dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 88 z 111
Pokaż wyniki od 1.741 do 1.760 z 2217
  1. #1741

    Domyślnie

    Witaj mała mi!
    Trafiłem na Twoj temat na tym forum i muszę przyznać ze jest genialny!

    Właśnie kupiłem z żoną mieszkanie które będzie oddane przez dewelopera w grudniu 2015 dlatego chciałbym wykonać kilka wizualizacji komputerowych i w tej sprawie do Ciebie piszę! Jakiego programu używasz do projektowania wnętrza? I czy on domyslnie pozwala na swotrzenie tekstury np. Kafelkow z dowolnego zdjęcia, czy tekstury z kafelkami i podłogą pobieralas/tworzylas w innych programach?

    Będę Ci baaaardzo wdzięczny za odpowiedz!
    Serdecznie pozdrawiam i życzę Ci udanego weekendu!
    -A.

  2. #1742
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj paytoread

    Jeśli chodzi o wizualizacje, to korzystam z pomocy profesjonalistów

    Można wspomóc się programem roomstyler: http://roomstyler.com/, jest darmowy, pozwala na robienie prostych wizualizacji - ale ma dość skromną bibliotekę.

    Życzę powodzenia i braku opóźnień w odbiorze
    .

  3. #1743

    Domyślnie

    W przypadku łazienki też korzystałaś z pomocy specjalistów, przy zmienianiu kolory ściany czy płytek podłogowych? A nie wiesz z jakich programów oni korzystali? Czy może InteriCAD, lub coś podobnego?

  4. #1744
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tak, wszystkie pomieszczenia wizualizowane były przez nasze forumowe projektantki. Nie wiem, z jakiego oprogramowania korzystają.
    .

  5. #1745
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Widziałam wczoraj podobne uchwyty jak rozważasz chociaz jak patrze teraz na fotki to jednak sa inne
    wrzucę może komuś się spodobają


    Kuchnia w BRW Al. Jerozolimskie

  6. #1746
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hej Ivy

    Bardzo dziękuję Są trochę większe, ale prawie to
    Bardzo mi się podobają
    .

  7. #1747
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A może taka sofa:



    .

  8. #1748
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    To wg mnie zależy od tego jak się na niej siedzi. Ładna, lekka

    Dla mnie ważna jest głębokość siedziska. Marzę o 110 cm i poduchach pod plecy, tak żeby zmieścić się z podwiniętymi nogami.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 14-01-2015 o 22:15
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #1749
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Po obu stronach będzie szezląg lub normalny koniec i podnóżek, więc nawet będzie się można wyciągnąć
    .

  10. #1750
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Majolie
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    Szezląg z obydwu stron to chyba nie najlepszy pomysł. Jestem za podnóżkiem, który jest bardziej uniwersalny do wykorzystania. Mamy teraz dwa olbrzymie podnóżki i sprawdzają się jako siedzisko dla dwóch osób, kiedy mamy gości, czasami służą jako stolik na laptopa, bywają półką na ksiażki i tronem kota . Najfajniejsze w ich jest to, że można je przestawiać, a szezląg będzie w jednym miejscu i nie raz stwierdzisz, że jest zawalidrogą.

  11. #1751
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Z jednej strony szezląg, z drugiej pewnie pufa, tak to rozwiążę
    .

  12. #1752
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    Ja bym też radziła szezlong tylko z jednej strony +puf. Tak mamy i faktycznie jest wygodnie oraz można przesunąć/wynieść puf, gdy miejsca więcej potrzeba - w mieszkaniu to cenne.

  13. #1753
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ścianki działowe samonośne:

    http://m.ladnydom.pl/budowa/1,135417..._umywalke.html

    znacie się może na tym? Muszę zbudować samonośną ściankę, na której zawisnąć ma telewizor. Trzeba to pewnie czymś porządnie wzmocnić, jakieś kotwy, stelarze... Ścianka ma nie dotykać sufitu: ma mieć wymiary: szerokosc 150, wysokość 145, grubość 15.

    Samonośny system instalacyjny (wolno stojący). W zależności od producenta na rynku spotkamy różne nazwy: TECE-Profil, Viega Steptec, GIS firmy Geberit lub Rapid SL firmy Grohe. System składa się z szyny (profilu) o specjalnie opracowanym kształcie, różnych szybkozłączek oraz uproszczonych modułów do mocowania miski ustępowej, bidetu i umywalki, ale stosuje się też standardowe stelaże. Korzystając z tych systemów, można zbudować:

    - półwysep - dochodzący do ściany mieści się nawet w niedużych łazienkach,

    - wyspę - wymaga łazienki o większej powierzchni, bowiem wokół wyspy zostawia się odpowiednio dużo miejsca do chodzenia ze wszystkich stron.

    Wolno stojącą ściankę bez kłopotu obciążymy urządzeniami po obu jej stronach lub zainstalujemy dwukomorową umywalkę z dwiema bateriami i syfonami - takie rozwiązanie nie zawsze jest możliwe przy zastosowaniu standardowych systemów stelaży. Aby konstrukcja była jednak stabilna i wytrzymała, trzeba oczywiście przestrzegać dopuszczalnych wysokości i grubości ścianek podawanych w tabelach do projektowania.

    Cała wewnętrzna przestrzeń ścianki - pomiędzy poszczególnymi stelażami - może być wykorzystana w dowolny sposób. Zazwyczaj ukrywa się w niej wszelkie instalacje: wodną, kanalizacyjną, a nawet elektryczną - na przykład do oświetlenia lustra. Ściankę można obudować nie tylko płytą gipsowo-kartonową, ale też płytą meblową i wykonać z niej półki lub szafki na przydatne drobiazgi łazienkowe. Dodatkowo taki system samonośny umożliwia stworzenie w dowolnym miejscu łazienki wnęki z oświetleniem lub zabudowy do wanny.

    Uwaga! Wielu fachowców coraz częściej używa samonośnych systemów do budowy ścianek w pokojach lub wyspy w kuchni.
    .

  14. #1754
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie



    Ostatnio edytowane przez mi_mała ; 18-01-2015 o 14:00
    .

  15. #1755

    Domyślnie

    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post
    A może taka sofa:


    Mi, nie pomogę ze ściankami, bo budowaliśmy tylko taką nowo powstałą między pokojem a kuchnią ale do sufitu..

    Mam natomiast pytanie - wiesz, jak się nazywa ten stolik? Chyba pasowałby mi do koncepcji, a nie wiem, jak go znaleźć..

  16. #1756

  17. #1757

    Domyślnie

    Dzięki, szukam takiego w antracycie i problem jest jak się okazuje..

  18. #1758
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no chyba antracytowych nie ma...
    .

  19. #1759
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    Witam się
    Zdradzisz jaki to model? Sofę mam na myśli

  20. #1760
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Chloe spray i jazda...ale stolik trzeba by znalezc w minimalnej cenie, bo taki nowy to troszku by bylo szkoda

    Mi_mala ja niestety tez nie pomoge, bo ja z tych co w wiekszosci akceptuja..
    u mnie akcja kuchnia, by to jasna **lera..
    wykonawca ma byc we wtorek i zabierac fronty...dobrze ze sie da, bo jak zobaczylam front od zmywarki to powiem tak-rozryczalam sie jak dziecko...

    Oby te cholerne poprawki w koncu sie skonczyly...

Strona 88 z 111

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony