dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maanniutek Zobacz post
    że niby co w tym przypadku jest trabantem? jeśli uważasz ze Hikvision to się grubo mylisz. Ja bym to pozostawił na tym samym poziomie ale możesz mieć oczywiście swoje zdanie.
    UAHAHAHAHAHHAHAH
    Nie żartuj, to że ty używasz jakiejś tam firmy nic nie znaczy. Ale OK.
    Do której z kamer Hikvision można sobie wgrać swoja aplikację realizującą coś co potrzebujesz?

    W którym modelu Hikvision masz podział obrazu na niezależne strumienie?
    Który model Hikvision daje 60kl/s w full hd?
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Maanniutek
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    251

    Domyślnie

    Cytat Napisał dendrytus Zobacz post
    UAHAHAHAHAHHAHAH
    Nie żartuj, to że ty używasz jakiejś tam firmy nic nie znaczy. Ale OK.
    Do której z kamer Hikvision można sobie wgrać swoja aplikację realizującą coś co potrzebujesz?

    W którym modelu Hikvision masz podział obrazu na niezależne strumienie?
    Który model Hikvision daje 60kl/s w full hd?
    po pierwsze po co CI 60 kl/s skoro oko ludzkie jest bezwładne od 22 i nie zauważy róznicy?
    po drugie który rejestrator zapisze CI 60 kl/s
    każdy hik ma dwa strumienie główny i pomocniczy
    a co do programu to powiedz mi jakie dodatkowe rzeczy potrzebujesz których nie mają programy producenta? a są Ci niezbędne?

    czy kolega musi ze wszystkiego drwić i się naśmiewać? jak zauważyłem to co by kto nie napisał na forum to wszystko krytykujesz.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maanniutek Zobacz post
    po pierwsze po co CI 60 kl/s skoro oko ludzkie jest bezwładne od 22 i nie zauważy róznicy?
    po drugie który rejestrator zapisze CI 60 kl/s
    każdy hik ma dwa strumienie główny i pomocniczy
    a co do programu to powiedz mi jakie dodatkowe rzeczy potrzebujesz których nie mają programy producenta? a są Ci niezbędne?

    czy kolega musi ze wszystkiego drwić i się naśmiewać? jak zauważyłem to co by kto nie napisał na forum to wszystko krytykujesz.
    TY KOMPLETNIE NIE ZNASZ MOŻLIWOŚCI WISENET3 I KLEPIESZ W ZWIĄZKU Z TYM TAKIE BREDNIE, ŻE SZCZĘKA OPADA.

    60 kl/s oznacza likwidacje opóźnień o co najmniej połowę, a jak pewnie wiesz jest to bolączka każdej kamery IP.
    I co z tego, że masz strumień główny i pomocniczy? Ja mówię, że możesz sobie zaznaczyć dowolny obszar jaki widzi kamera i przesłać go oddzielnie tak jakby to była druga kamera. Takich obszarów może być kilka.

    Może po prostu poczytaj sobie o WISENET3.
    Ostatnio edytowane przez dendrytus ; 31-03-2014 o 22:28
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Maanniutek
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    251

    Domyślnie

    ok spoko ale te funkcje nie są niezbędne w większości obiektów na których klienci potrzebują kamery, to są już zaawansowane rozwiązania dla wymagających

  5. #25
    Banned
    kowalt

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-569
    Posty
    71

    Domyślnie

    Zasada jest taka, aby nie było przestrzeni która nie jest kamerowana. Każda kamera powinna więc być asekurowana.

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ajni

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    36-220
    Posty
    14

    Domyślnie

    Może ktoś pomoże mi w rozmieszczeniu kamer http://forum.muratordom.pl/showthrea...17#post7390017

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony