dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Nie wiem czemu ale diler zawsze mi się źle kojarzy.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  2. #22

    Domyślnie

    a dealer lepiej ?

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Chyba Ci się pomyliło Witku, od dawna producent a nie diler
    słyszałem że takie były założenia ale ż to producent dalej to wiem wiem

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Nie wiem czemu ale diler zawsze mi się źle kojarzy.
    jakieś złe wspomnienia

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    A z mojej perspektywy Mielczarek (też Schueco) jest bardziej znany (tzn dotarł z realizacjami nawet w moje rejony.... )
    Widziałem okna aluminiowe Mielczarka w nowobudowanym domu - szczerze - lipa.
    Masa niedokładności na cięciach profili, pouszkadzany profil, rozwiązania konstrukcyjne niedopracowane ( okna narożne ).

    Musi się jeszcze pouczyć amelinium robić
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  6. #26
    Banned
    wodanm

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    32

    Domyślnie

    W Łodzi bardzo dobrą ofertę w tym zakresie ma firma MODEROWANO tak więc proponuję się do nich w tym celu udać. Obecnie mają swoj salon na ulicyMODEROWANO. Sam tam zamawiałem, pewnie maja jeszcze jakieś swoje inne sklepy w miescie ale musiałbyś sam już popatrzyć sobie w sieci. Kupowałem tam z żoną okna w technologii pvc pasywne. Jestem bardzo zadowolony bo pomimo niskiej ceny okna są wyoknane porządnie, bardzo energooszczędne oraz praktycznie nie przepuszczają zimna oraz hałasu. Mieszkanie jest ciche oraz przyjemne.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 09-12-2015 o 09:35 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  7. #27

    Domyślnie

    Ponad rok temu zdecydowałam się na montaż okien w firmie Mróz. Myślę, że jest to wystarczający czas, abym mogła wystawić pozytywną opinię, zarówno firmie, jak i samym okienkom. Firma miała nieco utrudniony montaż, gdyż okna zakładane były w domy z pełnego bala. Nie wszyscy umieją to dobrze zrobić, bo trzeba znać parą zasad specyfiki montażu. Wołałam ich jedynie do sporadycznego podregulowania okien i tyle. Sama oferta na okna Schuco była atrakcyjna.

  8. #28
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    andrzej9090

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-739
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał ok**t Zobacz post
    Osobiście mogę polecić firmę Okna Mróz, nie jako Klient bo mieszkam w zupełnie innym rejonie kraju, ale słyszałem o nich wiele dobrego w branży
    Zgadzam się z pochwałą tej firmy z tym, że ja korzystałem z ich usług osobiście. Z okien jestem bardzo zadowolony z montażu i obsługi także, więc szczerze polecam

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Można prosić o jakieś fotografie z montażu? Każdy inwestor na pewno ma ich bez liku.
    Chyba, że kolega w pierwszym swoim poście, nieudolnie reklamuje ową firmę?
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  10. #30

    Domyślnie

    Jak jesteś z Łodzi lub okolic to mogę Ci polecić firmę która nam ostatnio wstawiała okna.
    [moderowano] . Co nas mile zaskoczyło to czas realizacji. Inne firmy przeciągały sprawę aż w końcu znajomy polecił nam kogoś kompetentnego. Zadzwoniliśmy, umówiliśmy się , zmierzyli , wstawili i po sprawie. Cenowo bardzo konkurencyjnie . Polecam jeśli szukacie konkretnej firmy.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 16-11-2018 o 10:21 Powód: Dobre polecenia są jak najbardziej pożądane, ale na wiarygodność trzeba troszkę zapracować dłuższą obecnością na forum

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony