dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Zabezpieczenie okna / balkonu / tarasu

    Nie znalazłam takiego wątku, jeśli jest, a nie zauważyłam, proszę adminów o połączenie.

    Jakie stosujecie zabezpieczenia okien / balkonów / tarasów na wysokich piętrach przed wypadnięciem kotów?

    Mam dwa koty - niedługo przeprowadzamy sie do nowego domu. Koty uwielbiają siedzieć na balkonie w obecnym mieszkaniu, w nowym nie chcę ich na balkon nie wypuszczać i wiem, że nie dam rady (cóż - ich chcę jest silniejsze od mojego ), za to balkon znajduje się o wiele wyżej.

    Boję się o dwa włochate futra

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Lachtetal's
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    podlubińska wieś
    Posty
    4

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaren

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    3

    Domyślnie

    Mnie żona męczy o zamontowanie siatki ochronnej na balkon. Są takie dedykowane pod koty, ale warto również rozglądnąć się za siatkami służącymi do zabezpieczania gołębiarni.
    Mieszkanie dla Młodych - zasady, warunki, aktualne limity cenowe, banki w programie

  4. #4

    Domyślnie

    Mam mam siatkę na balkonie, lepiej dmuchać na zimne.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aleksander909

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-830
    Posty
    31

    Domyślnie

    Niestety ale wysokosc jest najwazniejsza przy zabezpieczeniach czy to tarasu czy balkonu. Chyba ze mamy malego zwierzaka ktory nie skacze wysoko siatka bezbarwna albo jakis ladny wzor na niej i wszystko wyglada ladnie i praktycznie

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nie będę miała górnego elementu do przymocowania siatki - ostatnie piętro i bez daszku na górze

    a koty - jeden z podłogi wskakuje na górę drzwi - więc skoczny, drugi patrzy na niego jak na ufo - gruby jest raczej naziemnym kotem
    .

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Dorrris
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Zalesie Górne
    Posty
    7

    Domyślnie

    Mieszkałam pół swojego życia na szóstym (ostatnim) piętrze. Z kotami oczywiście Z oknami nie ma problemu, dużo jest na rynku firm, które produkują moskitiery mocowane do ram (bez szkody dla okna). Można nawet samemu takie zrobić. Balkon - no cóż. Ażurowe barierki nie sięgające do ziemi, góra odkryta, nic nad nami. Łatwiej zrobić tak, żeby koty po prostu nie miały tam wstępu, czyli zamontować do pokoju gałkę w drzwiach zamiast klamki. A żeby się nie podusić, w jednym skrzydle drzwi balkonowych mieliśmy spory lufcik, ale wysoko, poza zasięgiem kotów.
    "A jeśli dom będę mieć, to będzie bukowy koniecznie, pachnący i bezpieczny..."

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony