dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 61

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    działka ma niecały 1000m2 w Sulejówku, niedaleko do stacji, sklepów, szkoły itp.

  2. #2

    Domyślnie

    Śliczny. Gratujuje!

  3. #3

    Red face

    Cytat Napisał sylwunia.78 Zobacz post
    Śliczny. Gratujuje!
    Dziękuję sylwunia,
    Wczoraj architekt skończył adaptacje projektu
    W poniedziałek składa dokumenty do starostwa i powiedział że pozwolenie na budowę otrzymamy przed świętami.
    Bardzo zadowolony jestem z architekta, wszelkie sprawy związane z uzyskaniem pozwolenia on załatwia.

  4. #4

    Domyślnie

    Z niecierpliwością czekam na realizację tego projektu. Mam nadzieję, że KorBa81 założysz dziennik budowy, udostępnisz zdjęcia oraz opowiesz o przebiegającej budowie.
    Projekt podoba mi się niesłychanie, ja jestem przekonany, jedynie żona ma obrzydzenie do domów z płaskim dachem przez tzw. piętrowe kostki. Mam nadzieję, że gdy zobaczy tą realizacje, to zmieni zdanie

    KorBa81, czy wybrałeś już okna? Jeśli możesz, opowiedz odrobinę jakie wybrałeś i jak jest ich cena

  5. #5

    Domyślnie

    Witam Bojx,
    Dziennik budowy na pewno będzie, bardzo dużo zawdzięczam osobom które prowadzą dzienniki. Ułatwiło mi to wybór materiałów, technologii, wykonawców.
    Co do okien, to temat dość trudny, w projekcie jest propozycja firmy Internorm, w kosztorysie Sokółka.
    Powierzchnia okien to 47m kwadratowych, wysokość 2,6m.
    Wycena w kosztorysie okien drewnianych to 34 tyś zł, natomiast aluminiowe w tym dwa HS, tak na szybko wyliczone przez projektanta to około 100 tyś.
    Koszt bardzo podnoszą okna narożne w salonie w których nie zastosowano narożników, ja na takie raczej się nie zdecyduję.
    Idąc na kompromis i stosując częściowo okna PCV( z nakładką aluminiową) mam zamiar się zmieścić w około 60-70 tyś.

  6. #6

    Domyślnie

    Witam.
    Czy można prosić o aktualne zdjęcia domu ?
    Dziekuje

  7. #7

    Domyślnie

    Witam,
    Na budowie niewiele się zmieniło, więc poczekam z zamieszczaniem zdjęć do montażu okien, który nastąpi już niedługo.
    Ekipa od dachu czeka z rozpoczęciem prac na dobrą pogodę,
    Styropian zakupiony( 20 cm grafit 0,31 ), zaraz po oknach ruszamy z elektryką i elewacją.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony