dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 11
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 216
  1. #21

    Domyślnie

    cześć Aniu
    piękna galeria i piękne inspiracje

    Cytat Napisał AnnaMM Zobacz post
    Kolejne sprawy to komunia mojego syna... macie pomysły na ciekawe prezenty, nie laptopy, konsole, komórki.... chcę mu coś podpowiedzieć, choć sam też ma parę oryginalnych pomysłów, np. model układu słonecznego do powieszenia na suficie, czy ktoś widział coś takiego?
    widziałam w jakimś przedszkolu na suficie
    jako lampę...
    może poszukaj w jakimś sklepie z zabawkami edukacyjnymi...

    a co do pościeli, to znajdziesz i na allegro i w sklepach typu "świat pościeli", jest też w Jysku (teraz w promocji)

    pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Cześć Catti, miło, że zajrzałaś. Dzięki za wskazówki, Jysk, dobra wskazówka, zupełnie o tym sklepie zapomniałam.

  3. #23

    Domyślnie

    Anna piękne inspiracje pokazujesz. Galerię już zapisałam w swoich " do zrobienia w tym roku". Mam w planie stworzyć u siebie, jednak ciężko mi się za to zabrać teraz kiedy cały czas praca w ogrodzie, na zewnątrz. Myślę, że będę zbierała pomysły i zimą coś stworzę, zwłaszcza, że oświetlenie nad galerią też do przeróbki.

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam się i ja, cudowne inspiracje pokazałaś bedę zaglądać.

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Iw, diana_teresa i Milena, witam w moich skromnych progach...

    Może mi pomożecie
    Goni mnie tyle tematów, że nie wiem od czego zacząć…

    Jeden z pilniejszych - rolety rzymskie.
    Widzę je u mnie w jadalni.
    Ale nie chcę takich lichych…



    Chcę takie konkretne



    Czy to jest tylko kwestia materiału, czy uszycia, jakie macie doświadczenia?
    Jak sadzicie z czego najlepiej zrobić tę czarną obwódkę?

    Pięknie wyglądają rolety we wnękach okiennych, rozumiem, ze są wtedy podwieszane do ściany we wnęce i skoro ja w tym miejscu mam rewizje od rolet zewnętrznych to wtedy to rozwiązanie odpada, prawda?

    Jak sądzicie cena za uszycie (z ta lamówką) z mechanizmem bez materiału za roletę na okno o wymiarach 140cm x87cm – 212 zł to ok?

  7. #27

    Domyślnie

    Na dobranoc inspiracja, której nigdy pewnie nie wykorzystam, ale gdybym miała córeczkę....

  8. #28

    Domyślnie

    Nikt się nie odzywa, a zagląda....
    Piszę więc w eter...

    Galeria się robi, ostatni szlif zajmuje czasami dużo czasu, człowiek patrzy na ścianę i widzi, że coś nie pasuje, ale nie wie co…. Dopiero za którymś razem robi klik w głowie…
    Moim DIY w galerii są ramki z piórami, polecam, mi efekt bardzo się podoba, coś innego niż zdjęcia i obrazy, daje urozmaicenie, zresztą zobaczcie. Poza tym naturalne kolory i wzory…super pasują do szarości…
    Jedyny minus piór większe i grubsze trudno umieścić w estetycznie w ramie, ale im większa rama tym mniejszy z tym problem.








  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał AnnaMM Zobacz post
    Nikt się nie odzywa, a zagląda....
    ja zaglądam, ale się nie odzywam, bo nie mam rolet rzymskich
    to co się będę wymądrzać

    ale pióra za to bomba!!
    fajnie to wymyśliłaś

  10. #30

    Domyślnie

    Pióra są fantastyczne! Ślicznie komponujesz elementy w domu, widać, że masz tego bardzo dużo. Pokazuj, pokazuj!
    Co do rolet, sama wciąż myślę o tym, żeby kupić do kuchni. W cenach zupełnie się nie orientuję, ale jeśli chodzi o tkaniny, to na pewno musi być gruba, żeby ładnie zasłaniała światło. Lamówki pewnie są naszywane, bo chyba trudno będzie znaleźć u nas tkaninę z tkanymi czarnymi pasami na krawędziach.

  11. #31

    Domyślnie

    Dziewczyny dzięki za odzew, informacje od was naprowadziły mnie na myśl, że pytanie o rolety powinnam zadać na wątku o tym temacie.

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pióra są fantastyczna, inspiracja ze Szmaragdem cudowna, na roletach się nie znam, póki co planuje sobie uszyć sama, tylko muszę zakupić materiał i mechanizm

  13. #33

    Domyślnie

    Cześć Aniu,
    ja zamówiłam rolety do kuchni w Dekorii i jestem zadowolona. Najpierw zamówiłam próbki tkanin, wybrałam najlepszą - sprawdziłam w świetle dziennym i wieczorem. Wiem, że Dekoria ma różne opinie na tym forum, ale moje rolety są OK, uszyte na wymiar, z dobrym mechanizmem i takie, jakie chciałam


    Niebanalny prezent na Komunię?
    Fajny rodzinny wyjazd, np Tropical Island koło Berlina lub nieco dalej Disneyland - tę ostatnią opcję zafundowała dziecku moja koleżanka (dorzucili się Dziadkowie i Chrzestni). Frajda nieziemska, mnóstwo wspólnych wspomnień i na pewno inaczej niż wszyscy

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emma M. Zobacz post
    Cześć Aniu,
    ja zamówiłam rolety do kuchni w Dekorii i jestem zadowolona. Najpierw zamówiłam próbki tkanin, wybrałam najlepszą - sprawdziłam w świetle dziennym i wieczorem. Wiem, że Dekoria ma różne opinie na tym forum, ale moje rolety są OK, uszyte na wymiar, z dobrym mechanizmem i takie, jakie chciałam


    Niebanalny prezent na Komunię?
    Fajny rodzinny wyjazd, np Tropical Island koło Berlina lub nieco dalej Disneyland - tę ostatnią opcję zafundowała dziecku moja koleżanka (dorzucili się Dziadkowie i Chrzestni). Frajda nieziemska, mnóstwo wspólnych wspomnień i na pewno inaczej niż wszyscy
    Witaj Emma,
    a jak wypadły cenowo twoje rolety, możesz podać orientacyjne wymiary i cenę?
    A co do komunii ,tak znam ten pomysł, tyle, że jeśli mój starszy dostałby taki wyjazd w prezencie komunijnym, to jadąc z nim nie zostawię młodszego w domu, a jeśli młodszego wezmę również, to znaczy, że obydwaj dostaną prezent..., nie że im żałuję, tylko, że starszy nie będzie z racji komunii niczym wyróżniony....

    A ze spraw domowych ...
    Czekam na konsolę, zamówiona przez Allegro, robiona na wymiar….
    Ponieważ od dawna nie mogłam nic znaleźć , a mam upatrzony konkretny model.. ale z innym układem: szuflady pod blatem, półka na dole, ale takie wykończenie






    Dostane ją w stanie surowym, będę malować sama, macie do polecenia sprawdzone farby do drewna, gdzie jest jakaś szersza paleta kolorów do wyboru? Nie chcę czarnej, raczej grafit i do tego ciekawe uchwyty… mam faworyta, właściwie już zakupionego, ale nie do końca jestem przekonana, że się sprawdzą..


  15. #35

    Domyślnie

    Lui ostatnio malowała bibliotekę - pięknie! Podpytaj ja albo poszukaj na Jej wątku


    Baaaardzo solidnie prezentuje się ta konsola! Pomalujesz na mat czy z połyskiem?
    A uchwytów aż cztery, czy tylko dwa przykręcisz?

  16. #36

    Domyślnie

    Acha, rolety....zapłaciłam z przesyłką 304zł za rolety 2x o długości 148cmx71cm szer. + mocowanie 42zł + przesyłka 17zł
    Na ich stronie masz kalkulator - podajesz inetresujące Cię wymiary, wybierasz rodzaj rolet, tkaninę i otrzymujesz cenę.

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emma M. Zobacz post
    Lui ostatnio malowała bibliotekę - pięknie!


    Venuska też właśnie maluje komody, ale może lepiej jej teraz nie pytaj...

    Ja malowałam farbą Benjamina M. (oczywiście najpierw podkład). Kolory w ofercie to wyrafinowane morderstwo dla oczu.
    Wg mnie bardzo ważne są dobre pędzle. W przypadku wielu załamań i zakamarków polecam takie szpatułki gąbkowe, z farbą BM malowało się nimi tak, jakby się smarowało masło na kromkę chleba, z tą różnicą, że to było smarowanie miliona kromek chleba.

  18. #38

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny...

    Lui i Venuska - jakie to wątki, bo w tym gąszczu na razie nie wszystko ogarniam

    Wiecie, gdzie w Poznaniu można kupić farby BM?

  19. #39

    Domyślnie

    A, Venuskę już chyba namierzyłam... zostaje Lui...

  20. #40

    Domyślnie

    Lui to ja Link do wątku mam w stopce

    Tu historia biblioteczki odkąd stanęła u mnie w domu
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6185183

Strona 2 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony