dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 32
Pokaż wyniki od 621 do 634 z 634
  1. #621

    Domyślnie

    Tu się muszę nie zgodzić. Mam kominek z PW i również palę bez dokładania. Pełny załadunek i więcej nie zaglądam Przy takiej pogodzie jak teraz mamy raz dziennie (a czasami w danym dniu w ogóle nie palę). Przy mrozach palę rano i wieczorem (ale dom jest stary i jeszcze słabo ocieplony).

  2. #622
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    I bardzo dobrze że się nie odczepisz Tylko musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Mam nadzieję że jednak już wiesz że w odpowiednim palenisku w tym kominkowym można palić albo jak pisał Piotr PALIĆ i sosną i świerkiem. I proszę nie rób z posiadaczy kominków idiotów bo w większości takimi nie są a jak ktoś zię uprze to sobie napalmem napali wcześniej przez siebie przygotowanym w beczce na ognisku Sam palę i sosną i świerkiem czasami i nie stanowi to żadnego problemu.
    A i jeszcze info dla Stefka byłeś ciekaw ile opału się spala by raz na jakiś czas wyrzucać popiół, u mnie chyba rzadziej niż Piotr napisał. Palone codziennie bo piecokominek służy jako jedyne źródło ciepła, wsad codzienny uśredniając 8-9kg a od początku sezonu grzewczego czyli od początku października popiół wyrzucałem 3 razy.

    Witam.

    Jeśli mogę .Jeśli pozwolisz.Czy ty jak samozwańczy branżysta bez PP przyjmie to do zrozumienia ,że kolejny raz mylisz się w dialogach ze mną.Nie czytaj wyrywkowo ,analizuj i wtedy podejmuj decyzje ,że ktoś mówi nieprawdę.Powtórzę to jeszcze raz bo jakiś upierdliwy chcesz być.W KZPŁW i bez PW stojących w domach czy to w paleniu jako głównym źródłem czy rekreacyjnie sosną ani świerkiem palić się nie powinno.Nie nazywaj proszę "odpowiednim paleniskiem" kominka który występować powinien w dekalogu.Rozumiesz to??? Biblioteka i laboratorium foresta i Baturki to insza inszość.

  3. #623
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał MD. Zobacz post
    Tu się muszę nie zgodzić. Mam kominek z PW i również palę bez dokładania. Pełny załadunek i więcej nie zaglądam Przy takiej pogodzie jak teraz mamy raz dziennie (a czasami w danym dniu w ogóle nie palę). Przy mrozach palę rano i wieczorem (ale dom jest stary i jeszcze słabo ocieplony).
    Tak naprawdę o kominkach z PW nie mam zielonego pojęcia, świetnie że da się tak dobrać całość instalacji by osiągnąć taki efekt.

  4. #624
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Tak naprawdę o kominkach z PW nie mam zielonego pojęcia, świetnie że da się tak dobrać całość instalacji by osiągnąć taki efekt.
    Witam.

    To wiedzieliśmy.Jest pytanie ................skoro nie masz bladego pojęcia o KZPŁW i PW po com zajmujesz głos.???

  5. #625
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Powtórzę to jeszcze raz bo jakiś upierdliwy chcesz być.W KZPŁW i bez PW stojących w domach czy to w paleniu jako głównym źródłem czy rekreacyjnie sosną ani świerkiem palić się nie powinno.
    OK, a możesz przedztawić jakieś konkretne argumenty bo wszystkich się czepiaszą że piszą bez argumentów. Tak nie rozumiem a chciałbym dzięki Tobie zrozumieć, biblioteki zwłaszcza ta Piotra nie ma nic do rzeczy.
    Ps. Niby dlaczego miał bym mieć PP skoro za pieniądze zduństwem, kominkami, piecami się nie zajmuję, coś Ci się pozajączkowało.

  6. #626
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Witam.

    To wiedzieliśmy.Jest pytanie ................skoro nie masz bladego pojęcia o KZPŁW i PW po com zajmujesz głos.???
    Ależ Ty nie masz pojęcia o niczym i też zabierasz głos, więc???

  7. #627
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Ależ Ty nie masz pojęcia o niczym i też zabierasz głos, więc???
    witam.
    Jeśli już to czepiam się tylko ciebie.Nic nie zmieniłeś.Twoje pojęcie o UO o UZ i o: tłumaczy wszystko:
    Tak naprawdę o kominkach z PW nie mam zielonego pojęcia
    Bo nie masz .Mówiłem ci .Jesteś kaflowym impertynentem.

  8. #628
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    witam.
    Jeśli już to czepiam się tylko ciebie.Nic nie zmieniłeś.Twoje pojęcie o UO o UZ i o: tłumaczy wszystko:

    Bo nie masz .Mówiłem ci .Jesteś kaflowym impertynentem.
    A czepiaj się, mnie to nie przeszkadza, chociaż nie wiem czy nie powinienem zastosować się do tego powiedzenia "nie dyskutuj z .. bo najpierw .........." itd.

  9. #629
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    OK, a możesz przedztawić jakieś konkretne argumenty bo wszystkich się czepiaszą że piszą bez argumentów. Tak nie rozumiem a chciałbym dzięki Tobie zrozumieć, biblioteki zwłaszcza ta Piotra nie ma nic do rzeczy.
    Ps. Niby dlaczego miał bym mieć PP skoro za pieniądze zduństwem, kominkami, piecami się nie zajmuję, coś Ci się pozajączkowało.
    Wiewiór to jeszcze raz na argumenty, jesteś w stanie coś konkretnego napisać??? To taka szansa by nie zostać hejterem

  10. #630
    Banned
    StefanW

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Rumia
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    541

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    1. Jeśli ktoś używa określenia "ogrzewać budynki", zwykle rozumiane to jest jednoznacznie - palić codziennie. To wynika również z prowadzonych w tym dziale "na okrągło" dyskusji. Potrzeba odrobiny oleju w głowie by skojarzyć fakty.

    2. Większość urządzeń spełnia aktualne normy BIMSZ.
    1) Gdybyś podawał fakty zapewne wystarczyłaby odrobina a przy Twoim bajdurzeniu to i beczki oleju za mało.
    2) Mimo powyższego mam prośbę do Ciebie żebyś naświetlił trochę sprawę normy BIMSZ bo ja jej nie znam.

  11. #631
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Fakty?.....Proszę: nie chce mi się z Tobą gadać.

  12. #632
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Wiewiór to jeszcze raz na argumenty, jesteś w stanie coś konkretnego napisać??? To taka szansa by nie zostać hejterem
    Witam.
    No nie rozumiesz.W tym konkretnym wątku musisz zadać pytanie.Konkretne pytanie.Jeśli go nie zadajesz jesteś hejterem.Popatrz się jak ty je zadajesz ty ulegasz wpływowi akcji która się odbywa.Zadałeś pytanie.
    ...jesteś w stanie coś konkretnego napisać???..........
    .Na jaki temat???.Zadaj mi pytanie.

  13. #633
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Witam.
    No nie rozumiesz.W tym konkretnym wątku musisz zadać pytanie.Konkretne pytanie.Jeśli go nie zadajesz jesteś hejterem.Popatrz się jak ty je zadajesz ty ulegasz wpływowi akcji która się odbywa.Zadałeś pytanie. .Na jaki temat???.Zadaj mi pytanie.
    Niestety nie zadam Ci pytania wprost, musisz wykazać się odrobiną inteligencji i przeczytać posty powyżej a nie powinieneś mieć wątpliwości o co chodziło bo wygląda że chcesz mnie sprowadzić do poziomu z cytowanego powiedzenia.

  14. #634
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Niestety nie zadam Ci pytania wprost, musisz wykazać się odrobiną inteligencji i przeczytać posty powyżej a nie powinieneś mieć wątpliwości o co chodziło bo wygląda że chcesz mnie sprowadzić do poziomu z cytowanego powiedzenia.
    Witam.

    Jest jednak konsensus.Nie wiesz nic czyli jak coś wyartykułujesz to jesteś pod wpływem akcji..Rozumiem i nie ma między nami nieporozumienia.

Strona 32 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony