dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 111
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 2217
  1. #341
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Białe śliczne. Dziś oglądałam jakieś muratorowe magazyny i tam widziałam białe w jakiejś aranżacji i bardzo mi się podobały. Widziałam też mieszkanie bardzo ładne z błyszczącymi czarnymi powierzchniami w przedpokoju a w łazience zrobili myk ze ścianami taki, że mnie oszołomił - zrobili matową czerń jako wnękę na wannę a reszta biało drewniana. Z kwadrans gapiłam się na tę łazienkę i nie wiem dlaczego myślałam, że Tobie też by się spodobała. Mimo, iż teoretycznie całkiem czego innego szukasz. A i jeszcze widziałam łazienkę piękną, którą chciałabym CI pokazać. piękna szara podłoga biel wokół a na ścianie drewno ale uwaga - ciemne - przecudownie wyglądało.
    Porobię fotki i wrzucę

  2. #342
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O dzięki, baaardzo chętnie zobaczę
    .

  3. #343
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    W sprawie ścianki telewizyjnej:

    Nie znalazłam jeszcze takiej, która by mi się podobała.

    Blisko są, i po pewnych modyfikacjach dałyby radę:











    Ta jest najbliżej, podoba mi się, ale coś mi w niej nie pasuje, nie wiem co - jest to ściana pokryta tapetą... Może jakąś fajną tapetę bym znalazła. Nie wiem...



    inspiracje z domideco.pl
    .

  4. #344
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tapety Wall&deco Contemporary Wallpapers:
























    - fajnie wygląda tu:



    tu:


    Ta ostatnia byłaby geniana, gdyby nie ten ceratowy, kwadratowy wzór pod spodem
    .

  5. #345
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Nawet fajna ta 4 od góry
    ------------------------

    Co do obiecanych fotek, to beznadziejnie mi wyszły
    tu łazienka z ciemnym drewnem - żeby CI pokazać, że ciemne też fajnie wygląda





    Zdjęcia z białym AGD nie znalazłam... nie wiem, w którym magazynie go w końcu widziałam

    A poniżej ta matowa czerń przy wannie... boski kamień I te lampki mi się podobają tez


  6. #346
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

  7. #347
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    a może ściankę postawić szklaną? taką piaskowaną/trawioną w jakiś wzór? W jakimś kolorze lub nie. To rewelacyjnie wygląda i elegancko bardzo

  8. #348
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Domi87
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-015
    Posty
    673

    Domyślnie

    eh... też chciałam białe AGD, ale mały wybór + ceny skutecznie zraziły do tego pomysłu mojego m, więc musiałam ulec...

  9. #349
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    płytę będę miała taką:



    a piekarnik taki:



    zlew planuję Franke Maris MGR 611-62:


    i jakąś baterię z wyciąganą wylewką, może kludi:


    I tak się zastanawiam, czy za bardzo bezpłciowo nie wyjdzie No i że się biel z bielą nie pogryzie, ale cóż, jak to mawiają: chrzanić to
    Ostatnio edytowane przez mi_mała ; 19-05-2014 o 23:28
    .

  10. #350
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gorenje jest drogie, poza tym w piekarniku nie bardzo można zaglądać przez szybkę. Reszta sprzętów faktycznie droga - te udało mi się znaleźć w miarę atrakcyjnych cenach, no i nie odpuszczę
    .

  11. #351
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    A poniżej ta matowa czerń przy wannie... boski kamień I te lampki mi się podobają tez
    Aga, faktycznie boska jest ta łazienka Sporo większa od mojej, ale wrażenie niesamowite
    .

  12. #352
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    a może ściankę postawić szklaną? taką piaskowaną/trawioną w jakiś wzór? W jakimś kolorze lub nie. To rewelacyjnie wygląda i elegancko bardzo
    Szkła wolałabym unikać - koty po niej będą skakać, dodatkowo będzie w ciągu komunikacyjnym, więc łatwo siebie lub coś o nią obić i nieszczęście gwarantowane.

    Wybiorę raczej coś co się oboje od hantelka, ale nie pęknie

  13. #353
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    O Gorenie slyszalam, ze procz tego, ze nie widac, to keszcze ogolnie slabe sa.

    A widzialas biały piekarnik Amica Zen? Ma uchwyt z drewniany. Ten model zostal uznany w swiecie - ptrzymal prestizowa nagrode Red dot 2012
    Rozwazalam czarna ale postanowilam dolozyc kase do plyty i kupic wypasiona i do lodowki wiec piekarnik wybralam najtanszy. Ale gdybym nie byla ograniczona cenowo wybralabym Zen wlasnie.

  14. #354
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Domi87
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-015
    Posty
    673

    Domyślnie

    no właśnie u mnie gorenje też odpadło przez szybkę przede wszystkim... no i nie znalazłam fajnego białego zamiennika (muszę zobaczyć ten zen bo nie znałam), za to znalazłam ten co teraz mam - piekarnik z funkcją 2 piekarników: możesz piec i ciasto i mięcho jednocześnie w zupełnie innych temp. itp. Super sprawa!
    A co do ścianki to wklejam znalezione w sieci:

    choć mi to średnio osobiście odpowiada. Natomiast mam inny pomyłs: ściana ażurowa!

    tu mniej więcej o co chodzi (nie koniecznie ten wzór i nie koniecznie kolor, ale biała ażurowa ścianka mogłaby wyglądać ślicznie!)


    zobacz np tą ściankę

    Ostatnio edytowane przez Domi87 ; 20-05-2014 o 09:01

  15. #355

    Domyślnie

    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post
    A kuchnia to trochę metamorfozy przeszła - będzie taka w ramkę



    Tylko zlew i sprzęty białe - uparłam się - i nikt nie bedzie mi w stanie tego wybić z głowy - biała płyta i biały piekarnik. Lodówka i zmywarka dowolnie - bedą zabudowane
    witaj.

    będę podglądać bo czuję że obracamy się w podobnych klimatach

    moja uwaga: czy nie masz obawy że zlew jest bardzo blisko ściany. wydaje mi się, że będzie niewygodnie z niego korzystać. ja aktualnie mam narożny zlew i bywa ciężko. a nie mam graniczącej szafki
    jeśli temat był dyskutowany przepraszam- nie doczytałam

  16. #356
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    A widzialas biały piekarnik Amica Zen? Ma uchwyt z drewniany. Ten model zostal uznany w swiecie - ptrzymal prestizowa nagrode Red dot 2012
    Nie widziałam, dopiero Ty mi go pokazałaś. Bardzo fajny, ale nie macie wrażenia, że czarny wygląda nowocześnie, a biały klasycznie? Jak to się dzieje - to ten sam piekarnik, tylko w różnych kolorach


    czy też widzicie na tym zdjęciu klocko-ludka trzymającego w rączkch patyczek?

    Na pewno rozważę, cena bardzo fajna Real photo też bardzo dobrze wygląda Dzięki Aga

    Cytat Napisał Domi87 Zobacz post
    Natomiast mam inny pomyłs: ściana ażurowa!
    Domi, genialny pomysł będzie bardzo fajnie wyglądać, pewnie większość firm tnących z pleksy coś takiego fajnego wytnie
    Muszę rozpoznać temat.

    Cytat Napisał KasiaTS Zobacz post
    witaj.

    będę podglądać bo czuję że obracamy się w podobnych klimatach

    moja uwaga: czy nie masz obawy że zlew jest bardzo blisko ściany. wydaje mi się, że będzie niewygodnie z niego korzystać. ja aktualnie mam narożny zlew i bywa ciężko. a nie mam graniczącej szafki
    jeśli temat był dyskutowany przepraszam- nie doczytałam
    Cześć Zapraszam oczywiście nie tylko do podglądania, ale częstego udzielania się w dyskusjach No i powstrzymywaniu mnie przed głupotami i wpadkami I wspierania radą

    Co do zlewu - na wizkach tak zostało, ale zlew będzie na szafce 60, komorę ma 265 mm - i zostanie zamontowany najdalej jak się da od lodówki , ociekaczem w stronę płyty - to powinno oddalić go od lodówki o 25-30 cm. Płyta będzie około 40-45 cm od słupka z piekarnikiem, pomiędzy zlewem a płytą blat roboczy około 60 -70 cm
    Ostatnio edytowane przez mi_mała ; 22-05-2014 o 19:42
    .

  17. #357
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Podoba mi się coś takiego, tylko ramkę zrobiłąbym cieńszą, a środek bardziej ornamentowy:



    http://www.antykreno.com/pl/strona/azurowe-scianki
    Ostatnio edytowane przez mi_mała ; 22-05-2014 o 20:21
    .

  18. #358
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zuziaa32
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Szczytno
    Kod pocztowy
    12-100
    Posty
    72

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Ja mam taki piekarnik http://www.gorenje.com/simplicity/pl...dukty?c=276628. Kolor czarny, i nie wiem dlaczego wszyscy twierdzą,że jest problem żeby zobaczyć potrawę ,podczas pieczenia pali się lampka i naprawdę wszystko widać. Piekarnik piecze super. Łatwy w utrzymaniu czystości na zewnątrz i wewnątrz. Moim zdaniem jest ok. Mam również płytę gazową emaliowaną z tej serii. Też ok. Pozdrawiam serdecznie. I jeszcze zapomniałam dodać piekarnik jest w środku bardzo duży.
    Ostatnio edytowane przez zuziaa32 ; 22-05-2014 o 20:55

  19. #359
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Co do szybki to ja obgaduję serię ORA-W

    Tam przez szybkę niestety niewiele widać. Nie wiem czemu Gorenje robi z niej flagówkę, skoro posiada lepsze...
    .

  20. #360
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Ja bym to zrobił w ogóle bez ramy i jak piszesz zdecydowanie bardziej ażurowo.
    Jednak aby to dobrze wyglądało z bliska, moim zdaniem zdecydowanie cięcie wodą, sama ścianka z jakiegoś tworzywa lub w droższej wersji konglomerat.
    Z drugiej strony tak sobie myślę, że tego typu rzeczy szybko się starzeją i warto zastosować takie rozwiązanie by można było ją bezboleśnie usunąć bądź przynajmniej przykręcić do niej G/K i zrobić ścianę pełną.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

Strona 18 z 111

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony