dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaskier913

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice
    Posty
    1

    Domyślnie Kominek spartherma

    Witam wszystkich!

    Jestem zainteresowany kominkiem spartherma, na dzień dzisiejszy mam jeszcze nieskonkretyzowane wymagania co do samego kształtu kominka (tzn wiem ze ma być nowoczesny)...natomiast mam kilka pytań co do doboru wkładu i o porównanie wkłądów....
    Kominek ma pełnić funkcję ozdobno-grzewczą w salonie ok 50m2....niestety jest dosyc ograniczone miejsce na niego..
    Miałem okazje "na żywo" oglądać Spartherma varia 2r 55 4s i niestety palenisko jak dla mnie jest "zabawkowe" tzn na długosć ok, ale na głębokość to nie wiem czy tam jest 30cm ;/

    Dlatego prosiłbym o poradę / dobór kominka jak najlepszego na taki metraż, z w miarę użytkowym paleniskiem (nie będzie rozprowadzenia nigdzie indziej, kominek akumulacyjny,) spośród :

    Varia 1Vh-4S Linear (wysokość szyby 513)
    Varia Sh-4S Linear
    Varia 2Rh-4S Linear

    Oczywiście kryterium jest dla mnie także cena...generalnie zależało by mi także na tym,by kominek nie przekraczał, we wstępnej zabudowie, 60 cm głębokości...

    ps:
    Jeśli ktoś z Was drodzy forumowicze zajmuje sie montażem na terenie Katowic, byłby w stanie cos doradzić i ma konkretne propozycje to zapraszam na maila

    Pozdrawiam

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mariusz Godzic

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Czeladź
    Kod pocztowy
    41-253
    Posty
    24

    Domyślnie

    Jeśli masz ważny paszport to możesz wybrać się na Zagłębie do Czeladzi
    Wszystko co Cię interesuje zobaczysz na miejscu i uzyskasz wyczerpujące informacje na nurtujące cie problemy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz Godzic ; 24-03-2014 o 08:32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony