dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 44
Pokaż wyniki od 861 do 863 z 863
  1. #861

    Domyślnie

    Cytat Napisał M.A.G. Zobacz post
    Marzena, jak u Was z temperaturami? komfortem? kominek??
    Jak pisaliście w wątku o komforcie nt. temperatur w ostatnich dniach, że między 23 i 24 stopnie u Was, to mnie trochę zdziwiło. Bo słońca niewiele, zysków mało. U nas wczoraj zeszło do 21 z hakiem i załączyło się ogrzewanie podłogowe, a dziś przed chwilą uruchomiłam pierwszy raz kominek... nic na to nie poradzę, to silniejsze ode mnie- wciąż uwielbiam ten ogień...
    Natomiast w temacie temperatur- spodobało mi się to 21,5 stopnia, jest duo wygodniejsze też jak przychodzi do nas dużo dzieci i biegają, albo gdy mamy gości. Mam wrażenie, że ta temperatura jest zdrowsza i naturalniejsza, jeśli nie będziemy przy niej marznąć, to przeprojektujemy ogrzewanie.
    W zeszłym roku październik był słoneczny, i wystarczał do odpowiedniego podtrzymania temperatury, ale w tym roku nie zanosi się na to. Za oknem taka aura, że ma się ochotę na odrobinę więcej ciepła...

  2. #862
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Przemek Kardyś
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    4.906

    Domyślnie

    Teraz mam niecałe 22stopnie i to jest faktycznie fajna temperatura.

  3. #863
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar M.A.G.
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Kod pocztowy
    36-100
    Posty
    1.410

    Domyślnie

    Marzena jak zużycie na ogrzewanie? Ciągle kominek czy kable po całości?
    ECO House <--- link do dziennika budowy

    Dom: 207 m2 - 167 m2 + garaż: 40 m2 w bryle, indywidualny z pł. dachem; płyta fund. Izodom 25cm PERIPOR, kubatura 601,1 m3, ściany pustak styro. Izodom 45cm U=0,10 W/m2K, stropy monolit. 14cm-16cm, Dach 30cm EPS, Okna alu. 3 szyby LowE, pakiet 6 szyb bez ramy U=0,28 W/m2K, kable grzejne ELEKTRA 6KW, rurowe GWC+WM, solary do WM, CO i CWU, demonstracyjny system nawadniania, POŚ, n50=0,48, OZC= tu zdania są podzielone

Strona 44 z 44

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony