dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Duża umywalka wpuszczana w blat

    Prosze, pomozcie.

    Nie chce robic dwoch umywalek kolo siebie, ale za to jedna porzadna, w ktorej dwie osoby rano zęby bez tłoku umyć moga. I niestety po zapoznaniu sie z ofera producentow ceramiki Kolo, Cersanit, Roca wychodzi na to ze najszersza (60 cm) i o najszerszym tez wnetrzu (cienki rant obwodowy) jest z Kola - Nova Plus chyba. Reszta to 55, 56 a srodek waski, bo jest ozdobna gruba obwiednia. No i polka na kran kiepsko wyprofilowana ze woda nie bedzie łatwo splywac do umywalki.

    Kupilabym to Kolo w ostatecznosci ale poniewaz chce kibelek Roca, wanne Poolspa (ktore sa bardzo biale) to mi leko bezowy odcien ceramiki Kola nie bardzo pasuje. Tym bardziej ze beda dosc blisko siebie bo lazienka nie jest olbrzymia. A moze to nie rzuca sie tak w oczy ?

    Czy ktos spotlal sie moze z mocno biala owalna, o typowym ksztalcie i ergonomii umywalka. O rozmiarach zew przynajmniej 60, a wew chociaz 54-55 ? Moze sa jeszcze jacys sensowni producencie ktorych ja nie znam.

    Bede wdzieczna za sugestie.

    Anula

  2. #2

    Domyślnie

    Czy przegladalas oferty firmy wloskiej Dolomite? Wlasnie dzisiaj zamowilam u nich (na Bartyckiej w Wwie, firma Bodo) cala ceramike do lazienki dzieci i do naszej lazienki. Z tego co wiem, to robia umywalki duze, my do naszej duzej lazienki zamowilismy jedna duza umywalke z seri Clodia, bardzo piekna biel.

  3. #3

    Domyślnie

    Sprawdź Duravit, mają białą ceramikę w w Starck III znajdziesz wybrane kształty i wymiary.
    Cenowo jednak trochę odbiegają od Koła...

  4. #4

    Domyślnie

    kupiłem Roca Meridian

    a miałem bardzo podobny problem do Twojego...
    mimo, że umywalka ma analogiczne rozmiary do Nova z Koła, to zdecydowanie lepiej wyprofilowane wnętrze i bardziej ergonomiczną półkę...

    nie sugeruj się samymi wymiarami, wybraliśmy w inny sposób: wytypowaliśmy kilka modeli z tych największych, kazaliśmy wypakować je z pudełek i postawić obok siebie
    później po kolei eliminowaliśmy te, które nam się majmniej podobają i... została właśnie Roca... fantastyczna zabawa, a z efektu jesteśmy badzo zadowoleni...

    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał w.rob
    kupiłem Roca Meridian

    ma lepiej wyprofilowane wnętrze i bardziej ergonomiczną pułkę...

    z efektu jesteśmy badzo zadowoleni...
    Z pułki pewnie najbardziej.

  6. #6

    Domyślnie

    pułka półką, ale też wybrałam Roca Meridian z tych samych względów.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Anula, kluczem do rozwiązania jest nie umywalka, bo można ją wykorzystywać na zakładkę, jak się ustali poranny rytuał to idzie b. sprawnie. Kluczem jest lustro .
    Jak będzie wąskie i centralnie nad umywalką to kaplica . Mamy teraz jedną umywalkę i dosyć przestrzeni, ale wchodzimy sobie na wizję i nie można bezkolizyjnie się golić i czesać, albo drobne korekty w urodzie robić. Skup się na lustrze (lustarch), a wtedy to nawet zwykła umywalka wystarczy.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  8. #8

    Domyślnie

    No właśnie, nasza jedyna umywalka będzie zamontowana w blacie 140cm, a nad nim tej samej szerokości lustro.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxym
    Cytat Napisał w.rob
    kupiłem Roca Meridian

    ma lepiej wyprofilowane wnętrze i bardziej ergonomiczną pułkę...

    z efektu jesteśmy badzo zadowoleni...
    Z pułki pewnie najbardziej.

    efekt szybszego myślenia niż klikania....

    ale zafsze mogło być pszecierz gożej, no nie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony