dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Akrylowanie naroznikow scian GK

Domyślnie Akrylowanie naroznikow scian GK

Witam,

Czy macie pociagnieta smużkę akrylu w naroznikach gdzie lacza sie plyty GK (np. scianka kolankowa z GK i skosny sufit nad nia z GK) lub plyta GK z murowana sciana ?
    Kiedy sie to robi ? Fachowcy mowili ze po pierwszym malowaniu a przed drugim. Kiedy jesli kupie farbe do jednokrotnego malowania. Czy po gruntowaniu czy przed ?
    Czy starajacy sie laik moze to ladnie wykonac czy trzeba miec wprawe w tym aby prowadzic ten pasek akrylu prosto ?
    A oze zostawic bez akrylu ? Chociaz przy schodzeniu sie dwoch GK czasami mam lekką falowaną linię i moze ten akryl mi to wyrowna ?

Bede wdzieczna za opinie
    Anula

Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

Domyślnie Re: Akrylowanie naroznikow scian GK

[quote="Anula73"]Witam,

Czy macie pociagnieta smużkę akrylu w naroznikach gdzie lacza sie plyty GK (np. scianka kolankowa z GK i skosny sufit nad nia z GK) lub plyta GK z murowana sciana ?

Tak, obowiązkowo

Kiedy sie to robi ? Fachowcy mowili ze po pierwszym malowaniu a przed drugim. Kiedy jesli kupie farbe do jednokrotnego malowania. Czy po gruntowaniu czy przed ?

Po grunotwaniu....

Czy starajacy sie laik moze to ladnie wykonac czy trzeba miec wprawe w tym aby prowadzic ten pasek akrylu prosto ?

Nie jest to szczególnie trudne i każdy może to wykonać. Kilka uwag:
    - jeżeli bedziesz kupowac pistolet to akrylu to w żadnym wypadku nie kupuj badziewia a'la TOYA i tym podobne za 5 zł bo akryl zacznie ci wypływac od strony tłoka.

- końcówke tuby (mam na mysli ten lejek) obetni pod kątem ok. 45 stopni, lepiej będzie CI się rozporwadzać akryl

- przygotuj sobie wodę z mydłem, po nałożeniu akrylu umocz palec w tej wodzie i przejedz po nim zbierając jego nadmiar i przy okazji formują w delikatne półkole
    I to by było na tyle

A oze zostawic bez akrylu ? Chociaz przy schodzeniu sie dwoch GK czasami mam lekką falowaną linię i moze ten akryl mi to wyrowna ?

Nie ma sensu, zrób to a zobaczysz, że będzie estetyczniej

pozdrawiam

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia