dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 48 z 48
Pokaż wyniki od 941 do 945 z 945
  1. #941
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Drodzy Inwestorzy,
    wciąż można dołączyć do akcji pomocy Bociankom. Wystarczy odpowiadać na nasze pytania:

    TEMAT AKCJI - jest TUTAJ

    Na każdym etapie można dołączyć do akcji. A dzisiaj pytania na czerwiec:



    1. Stan surowy bez błędów – starania inwestorów, a praktyka na budowie
      Drogi inwestorze, jak przebiega budowa? Jakie pojawiły się problemy? Czy trudno w trakcie budowy dbać o energooszczędność jako cel budowy domu?
    2. Trudny temat: dach - oczekiwania inwestorów, a praktyka na budowie
      Drogi inwestorze, dach jest trudnym wyzwaniem. Czy Twój dach jest drogi, czy też tani patrząc na koszty inwestycji? Jak dbasz o to, by dach został prawidłowo zbudowany? Jakie decyzje podjąłeś co do pokrycia dachu i doświetlenia poddasza? Jak Twój dach będzie ocieplony?



    Czekamy na Wasze wypowiedzi. Czekamy też na zgłoszenia, jeśli ktoś potrzebuje już bezpłatnej wizyty eksperta "Muratora" na swojej budowie.

    Drogie Bocianki, razem z Fakro i Isoverem chcemy Wam pomagać. Warto skorzystać

    DOŁĄCZ DO AKCJI - ZAPRASZAMY
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  2. #942

    Domyślnie

    Hej budującym! Przyszłam się i ja pochwalić stanem obecnym domu. Elewacja już skończona, robią się sufity na poddaszu. Jeszcze niestety walczę z papierami odnośnie kanalizacji, bo wpadłam w jakąś czarną dziurę i kręcę się w kółko pomiędzy urzędami i projektantami. Po kanalizie planujemy skończyć instalację kotłowni i zabrać się za podłogi i kafle w łazienkach. Żeby nie było, że leniuchujemy - sama cekoluję ściany
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150815117.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	329365 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150829121.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	329366Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150808106.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	329367
    Powodzenia!

  3. #943
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    anulalol2

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    myslenice
    Kod pocztowy
    32-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam, nie wiem gdzie zamiescic pytanie, jestem nowa takze zakladam nowy temat.

    interesuje mnie przebudowa stodoly (z piwnica uzytkowa tzn fundamenty wyremontowane zrobiony garaz i piwnica, reszta stodoly nie uzywana jak na zdjeciu widac cala drewniana). Czy da sie postawic w jej miejscu domek jednorodzinny burzac tylko część drewniana? problem polega glownie na tym ze nasz dom (pomaranczowy na zdjeciu )jest postawiony z jednej strony praktycznie w granicy z sasiadem, stodola 1,5 m od tej granicy. Czy w tym przypadku dostaniemy pozwolenie na budowe/ przebudowe/ rozbiorke? wiem ze teraz sa inne wymogi niz 40 lat temu gdy moi dziadkowie stawiali te budynki. moge wrzucic zdjecie w razie potrzeby. dziekuje

  4. #944
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar monika&bartek
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Szczerbice
    Posty
    90
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Kejt pięknie! u nas w tym roku na ssz chyba się skończy. Mamy zamiar zrobić porządek z terenem, a potem policzymy kasę i zobaczymy co dalej
    marzec 2014 - START
    luty 2015 - SSO
    czerwiec 2015 - SSZ

  5. #945

    Domyślnie

    Witam. Mam stary fundament, jest z piwnica. Scianki z ciegiel. Moje pytanie dotyczy czy zasypywac można tajie piwnice? W jaki sposób jeżeli tak.chce również obniżyć ten fundament, poniewaz jest wysoki na 160cm. Chce również postawic parterowy dom z nieuzytkowym poddaszem do 100m2. Prosiłbym bym o jakąkolwiek podpowiedz.

Strona 48 z 48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony