dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał seweryn22 Zobacz post
    a co z pelletem drzewnym ? stosowaliście ?
    Palę Olimpem . Bardzo dobry ekologiczny produkt. Mój kocioł idealnie go spala bez osadów na ściankach.

  2. #22

    Domyślnie

    ja jestem zachwycony tym peletem pale 1 raz w takim piecu z podajnikiem mialem ekogroszk z chwałowic i co sie naklnolem a na ustawialem to szlak by mine trafił w koncu kupilem na prube 100 kg tego peletu varmo ustawile tak jak mi polecil spzredawca i co sie okazalo problemy znikły popiól jak marzenie szbko nagrzewa zobaczymy na ile mi starczy te 100 kg narazie 3 dzien i sporo z tego jescze jest

  3. #23

    Domyślnie

    Witam,
    Odgrzewam temat.
    Ostatnio na targach w Bielsku zakupiłem parę worków Varmo z tym, że na worku napisane jest Premium. Zasypałem zasobnik i rozpocząłem testowanie. Muszę powiedzieć, że w stosunku do peletu Varmo z jesieni 2014 duża różnica:
    1 - zdecydowanie mniejsza ilość popiołu - mam tu na myśli objętość - przy poprzednim Varmo objętość powalała i zaraz podejrzewałem że nie jest tak jak producent deklaruje na worku, no ale spaliłem zadaną masę, zebrałem popiół z popielnika i o dziwo +/- procent się zgadzał, więc popiół był poprostu bardzo "lekki"
    2 - w poprzednim Varmo występowały spieki ceramiczne, obecnie nie zaobserwowałem żadnych,
    3 - wilgotność w dalszym ciągu rewelacyjna,
    4 jak również kaloryczność.

    Czy ktoś już palił Varmo Premium?

    Pozdrawiam

  4. #24
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar kielzu
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Tomaszów Lubelski
    Kod pocztowy
    22-600
    Posty
    3

    Domyślnie Varmo - kiepskie paliwo

    Witam,
    Zakupiłem na próbę 500kg pelletu Varmo i na pewno nigdy więcej tego nie kupię. Dlaczego?
    - cofanie żaru, nawet na marketowym groszku nie zdarzyło mi się to nigdy,
    - dodatnie temperatury a podajnik mieli bardzo często, strach pomyśleć co by było przy -15 stopniach,
    - pękające worki papierowe podczas zasypywania.

    Lichy ten pellet, nie umywa się do ekogroszku. Nie polecam.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony