty jednej kupiło, to było taniej. Moim zdaniem trzeba porównywać parametry sprzętu. To, że Whirpool ma dobre zmywarki nie znaczy, że ich lodówki też takie są. Poza tym - ja bym się nie sugerowała tylko i wyłącznie ceną.
    No to proponuję zamontować sprzęty różnych marek w słupku obok siebie widać będzie dokładnie że różnią się wymiarem kolorem stali a nawet szkła.

    Ja mam licząc okap 4 marki,a lodówka z firmy która produkuje tylko lodówki i chłodziarki.

  3. #63
    Banned
    wera.1989

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Bujaków
    Kod pocztowy
    43-356
    Posty
    50

    Domyślnie

    obecnie jest duzo dobrych marek sprzętu AGD

  4. #64
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Wink

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Dodam swoje 3 grosze

    Wielkie rozczarowanie marką bosch.
    Zmywarka. Ta z tańszych ale miała bardzo dobre opinie. Dokładnie domywa tylko przy użyciu tabletek quantum które niestety są najdroższe. Strasznie się zbiera brut we wszelkich możliwych zakamarkach. Ciągle z niej śmierdzi nawet jak są zapachy a naczynia są lekko zabrudzone (nie po rybie). Plus za cenę i za to że jest w miarę cicha.

    Pralka. Kosztowała coś ok 1,5 tyś w necie więc nie najtańsza. Jak wiruje to mam wrażenie, że leci w kosmos. Jak piorę małe rzeczy typu gacie, skarpetki to zawsze 1 szt znajdzie się w tej gumie. Oczywiście nie domyta Używam chemii z Niemiec mimo to pralka nie radzi sobie z niektórymi zabrudzeniami jak np ślady po antyperspirancie. Poza tym jest mało delikatna i spiera kolory. Dodam, że używam odpowiednich programów. Pranie delikatne, pranie do kolorów itp
    Plus za wygląd, duży bęben, dużą ilość programów w tym eco.

    Piekarnik. Nie mój, teściowej. Niższa półka cenowa. Używałam kilka razy. Fatalny. Grzeje jak chce. Ciężko go doczyścić. Mało funkcji. Długo się nagrzewa. Brzydki.

    Lodówka. Też teściów. Wybulili chyba z 3700 zł dopłacając za boki w kolorze inox żeby ładnie wyglądały. I tak. Plastik w środku tandeta straszna. Szuflada dolna połamana kilka razy. Kostkarka w zamrażalniku działała sprawnie przez parę m-cy teraz trzeba się namęczyć. Szuflady liche strasznie. Za ta cenę wykonanie żałosne. Co do boków. Ładnie wyglądały jak były nowe. Okropnie się rysują. Jeszcze gorzej je doczyścić. Odbarwiły się.

    Ja boscha nie polecam. Uważam, że sprzęt ten jest przereklamowany.







    Czytam i czytam i nadziwić sie nie mogę podejściem pewnych ludzi uważających się za racjonalnie postępujących

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Zmywarka. Ta z tańszych ale miała bardzo dobre opinie. Dokładnie domywa tylko przy użyciu tabletek quantum które niestety są najdroższe. Strasznie się zbiera brut we wszelkich możliwych zakamarkach. Ciągle z niej śmierdzi nawet jak są zapachy a naczynia są lekko zabrudzone (nie po rybie).

    Tak się zastanawiam kto Tobie lub wam kazał kupować urządzenie z tych tańszych? Wszak przysłowia sa mądrością narodu a jedno z nich mówi „jaki produkt - taka cena”. Co do tabletek zapewniam ze domyje tez przy użyciu innych o wiele tabletek np. Ludwik pod warunkiem ze naczynia ułożysz jak pan Bóg przykazał, oraz pod warunkiem ze jej nie przeładujesz. A mając na uwadze – z tego co piszesz - ze cena i koszty dla Ciebie mają rolę pierwszorzędną domniemywam, że treść instrukcji opisująca sposób zapełniania zmywarki oraz ostrzeżenia w niej zawarte o tym by je nie wypełniać po brzegi – sa tylko zbędną makulaturą.

    Ciągle z niej śmierdzi??
    Skoro opisany w niemal każdej instrukcji sposób radzenia sobie z tym problemem do Ciebie nie dociera to może warto przeczytać to http://forum.gazeta.pl/forum/w,49213...rce_bosch.html
    Lub to
    http://doskonalapanidomu.blogspot.de...zmywarke.html#




    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Używam chemii z Niemiec mimo to pralka nie radzi sobie z niektórymi zabrudzeniami jak np ślady po antyperspirancie.
    Ha ha ha - to dopiero tekst
    Chwila…. To pralka ma sobie radzić z zabrudzeniami (czego to się człowiek nie dowie) Czy wspomniana przez Ciebie chemia z Niemiec?
    Przecież nawet w czymś tak banalnym jak reklamy jest mowa o sile prania tego czy innego PROSZKU a nie o sile i możliwościach pralki..
    (robi się coraz zabawniej)

    Może zmień chemie na przykład na ukraińską i daj znać o efektach.


    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Poza tym jest mało delikatna i spiera kolory.
    Pracujesz w kabarecie ???
    Pralka spiera kolory ???? To trzeba było prać ręcznie… a poza tym widziałeś kiedyś reklamę pralki która by „chroniła kolory” ???? Czy tez częściej spotkać można reklamy różnych środków do prania których zadaniem jest ochrona derkanych tkanin i kolorów???
    Patrz Woolite.

    Może to wina tej twojej nieszczęsnej chemii z Niemiec… ha ha ha Co z tego ze używasz odpowiednich programów jak pewnie chemia jest to d….

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Piekarnik. Nie mój, teściowej. Niższa półka cenowa. Używałam kilka razy. Fatalny. Grzeje jak chce. Ciężko go doczyścić. Mało funkcji. Długo się nagrzewa. Brzydki.
    Chyba zacznę być fanem twoich wpisów na forum… co jeden tekst to lepszy…
    Tak się zastanawiam kto teściowej kazał kupować brzydki piekarnik? Ty ???? Żeby mieć o czym pisać ?
    Tu powrócę do przysłowia które przytoczyłem na samym początku.. może trzeba było się szarpnąć na droższy egzemplarz… kupić na raty? Albo po prostu zafundować teściowej…

    Ciężko go doczyścić ? Więc może spróbuj do czyszczenia piekarnika wykorzystać twoja osławiona chemię z Niemiec… skoro pozera kolory to z pewnością zabrudzenia piekarnika to będzie dla tej chemii pikuś.

    Mało funkcji ?? ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha czytając to czuje się jak bym czytał wypowiedź kogoś kto kupił sobie na przykład nowego forda i kolorze czerwonym i narzekał na to ze jego nowy ford ma kolor czerwony…
    Robi się coraz zabawniej….

    Długo się nagrzewa? A ile to jest długo a ile to jest krótko w przypadku piekarników?


    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Lodówka. Też teściów. Wybulili chyba z 3700 zł dopłacając za boki w kolorze inox żeby ładnie wyglądały. I tak. Plastik w środku tandeta straszna. Szuflada dolna połamana kilka razy. Kostkarka w zamrażalniku działała sprawnie przez parę m-cy teraz trzeba się namęczyć. Szuflady liche strasznie. Za ta cenę wykonanie żałosne. Co do boków. Ładnie wyglądały jak były nowe. Okropnie się rysują. Jeszcze gorzej je doczyścić. Odbarwiły się.
    Plastik w środku tandeta straszna. ?? Piszesz tka jak by nie były przy zakupie i nie widzieli co brali…… Nie mogli przed zakupem dotknąć tej lodówki ? Nie mogli jej otworzyć? Sprawdzić na żywi jakości plastyku ?

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Szuflada dolna połamana kilka razy
    Sama się połamała??? A to ci dopiero szuflada… jak ona mogła się sama połamać…. I to w dodatku kilka razy…
    Ukaraliście ją za to ze się połamała???

    Ha ha ha ha


    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Kostkarka w zamrażalniku działała sprawnie przez parę m-cy teraz trzeba się namęczyć.
    A może wystarczyło od początku używać tego urządzenia zgodnie z instrukcją? No ale po co instrukcja… przecież użytkownicy wiedza lepiej..


    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Szuflady liche strasznie.
    Domniemywam ze przy zakupie była możliwość ich sprawdzenia więc używając innego przysłowia – widziały gały co brały.

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Co do boków. Ładnie wyglądały jak były nowe. Okropnie się rysują. Jeszcze gorzej je doczyścić. Odbarwiły się.
    Zazwyczaj tak jest ze jak cos jest nowe to łądnie wygląda..
    Rysuja się?? Naprawdę??? No popatrz… a ty pewnie myślałaś ze to blacha pancerna… i że się nie będzie ani rysować ani - tym bardziej – odbarwiać.

    Odbarwiły się???? Pewnie od tej twojej „niemieckiej chemii”



    RESUMUJĄC – czekam na kolejne twoje opinie o urządzeniach AGD. Dzięki nim uśmiech pojawia się na mojej twarzy, za co tobie bardzo dziękuję.

  5. #65
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Alano11

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    wrocław
    Kod pocztowy
    55-100
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja z Whirlpoola mam płytę gazową a resztę sprzętu z beko i naprawdę nic sie nie dzieje

  6. #66

    Domyślnie

    a lepsza jest płyta gazowa czy indukcyjna? bo w domu mam gazową, ale kiedyś przeczytałem, że niby lepsza jest plyta indukcyjna. to jak w koncu jest?

  7. #67
    Banned
    Baumeister

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    33-190
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał agresomak Zobacz post
    a lepsza jest płyta gazowa czy indukcyjna? bo w domu mam gazową, ale kiedyś przeczytałem, że niby lepsza jest plyta indukcyjna. to jak w koncu jest?



    UWIELBIAM TAKEI PYTANIA....



    lepsza????


    w kwesti wygladu??? zajmowanej powierzchni? dostepnych kolorów? zapotrzebowania na energię? podatności na ukszkodzenia? odbawienia? kradzieża? podpalenia? zalania?

    lepsza pod wzgledem wagi? czyli lżejsza czy cięższa??



    Lepsza dla pani Zosi? Pana Franka czy Państwa Nowaków? dla kogo lepsza? Lepsza dla ciebie? czy lepsza dla mnie? a może lepsza dla nich?


    lepsza bo krajowa? czy lepsza bo z importu? lepsza bo z Europy? czy lesza bo azjatycka? a moze lepsza jest ta "hamerykańska"?

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał agresomak Zobacz post
    a lepsza jest płyta gazowa czy indukcyjna? bo w domu mam gazową, ale kiedyś przeczytałem, że niby lepsza jest plyta indukcyjna. to jak w koncu jest?
    Tylko indukcja! Mam od 7 lat i ani trochę nie żałuję, że nie mam gazu. Nawet gdybym miała za darmo gaz, to i tak bym go nie chciała. Nigdy więcej gazu.

  9. #69

    Domyślnie

    miałem taką i taką i zostałem przy indukcyjnej

  10. #70

    Domyślnie

    wy to macie problemy. chyba wybór samej płyty aż takiego wielkiego znaczenia nie ma

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oracy Zobacz post
    Ja remontuję kuchnię rodziców i niestety mamy nie mogę za nic w świecie przekonac do indukcji

    To proste, są w sklepach płyty "kuchenki" przenośne złożone z 1 lub 2 pól indukcyjnych. W ten sposób można porównać płytę indukcyjną z palnikiem gazowym i wybrać odpowiednie rozwiązanie.

  12. #72
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ewelina.forysz

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-026
    Posty
    6

    Domyślnie

    A czy ktoś może polecić dobrą firmę produkującą ekspresy do kawy?

  13. #73
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewelina.forysz Zobacz post
    A czy ktoś może polecić dobrą firmę produkującą ekspresy do kawy?
    google + słowo kluczowe, będzie sporo wyników. Ja mam kapsułkowy nescafee, jest ok. Prosty ekspres, niedrogie, kawa ok. Kosztował 300 zeta chyba, ale można i taki za 12 tysięcy kupić jak cię stać.
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  14. #74
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pierotez

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Polana nad rzeką
    Posty
    16

    Domyślnie

    Tylko Jura ..................a kawka od antonia.

    Co do agd ~6 lat użytkowania to lodówka Elektroluxa z dolnym zamr. w inoxie - tragedia: albo lud na ściankach albo zapachy produktów. Po drugie dźwiczki - się opuszczają!, zawiasy metalowe wpadają do środka trzymane na plastikowych kołkach. Zmiana strony prawa na lewą - 1,5 roku uż. i znowu wiszą. Stosujemy podkładki, cuda niewidy. Dyskwalifikacja, nie polecamy.

    Pralka Boscha MaxKids 1000obr. rwie podczas wirowania! Poprzednia duża Bosch 600obr tak nie miała.

    Kuchenka Amica gaz/piek.el. Z palników bucha, czasem b. nieregularny płomień albo nie chcą się zapalać. Gaz z butki BP, podłączana przez specjalistę i serwisowane palniki .

    W tej chwili zmieniamy lokum. Lodówkę wybraliśmy Samka 2 metrowego z chłodzoną wodą.
    Do kupienia jeszcze kuchenka, zmywarka, pralka. Sugestie mile widziane
    Ostatnio edytowane przez pierotez ; 21-05-2016 o 21:35

  15. #75
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Od sześciu lat użytkuję zmywarkę Bosh- bez problemu, do domu kupiłem nową, również tej firmy. Od paru lat użytkujemy pralkę Samsunga i adoptujemy ją w nowe miejsce
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  16. #76
    Banned
    siefinpird

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    42

    Domyślnie

    jesteśmy wierni jednej marce


    https://www.youtube.com/watch?v=g71iQAaiE34


  17. #77
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał siefinpird Zobacz post
    jesteśmy wierni jednej marce


    https://www.youtube.com/watch?v=g71iQAaiE34

    Nie do końca bo pralki tej firmy więcej nie kupię.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  18. #78
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pierotez

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Polana nad rzeką
    Posty
    16

    Domyślnie

    Nasz Maxx for Kids 5 ogólnie pierze dobrze ale zauważyłem że ma takie wypustki w bębnie które pewnie nieźle traktują pranie:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20160522_10_14_26_Pro.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	100,3 KB
ID:	356545

    Poprzednia bosia 600obr takich nie miała i nie rwała

  19. #79
    Banned
    siefinpird

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Nie do końca bo pralki tej firmy więcej nie kupię.
    no wlasnie o to chopdzi ze OD SAMEGO POCZĄTKU DO SAMEGO KOŃCA

    a to co kupisz co nie kupisz to twoja sprawa. faktem jest jednak że



    Cytat Napisał siefinpird Zobacz post
    jesteśmy wierni jednej marce


    https://www.youtube.com/watch?v=g71iQAaiE34


  20. #80
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Co to ma niby udowadniać???
    Jesteś wierny jednej marce, czy to pralka, czy młotowiertarka...Twoja sprawa.
    Tak się składa, że elektronarzędzia od 12 lat systematycznie w firmie użytkuje i wymieniam na nowe. Elektronarzędzia Bosh- a użytkowałem, ich jakość czy trwałość to nic nadzwyczajnego.
    Dewalt lub makita są o wiele silidniejsze...
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 27-05-2016 o 07:52
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

Strona 4 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony