dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Czy byłbyś tak uprzejmy i dopisał tę informację jeszcze 2 - 3 innych wątkach bo ktoś przypadkiem mógłby pominąć tak interesującą informację?
    Co znaczy " puki co się nie niestety nie opłaca" znaczy się opłaca?

  2. #42
    Banned
    Wojtko55

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Bialystok
    Kod pocztowy
    15-814
    Posty
    204

    Domyślnie

    A dlaczego się nie opłaca? Skoro z dotacją kolektory słoneczne zwrócą się 2 razy szybciej a normalnie średnio po kilku latach, a ich żywotność wynosi nawet 20 lat. Widać, więc od razu że nie taki diabeł straszny

  3. #43

    Domyślnie

    Tak sobie myślę że zrobię produkcję termometrów dla solarfilia miedziane i ekranowane przewody wzmacniacze lampiwe po 9000 PLN za sztukę sprzedam 4 czujki w sezonie i mam 10 lat ogrzewania za frajer. Koleżanko weź się zainteresuj kolektorami a nie peryferiami, ale jak chcesz to Ci sprzedam uszczelki po 200 PLN za sztukę bo lepiej przewodzą ciepło, termometry są droższe z miedzianym absorberem 800 PLN szt, zasobnik z tytanową anodą 10000 za 300l solary umyte parowo przed sezonem 25000 szt 10 lat mycia za free. ceny są negocjowalne
    Ostatnio edytowane przez marcinbbb ; 02-04-2015 o 22:44

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar RAPczyn
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-188
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    2.171

    Domyślnie

    Cytat Napisał anabell8 Zobacz post
    My z mężem po długich debatach postanowiliśmy zainwestować w kolektory. Mamy jednak problem - jakie czujniki temperatury wybrać do nich? Doradzicie nam coś? Znaleźliśmy kilka rodzai na http://www.czaki.pl/ ale nie mamy pojęcia, które wybrać. Pan który ma się zająć tymi kolektorami jest obecnie na urlopie a nam zależy na jak najszybszej informacji.
    Czujniki przeważnie przychodzą wraz z automatyką.
    "Słońce nie wystawia rachunków"

  5. #45

    Domyślnie

    Rozbijanie zestawu na części wyjdzie dużo drożej niż zakup kompletu. Też tak kombinowałem na początku i jednak doszedłem do wniosku, że zestaw opłacał się najlepiej.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony