dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 87 z 111
Pokaż wyniki od 1.721 do 1.740 z 2217
  1. #1721
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nazwa:  Koleda Jarka+White-Silver-Holiday-Decor.jpg
Wyświetleń: 680
Rozmiar:  109,7 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #1722
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czy wiecie, gdzie na żywo mogę zobaczyć tą lampę Novodworskiego:



    Jest chyba ekonomicznym zamiennikiem dla Flosa Smithfield:



    Trzeba byłoby jej na pewno wymienić podsufitkę, bo ta Novodworskiego jest wyjątkowo paskudna
    .

  3. #1723
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Witam po swiateczenie...mam nadzieje, ze Swieta mialas gwarne, wesole i rodzinne a Mikolaj doreczyl to co mial doreczyc na wlasciwy czas i pod wlasciwe drzewko

    Mi..ja sie wypowiem co do uchwytow... w moim watku sa pokazane jakie posiadam i powiem, ze to byl strzal w 10tke lodowke otwiera sie bez problemu tak jak i zmywarke
    Asiazett posiada te krotsze i klnie na nie

  4. #1724
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post
    Czy wiecie, gdzie na żywo mogę zobaczyć tą lampę Novodworskiego:
    min Castorama w tej na Okęciu były kiedyś

  5. #1725
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Witam po swiateczenie...mam nadzieje, ze Swieta mialas gwarne, wesole i rodzinne a Mikolaj doreczyl to co mial doreczyc na wlasciwy czas i pod wlasciwe drzewko

    Mi..ja sie wypowiem co do uchwytow... w moim watku sa pokazane jakie posiadam i powiem, ze to byl strzal w 10tke lodowke otwiera sie bez problemu tak jak i zmywarke
    Asiazett posiada te krotsze i klnie na nie
    Tak, pisałam u Ivy, że Mikołaj był Bardzo dziekuję

    Widziałam Twoje - to są te po całości - i dokładnie takie jak chcę z rozwiązaniem zagięcia. Tylko właśnie zastanawiam się, jaka długość. Bo po całości chyba nie chcę, najfajniej byłoby z tymi najkrótszymi - ale są podobno niewygodne - czyli pewnie zdecyduję się na te pośrednie - tak mniej więcej na połowę długości szafki.

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    min Castorama w tej na Okęciu były kiedyś
    Muszę się przejechać w takim razie, bo różnie z tymi lampami od Novodworskiego bywa - jedne są OK, inne nie nadają się do niczego.
    .

  6. #1726
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Te zdjęcia mnie pchają w stronę Nowodvorskiego Bowl:

    Bondi House:

    .

  7. #1727
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Popatrz układ ściany kuchennej podobny jak u Ciebie. Na suficie są lampy, a nad stołem wiszą szerokie płaskie czarne „talerze”. Pasuje

    http://www.homedsgn.com/2014/12/28/h...bi3kgNkOkJRd8j

    U Ciebie te Nowodworskie też będą pasować
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #1728
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Przymierzyłam, trochę nieporadnie, ale co tam





    Ja jestem za Na tym z daleka chyba zbyt duża wyszła



    Ostatnio edytowane przez mi_mała ; 29-12-2014 o 23:35
    .

  9. #1729
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    płaska micha lepsza
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #1730
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Też mi się tak wydaje
    .

  11. #1731
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mi, najlepszego noworocznie

    Nazwa:  2014_12-22grudzien-Warszawa_Bristol-zyczenia.jpg
Wyświetleń: 896
Rozmiar:  97,4 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #1732

  13. #1733
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo Wszystkim Wam również życzę udanego kolejnego roku
    .

  14. #1734
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mi, co tak spokojnie u Ciebie?
    co tam nowego knujesz? lampy wybrane?

  15. #1735
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hej martamarcia

    Spokojnie, bo nic się nie dzieje w materii wykończeniowej - robię sobie przestój, bo masa roboty w pracy i po, oczy muszą odpocząć od kompa Czasami zaglądam, ale głównie na kom i nie chce mi się pisać, bo mnie wkurza T9...

    Co do lamp - upatrzyłam jedną, polskiej produkcji - muszę się przejechać i obejrzeć ją na żywo Obfocę i dam znać.

    Reszta lamp wybrana - teraz muszę tylko odłożyć kasę i zrobić zakupy, ale to już bliżej "godziny zero" lub przy okazji promocji
    .

  16. #1736

    Domyślnie

    Hej. Jestem tu nowa i postanowiłam napisać bo widzę, że planujemy takie same płytki do łazienki- Porcelanosa Taco Oxford Natural- zostają u Ciebie takie czy może projekt już ewoluował ?
    Ja natknęłam się na nie w sklepie stacjonarnym, gdzie po ich ujrzeniu zmieniłam cały projekt łazienki Pierwsza rzecz jaką zauważyłam to cena- sklep stacjonarny to ponad 280 pln za metr, sklepy internetowe to 270-280 m2... z wyjątkiem jednego, gdzie cena to 170 pln m2 i tak się terazzastanawiam skąd taka dużo róźnica i czy to nie jakiś przekręt nie zauważyłam by był to 3 gatunek...
    Dodatkowo widzę, że planujesz je u siebie pod prysznicem? U mnie też najlepiej by tam wyglądały- jednak jak patrzę na ich strukturę to mega boję się kamienia, który będzie się na nich osadzał- nie boisz się tego?
    Projekt łazienki masz super. U mnie będzie Taco z szaroscia zamiast bieli

  17. #1737
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie, Taco zostają.

    Kupiłam jedną płytkę w sklepie wysyłkowym:
    http://www.krainalazienek.pl/pl/k/Taco-Oxford

    Są po 193 PLN, płytka gatunek I - nie było problemów z wysyłką itd.

    Zdradź proszę, gdzie znalazłaś je po 170 PLN, będę sprawdzać, kiedy nadejdzie czas zakupów

    Kamienia trochę się boję - ale dobry środek powinien dać radę, tak mi się podobają, że na pewno ich nie zmienię
    .

  18. #1738

    Domyślnie

    Ja dokładnie o tym samym sklepie myślałam- szukałam przez ceneo.pl i tam mi wyskoczył jako najtańszy- może cena się zmieniła ale bardziej myślę, ze cos mi się pomyliło Ogólnie sklep ma tylko 123 opinie- przynajmniej na ceneo-więc nie wiele ale kurcze ta cena powala... naprawdę wszędzie indziej mi podawali 270-280- Może trza już kupić póki są? Nie myślałaś o tym? My się urządzamy dopiero w maju ale muszę to przemyśleć

    Jeszcze nie wiem dokładnie jak je rozplanuję ale chyba prysznica będę unikać- wszystkie projekty są w mojej głowie i tak sobie myślę, że chyba zlecę jakiemuś architektowi wizualizację 3D łazienki i może od razu salonu z kuchnią. Problem mam tylko taki, że ja wiem jak chce aby mieszkanie wyglądało i te moje pomysły chciałabym przenieść na 3D bez projketow elektrycznych, dla stolarzy itp. itd.- tak aby nie placic za to co już sama zrobiłam... może znacie tu kogoś kto przyjmuje takie zlecenia w rozsądnej cenie?

  19. #1739

    Domyślnie

    ok zaczynam wierzyć w tę cenę bardzo ale to bardzo mi się podoba Znalazłam drugi sklep, gdzie te płytki są po 191 pln/m2- http://anbar.com.pl/ Jednak w tych stacjonarnych to naciągają- ale kawą częstują więc pewnie stąd mają takie ceny

  20. #1740
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał blushme Zobacz post
    ok zaczynam wierzyć w tę cenę bardzo ale to bardzo mi się podoba Znalazłam drugi sklep, gdzie te płytki są po 191 pln/m2- http://anbar.com.pl/ Jednak w tych stacjonarnych to naciągają- ale kawą częstują więc pewnie stąd mają takie ceny
    To prawda z tymi cenami, ja jak szukałam płytek Alchemii do łazienki, to ceny w salonach stacjonarnych były o 40% większe, więc warto szperać i szukać

Strona 87 z 111

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony