dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    quarol

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-710
    Posty
    1

    Domyślnie Drzwi wewnetrzne pelne biale malowane

    Dzien dobry,
    Szukam drzwi do nowego mieszkania. Wybralismy biale pelne gladkie, malowane, wypelnione co najmniej plyta otworowana.
    Do pokoi pewnie wezmiemy przylgowe, do lazienki bezprzylgowe.
    Czy ktos moze polecic konkretne modele lub firme?
    Troche sie juz wywiadywalem i np Porta ponoc nie zrobi nam malowanych oscieznic (bedzie okleina).
    Osobiscie srednio podobalo mi sie wykonanie oscieznic DRE (a konkretnie laczenie 45st).
    PolSkone ponoc moze zrobic oscieznice 90st.
    Czy ktos wie, czy te wszystkie marki nakladaja jedna warstwe farby na jakis foliowy podklad? Tak ponoc robi Erkado w swym nowym produkcie - malowane drzwi wewnetrzne.
    Dodatkowo, czy warto brac pelna plyte na wypelnienie? Czy wyciszenie jest znaczaco lepsze od otworowanej?
    Na koniec, czy ktos moze cos wie o drzwiach Kozlowski?
    Wielkie dzieki! Pozdrawiam, Karol

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mazwoj

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-153
    Posty
    274

    Domyślnie

    Wyciszenie to 90% kwestia progu, którego pewnie nie dasz więc płyta pełna czy z otworami niewielką da różnicę (mam na myśli zestaw drzwi z progiem). Masz jeszcze w Erkado płytę Homalight za dopłatą do skrzydeł lakierowanych. Oni robią ościeżnice na łączeniu 90 stopni ale wszystko w bieli póki co więc nie pokombinujesz jak zmienisz zdanie co do koloru. Dostałem próbki z lakierem i wyglądają całkiem sensownie. Pierwsze zamówienia do mnie wpadły na te drzwi więc dopiero po montażu coś więcej powiem.
    Nie wiem jakie skrzydło w Porcie bierzesz i jaką pod nie ościeżnicę, ale oni też mają lakierowane ościeżnice.

  3. #3

    Domyślnie

    1. W Dre ościeżnica regulowana bezprzylgową w biały mat ma możliwość łączenia opasek w 90 st.
    2. Porta ma ościeżnice w okleinie.
    3. Pol-skone ma w swojej ofercie ościeżnicę regulowaną na opaski 90 st.
    4. Erkado ma w ofercie drzwi malowane, łączenie pod kątem 90 st wyłącznie z opaskami chyba 8 cm (w katalogu jest).
    5. Wszystkie firmy dają podkad na płytę HDF do malowania. Żadna nie maluje na gołą, przynajmniej te które znam.
    6. Warto dopłacać za pełne wypełnienie. Jeśli producent daje tylko 2 zawiasy, warto wtedy dokupić 3ci.
    7. Kozłowski, czyli pewnie Erkado. W porównaniu do firm które podałeś wychodzi bardzo dobrze i ma krótsze czasy realizacji. Jeśli masz większy budżet zobacz na Cal, Asilo.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mazwoj

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-153
    Posty
    274

    Domyślnie

    Erkado ma zdecydowanie krótsze czasy jak Porta obecnie. 7-8 tygodni w Porcie na drzwi to trochę długo dla przeciętnego nabywcy. Erkado ma je w max 5 tygodni obecnie (średnio 4 tygodnie), chyba że ktoś ma jakieś priorytety o których nie wiem i ma dużo wcześniej .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony